Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Prośba o analize błędów


wasermann

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Dziś pomagałem koledze zdiagnozować auto Vw sharana 2001 1.9 tdi 115 km przed zakupem.Auto ma dawkę 4.1 mg/skok,małą korekcję na poszczególny cylinder ,doładowanie dobre w teście dynamicznym w grupie 011 ,ale wyskoczyły mi błędy.

1) 00792-włacznik ciśnienia w klimie lub przelącznik ciśnienia klimatyzatora-Błąd skasowany,klima działa i czy to usterka czy chwilowy błąd?

2) 01410-nagrzewnica przegrzana.Błąd skasowany,ale o co chodzi?

Te dwa błędy już się nie pojawiły.

3) 17965-nie mam przetłumaczenia,bo są braki w opisach -charge pressure control positive deviation P1557-35-00.Proszę o przetłumaczenie i możliwe czynności do usunięcia przyczyny.ten błąd jako jedyny kasuje sie na chwilę.Przetłumaczenie ze słownika to na moje coś z ciśnieniem,jakieś odchylenie.Koledze podoba się samochód jest zadbany,ale nie chce kupić z czymś uszkodzonym.liczę na waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17965 - probelmy ze sterwaniem doladowania .... wartosci powyzej wymaganych .. [na moje oko to zaluzje sie przycinaja] ale logi dynamiczne pokaz gdzie skierowac rece ktore lecza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece ktore lecza ...

to tak jak kaszpirowski :decayed:\

hahahahahahaha............ :>

spanki........ jesteś mistrzem

sory za OT

probelmy ze sterwaniem doladowania .... wartosci powyzej wymaganych ..

żaluzje........??? albo N75.......albo wg.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie logów jeszcze nie robiłem.Co znaczy że jest dłubnięty?co znaczy,że żaluzje się przycinają?nie zrobie logów jak jeszcze nie robiłem,no ale co puścić go w biegu 3000 obr trzeci bieg grupa 008.Na co zwrócic uwagę,no bo on się zbiera nawet.jakby było N75 to pikuś,ale co oprócz tych żaluzji wchodzi w grę?Nobo wiecie,nie chcemy wtopić :>pomocy[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 22:37_________________________________________________i dzięki za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...