Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift


SpierfolES

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, SpierfolES napisał:

To weź ta liste zapamietaj xD nie da się tak łatwo :-P

Dlatego napisałem w pamięć :decayed: Szybko można zapomnieć i lista nie powinna dostać się w niechciane łapki ( dziewczyny, narzeczonej, żony) :naughty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Front zalozony :-) auta jeszcze nie odebrałem. Sporo podlaczania jeszcze zostaje. Niebawem raczki wyszywane i boczki skora z pamięcią potem klamki rs z funkcja rgb led 

20170927_163430.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos się prezetuje :-) niestety z tym zderzakiem jest jeszcz lepiej chociaż zeby go dopasowac odpowiednio to masakra przy lampach i tak nie lezy idealnie trudno. Jak dla mnie zbyt duza cena 2900 zderzak lotka 400 kratki 600 malowanie 300-500 plus zakladanie z 300-400 zl bo pelno roboty zeby to wyprostować. Myślałem ze jakość bedzie ciut lepsza i tak kawal dobrej roboty wykonali żeby to jakoś wyglądało :-)

received_505234633169305.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Masz więcej fot? Czegoś mi brakuje, albo coś mi nie pasuje, nie bardzo wiem co. Nie wiem, czy chodzi o lakier... Wiesz, na kółkach na grillu schodzi chyba miejscami. Do tego ten lakier na masce ma 50% połysku dołu zderzaka. Albo inny kolor? Tak jakby brakowało wisienki, która to zepnie. 

Co zrobisz z tablicą rejestracyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żebyś z tym Jackiem Danielsem nie poszedł jak koleś z mojego miasta :) Zawsze jak przejeżdzam koło tej BMKi to się zastanawiam co autorem projektu kierowało :decayed:

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przesadze xD elektronike muszę ogarnąć w środku klamki z rsa podswietlanie boczkow klamek led. I ogarnąć lusterko 8 pin oczywiście z małą buteleczka Jacka xD a z tyłu w podlokietniku również jakąś konkretna flacha plus dwie szklanki. Z tym to się będzie trzeba pobawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎02‎.‎10‎.‎2017 o 22:03, SpierfolES napisał:

Wystarczy przekrecic wybierak i jest gałka rs4

received_505959003096868.jpeg

Hej. wooow podziwiam projekt, naprawdę dużo wsadzone serca i plnów :D . Pytanko, jak z wymiana gałeczki  na poliftowa jak ci poszło z przekręceniem wybieraka, pytam czy miałeś jakaś specjalna technikę, bo koledze przy tym połamało się to kompletnie... dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze dość mocny ten wybierak przekrecilem tak do 180 -140 stopni zeby o 90 poszło. Być może za mocno podgrzał albo za slabo wiesz nie ta elastyczność i klops xD a projekt fajny w przyszłym roku będzie szok kompletny. Coś to forum nie takie jak wcześniej już tyle osób nie udziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...