Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift


SpierfolES

Rekomendowane odpowiedzi

W lotce było wgłebienie pod taśmę także tasma dwustronna oraz klej a czy tak odstaje to kurde nie wiem jak u cb wyglada na rantach?  Bo u mnie do okola wszedzie brakuje dosuniecia lotki z 3mm Lipton :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej lotki nie dalo się nawet dosunąć do konca widac na fotce obrys klapy bagaznika masakra jakas. Ze kurde nie mozna przy wszystki być gadalem prosiłem max 2mm grubsza od oryginału a tu taka pajda :-(

received_411459772546792.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko na kleju, przyjrzyj się na zdjęciach w google te lotki wszystkie tak się nakłada że widać kawałek klapy. Poproś kogoś od Audi RS4 żeby ci zrobił zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2017 o 11:15, l.e.s.t.e.r napisał:

Ja mam tylko na kleju, przyjrzyj się na zdjęciach w google te lotki wszystkie tak się nakłada że widać kawałek klapy. Poproś kogoś od Audi RS4 żeby ci zrobił zdjęcie.

Tez masz taka ,, piz*eczke '' odstającą bo ja to liczyłem to 5mm wyszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie mi to odstaje albo przesadzasz :)

różnica tak na oko 1,5 grubości monety 5 zł.  Nie wiem jakie 5zł jest grube ale na każdym zdjęciu w google ta lotka odstaje. Poproś gościa z forum ma RS4 was002 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

trochę mnie mi to odstaje albo przesadzasz :)

różnica tak na oko 1,5 grubości monety 5 zł.  Nie wiem jakie 5zł jest grube ale na każdym zdjęciu w google ta lotka odstaje. Poproś gościa z forum ma RS4 was002 .

5zl ma 2mm mowisz ze polowa to 3mm a ja mam 4.5mm także na oko to mam 2 monety 5zł i 0.5mm troche duzo jak z nim gadalem to mowil ze okolo 2mm to tak jak bym powuedzial bedzie ok jo okolo 1000 za to wezmę a potem zdziwolo wyszło 1700 to to samo. Gadaja i robią inaczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SpierfolES napisał:

5zl ma 2mm mowisz ze polowa to 3mm a ja mam 4.5mm także na oko to mam 2 monety 5zł i 0.5mm troche duzo jak z nim gadalem to mowil ze okolo 2mm to tak jak bym powuedzial bedzie ok jo okolo 1000 za to wezmę a potem zdziwolo wyszło 1700 to to samo. Gadaja i robią inaczej 

napisałem do tego gościa od Rs4, zrobi zdjęcie to obadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e8ozkJn.jpg

Zawartość dodana 0 minutes later

sIOYqZk.jpg

Zawartość dodana 1 minute later

Z9KRVE4.jpg

Zawartość dodana 2 minutes later

Przepraszam, że autko brudne i zdjęcie robione kalkulatorem ale ori lotka leży właśnie tak :) kleiłem na taśme i klej :)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest max 0.5mm a nie 5mm tak jak u mnie narazie zostanie ale na milion % będę zakladac ori to bez sensu wieś tuningu nie będę robić 

Zawartość dodana 2 minutes later

Auto uzyskało 210 kuca 430 niuta na multitronicu wywalimy dpf a zeby przepustnica uzyskała lepszy efekt dźwiękowy i przy okazji nieco kuca i niuta przybędzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SpierfolES napisał:

Tu jest max 0.5mm a nie 5mm tak jak u mnie narazie zostanie ale na milion % będę zakladac ori to bez sensu wieś tuningu nie będę robić 

Zawartość dodana 2 minutes later

Auto uzyskało 210 kuca 430 niuta na multitronicu wywalimy dpf a zeby przepustnica uzyskała lepszy efekt dźwiękowy i przy okazji nieco kuca i niuta przybędzie 

 

Coś na Twój ból.

http://allegro.pl/audi-a4-rs4-8k9-spoiler-lotka-tylna-i6776611927.html#thumb/3

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym to ja jeszcze miał ciagle ta kase na te poprawki a tego jest w pip jeszcze ale wymienie ten szmelc na oryginał a ten kawka najpierw jak coś ma zrobić to niech się dowie czy właściciel jest niższy od pojazdu co by tej lipy nie widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odstaje wcale nic bardziej od oryginału wg mnie:

l4.jpg

A wręcz chyba nawet lepiej jest !

l1.jpg

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisałem że przejrzałem chyba wszystkie zdjęcia z google i to po prostu tak leży. Nic z tym się nie zrobi. Ja się przyzwyczaiłem po kilku dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe może też mi przejdzie w końcu mam jeszcze zaplanowane mody na około 25 do 40 tysi także mam co robic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić jakiś filmik jak grają te przepustnice ?

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dpf muszę wywalic jeszcze i byc może downpipe wstawić. Powinno jak u przemka chodzić. Trzeba dopracowac ale jest czuć różnice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Ok 

Którego Przemka ? 

Przemus1000 na forum ma temat wpisz na yt przejazd na otwartej przepustnicy audi powinien byc filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...