Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!


bodas

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już wcześniej pytał ale chciałbym wiedzieć więcej.

Czy poprawa osiągów po chipie jest na tyle odczuwalna, że warto zainwestować te 1500zł? W jakim zakresie prędkości wyczuwasz wyraźną różnicę? Minęło już kilka miesięcy od zmiany softu więc mógłbyś powiedzieć czy wciąż wszystko gra i nie odbiło się czkawką :)

Poza tym bardzo ładne autko. Daje radę na takich felgach śmigać po polskich drogach?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy poprawa osiągów po chipie jest na tyle odczuwalna, że warto zainwestować te 1500zł? W jakim zakresie prędkości wyczuwasz wyraźną różnicę? Minęło już kilka miesięcy od zmiany softu więc mógłbyś powiedzieć czy wciąż wszystko gra i nie odbiło się czkawką :)

pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ miałem A5 z takim samym silnikiem. warto zainwestować w program. największą różnicę czujesz przy przyspieszaniu, ja na sofcie zrobiłem przeszło 70 tys i nic się z autem nie działo.. nawet dwumas się nie odzywał (sprzedałem auto z przebiegiem 192 tys km).


Daje radę na takich felgach śmigać po polskich drogach?

o tym, że nie da się jeździć na takich kołach mówią zawsze Ci, którzy nigdy nie mieli niczego wspólnego z takim rozmiarem :) na 19tkach jeździ się pewnie i bez zająknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o program to dużą różnicę czuć powyżej 100km/h, samochód naprawdę fajnie przyspiesza do 200 km/h jak na "dwulitrowego" diesla. Największą różnicę poczułem kiedy po zrobieniu programu kazałem się przejechać przyjacielowi, a ja siedziałem na bocznym fotelu. On również potwierdził, że jest lepiej. Problemów po wirusie brak. Błędów nie ma, dpf się wypala, spalanie normalne. Na zdjęciach z pierwszej strony możesz zobaczyć a6 c6 3.0tdi. Tam program był zrobiony w 06.2011 i też do tej pory nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dokładnie o takie odpowiedzi mi chodziło. Czasami jednak fajnie jest usłyszeć informacje z pierwszej ręki, w dodatku nie od gorącej głowy, która cieszy się zwiększoną mocą od tygodnia :)

Ps. Masz rację. Ja nie jeździłem na 19''. U siebie mam fabryczne opony 245 R17 i z racji rozmiaru felgi nieprzyjemności nie uświadczam. Co najwyżej z racji szerokości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega pisał powyżej 100km/h najlepiej czuć poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" wpadła na pokład

20160325_105750.jpg

Niestety stoi trochę wysoko na zawieszeniu 1BA, zatem Eibach Pro Kit już zamówiony :decayed:
20160325_105641.jpg

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy progowe z czasem na pewno. Zbieram póki co na zderzak poliftowy na tył. Byłem już prawie zdecydowany na dwururkę z jednej strony, ale po rozmowie z Tobą chyba jednak przy okazji założę wydech 3.0 Tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce to i na 20 jeździ sie normalnie, kwestia czy chce sie miec kartinga przyklejonego metrem opony do drogi czy lozko wodne ktorym niepewnie wchodzi sie z zakrety ;)

Wysłane z mojego GT-S7710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie zakładać identyczne koła, ale wyszło na coś innego.

W każdym razie świetnie wyglądają...moim zdaniem najładniejsze felgi ori. Teraz tylko sprężynki i będzie świetnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce to i na 20 jeździ sie normalnie, kwestia czy chce sie miec kartinga przyklejonego metrem opony do drogi czy lozko wodne ktorym niepewnie wchodzi sie z zakrety ;)

Wysłane z mojego GT-S7710

Nic dodać nic ująć :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20160323_094307.jpg

20160409_093052.jpg

Jako, że mam trochę zniszczoną klamkę to ostatnio kupiłem w jej miejsce inną plus dodatkowo OEM'owe zaślepki śrub ze szczypcami na felgi letnie plus nowy wełniak do mycia :D


Gałka s3

20160501_180410.jpg

Wydech 3.0

20160427_205249.jpg

Springi Eibacha

20160427_205312.jpg

Zderzak liftowy s-line

DSC08208.jpg

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka z S3 pasuje bez problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no gratuluje furmanki i tempa modzenia :D

pięknie się prezentuje :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka z S3 pasuje bez problemów ?

Po wymianie plastikowej ramki przy mieszku tak

nieee no gratuluje furmanki i tempa modzenia :D

pięknie się prezentuje :D

Dzięki za miłe słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan Zadowolony :)

Zakładaj graty :P

Mam ogarniętego lakiernika dopiero na połowę czerwca. Będziemy odstawiać a6 taty do malowania kilku elementów to dam mu wtedy zderzak.

Niestety dobrych fachowców trudniących się tym fachem coraz mniej i lepiej trochę zaczekać. Po jednym takim trzeba poprawiać cały bok tym srebrnym a6 z pierwszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziesz z koksem :) Springi :thumbup1: bo straszny allroad z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...