Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przedni zderzak S LINE co wsadzić w środek ? moze od S4 grill


toma085

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki dylemacik zamówiłem zderzak s-line i zastanawiam się czy da się tam wpasować coś innego niż ori która jest brzydka a na dodatek cholernie droga widziałem jak koledzy kładą tam od s4 ale też mi to średnio podchodzi , gdzieś widziałem jak ktoś miał tam plaster miodu który ładnie komponował się z bocznymi kratkami i można do tego też spokojnie dokupić górny grill. Może ktoś ma namiary na tę środkową kratkę w plastrze miodu lub z czego ją dorezać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od s4 to chyba to chyba w górny grill wkładają, nie wiem czy dolna kratka od s4 w ogóle pasuje na dół do zderzaka s-line. Co najwyżej z a6 można dorezać "zamiennik" do sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny grill z s4 pasuje do zderzaka s-line po dorezaniu - wyciągamy grill z ramki s4 i podcinany go do ramki z s-line, czyli trzeba mieć dwa grille żeby coś takiego wymodzić, ewentualnie grill z s4 i sama ramkę z s-line ;)

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem dobrze to wyglada :) Ale grill musiałeś przypiąć jakimiś opaskami czy trzyma sie bez problemu? Trzeba inwestować w zderzak i pakować dolny grill z s4 :kox:

Btw. Dlugo juz jeździsz na bixach bez spryskiwaczy?

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Dlugo juz jeździsz na bixach bez spryskiwaczy?

Wysłane z jabłka

To nie są bixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Na telefonie na miniaturce słabo widać, a link zewnętrzny nie chce mi sie otworzyć - coś internet mi dzisiaj odwala. W takim razie nie było pytania [emoji28]

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są zwykłe.

Atrapa trzyma się sama ale ponieważ kosztuje około 400-500 , radzę przypiąć opaskami do pionowych wzmocnień zderzaka . Nie ma co ułatwiać roboty złodziejom.


a tu masz wersję chrom :

6v5r36f4.jpg

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaster miodu?
Jak ma sie góre s4 to i dół s4 i jest miodzio.

Miałem rezać dolny grill od eSy w ramkę od S-line i zwątpiłem w swoje możliwości. Chyba nie będę bawił się w pół środki i kupie zdrzak od eSki na przód + dokładka od cupry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rezaniu grill z esy do s-line możliwości nie są przeszkodą mając ramkę i kratę spokojnie wszystko spasujesz powiem więcej nawet będzie się to trzymać bez żadnych trytytek..... Przeszkodą w tym modzie jest cena dwóch grilli ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt cena to raz i dwa w moim przypadku to dużo centralny IC, który wymagał wycięcia w zderzaku dolnych mocowań grila aby zejść z nim jak najniżej...

Ja preferuje styl OEM, plaster miodu może trochę wiocha zalecieć, ale jak kto woli.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam wlasnie dokladnie tego samego dla swojej standardowej S-lini z 2003 - ten spoiler pod zderzakiem, wie ktos jaki to numer czesci i jak to znalezc?

Dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi.

:wink:

hfUUdIp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a grill plaster miodu się kupi a dół doreza.

miałem plaster miodu góra z allegro dół dorezałem z golfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wygląda :wink:

IMG_1057.jpg

Na żywo wygląda o wiele lepiej :)

Nie wytrzymał musiał się pochwalić :grin:

A poważnie przeszczep od Esy to jedyna słuszna opcja ze zmianą grilli do tego frontu, choć ta niebieska furmanka powyżej też niczego sobie wygląda :decayed:

Rezaj plaster miodu zobaczymy jak to na naszej PL ziemi wyjdzie :kox:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...