Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy black angel eyes


arturo_freestyler

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet o tym nie myśl. Angel Eyes do B7 ? :confused4: Nie rób z niej BMW bo do B7 to już wogóle Angele nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienić bixenona na endżel szajsy ? :doh1: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ringi ładnie by wyglądały w B7, ale oczywiście jakoś ładnie wykonane - raczej nie te z aukcji hehe. Niestety jest to patent BMW :( co też jest troszkę nie za bardzo żeby był wykorzystany w innym aucie (ale to już najmniejszy problem). A jeśli byłbym na Twoim miejscu (miałbym bixenon) to raczej bym ich nie wymieniał na inne - z resztą tak jak Ci tutaj koledzy podpowiadają.

Odpowiadając na Twoje pytanie to będzie najprawdopodobniej problem ze sterowaniem bo jak jest bixenon to masz coś takiego jak samopoziomowanie a lampy które pokazałeś w linku mają raczej sterowanie takie jak zwyczajne lampy czyli ręczne. ( o ile dobrze się orientuję w temacie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymaluj ori lampki na czarno i wywal paskudny pomaranczowy kierunek i bedzie :kox:

Kolega Darkoz takie ma na srebrnym i wygladaja genialnie.. :slina:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bre_moja_a4_20_tdi_sline-t27472.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne takie chce :> jakis manual jak zrobic?

I właśnie w taką stronę powinieneś pójść. A nie robić z Audi BMW, tym bardziej z B7 gdzie na ori światłach wygląda ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie.. dawno nie odwiedzialem forum.. praca praca praca..

widzialem wiadomosc od kolegi arturo_freestyler wiec postaram sie opisac co z czym sie je przy rezanku lamp.

A wiec..

Po demontazu lamp.. przede wszystkim musimy uporac sie z klejem.. ktory jest dosc mocny i w tym wypadku proponuje zastosowac jakas nagrzewnicce w postaci opalarki.. z gory odradzam wkladanie lampy do pieca czy piekarnika tak jak to wczesniej bylo mowione poniewaz w ten sposob mozna bardzo latwo uszkodzic lampe..

Po rozklejeniu nie usuwaj kleju poniewaz jesli zrobisz to sprawnie to ten sam klej posłuży Ci drugi raz.. mozesz tez zastosowac jakis klej - silikon bezbarwny..

Praktycznie kazda czesc lampy mozna odzielic od drugiej wiec jesli chcesz uzyskac efekt czarnego wkładu .. wysatrczy ze wyciagniesz chromowona czesc na spodzie pod xenonem i to miejsce pomalujesz czarna farba - sprayem o wysokiej wytrzymalosci temperatur .

Dekielek tez bardzo latwo mozna usunąc i na jego miejsce montujesz jakis bialy badz przezroczysty.. Jakis w sensie ze musi miec odpowiedni rozmiar.. ja zamontowalem od mercedesa CLK i jestem zadowolony z efektu.. na zywo wyglada naprawde fajnie.. ale mysle ze ORi to Ori i takiego wlasnie powinninens poszukac..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trochę roboty z tym jest. Ale warto bo efekt konkretny :good: Napewno dużo lepiej niż jakby załozył Angel Eyes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o tych Angelach

W zamyśle żeby uzyskać podobny efekt:

pb7angel.jpg

Biorąc pod uwagę że mam obecnie zwykle lampy, i zamierzam pomalowac grill na czarno bo moj chromik na nim jest juz troche sfatygowany, a czarny strasznie mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich nie zalozyl do B7 :thumbdown::sick3:

Co to Bmw czy Audi ??

W Golfie ewentualnie moze by i pasowalo :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 16:41_________________________________________________T strzel sobie bi-xenony a nie jakis shit :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...