Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urlop w Bieszczadach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku października wybieram na się na tydzień w Bieszczady. Nigdy nie byłem w tych rejonach.

Gdzie konkretnie się wybrać? Chcemy połazić trochę po górach, ale i nie tylko.

Czy ładne widoki, łażenie, ale i coś na wieczór lub żeby odpocząć.

Jakieś miejsca polecacie? Może jakieś noclegi sprawdzone?

Opublikowano

Solina :wink:

Opublikowano

Jest tani hotel w Myczkowie/Polańczyk "Ewka"

Dobra baza wypadowa.

Wysokie Bieszczady to już okolice Ustrzyk Górnych.

Widoki na jesień za***iste.

Opublikowano

Wetlina i "Piotrowa Polana" - domki i pole namiotowe, sympatyczni właściciele.

Opublikowano

Na miejscówkę polecam Wilczą Jamę w Smolniku (kwestia miejsc do sprawdzenia), fajne domki, duża przestrzeń, auto parkujesz zaraz koło domku, mega żarcie.

Na szlaki podjeżdżasz do Ustrzyk Górnych (14 km) ewentualnie Wołosate (+5 km).

Miejscówka bombowa.

Opublikowano

Solina spoko ale jak połazić po górach chcesz to sporo km codziennie do zrobienia ( co prawda my też jeździliśmy bo głównie spanko w Berezce)
Myślę, że W Ustrzykach G lub w/w miejscówkach spokojnie jakiś nocleg się znajdzie. Tam i na Tarnicę i na Caryńską można wyjść. Kończysz szlak w Brzegach jedna osoba w Autobus do Ustrzyk po własne autko.

Jeden dzień na Polańczyk plus Solina. Można tamę od środka zobaczyć - chyba warto.

Jeziorka duszatyńskie - generalnie przyjemny spacer.

Cisna - bar Siekierezada. Dobre wspomnienia głównie dzięki znajomym, którzy znali barmanów i właścicieli. Oj działo się :)

Na Słowację można np Svidnik tam skansen jest coś jak nasza Tokarnia pod Kielcami lub Sanok. miedzylaborce i Andy Warhol

Muzeum w Dukli, ale tam nie byłem.

Tyla chyba tak na szybko

Opublikowano

Jak chodzenie po górach to polecam Tarnicę, byłem tam wczoraj całkiem przyjemnie się wychodzi i fajne widoki. Można iść szlakiem niebieskim prowadzi on z Wołosatego czas wyjścia 2.30h lub czerwonym z Ustrzyk Górnych ponad 3 godziny. Z Tarnicy można przejść jeszcze na kilka innych szczytów.. Co jeszcze?pewnie Solina tam musi być każdy :P

Edytowane przez djmesiu

Opublikowano

Ja w sierpniu byłem tu ->http://ustrzyki-gosciniec.pl/fajnie urządzony teren jak i sam pensjonat niczego sobie. Z atrakcji fajnie przejechać się kolejką wąskotorową kierunek Przysłup ->http://kolejka.bieszczady.pl/

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

Wilcza jama mi się podoba.

Opublikowano

http://www.ustacha.pl/kontakt/

Ale jak tylko na weekend, to będzie ciężko...

Opublikowano
  • Autor

5-6 dni.

Opublikowano

Wetlina/Ustrzyki Górne. Bierzesz plecak i ogień - jak masz chęć to od schroniska do schroniska. Ostatnia szansa żeby zobaczyć dzikie Bieszczady bo niedługo będą drugie Krópówki

Opublikowano

Dzięki.

Wilcza jama mi się podoba.

Ja byłem w tym roku i wyjeżdżając od razu na przyszły zrobiłem rezerwację :)

Wetlina/Ustrzyki Górne. Bierzesz plecak i ogień - jak masz chęć to od schroniska do schroniska. Ostatnia szansa żeby zobaczyć dzikie Bieszczady bo niedługo będą drugie Krópówki

Na razie nie grozi, to już teren Parku Narodowego, rozmawiałem z miejscowymi i bardzo sobie chwalą że gmina odżegnuje się od komercjalizacji.

Nic nowego się nie buduje, i na razie tak zostanie.

Opublikowano

Pamiętam jak wyglądały Bieszczady 15-20 lat temu a jak wyglądają teraz i jest różnica. Nie mówię o budowaniu hipermarketów czy ogromnych hoteli ale o ilości osób które tam przyjeżdżają. Stają się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem na wypoczynek ze względu na "dziewicze tereny". Teraz w wakacyjny weekend to ciężko gdziekolwiek pójść bo są ogromne rzesze ludzi na szlakach.

Opublikowano
  • Autor

Macie jakieś sprawdzone fajne noclegi?

WIlczaja jama super, ale brak terminów.


Najlepiej coś stylu Wilczej Jamy.

Opublikowano

Podałem Ci w moim poście też mają podobne domki zajrzyj na stronę to zobaczysz

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się wilczą jamę zarezerwować :)


Na miejscówkę polecam Wilczą Jamę w Smolniku (kwestia miejsc do sprawdzenia), fajne domki, duża przestrzeń, auto parkujesz zaraz koło domku, mega żarcie.

Na szlaki podjeżdżasz do Ustrzyk Górnych (14 km) ewentualnie Wołosate (+5 km).

Miejscówka bombowa.

Wróciłem.

Miejscówka mega fajna.

Całe bieszczady pozytywne wrażenie na mnie zrobiły.

Na pewno tam wrócę,a Wilczą Jamę polecam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.