Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 s-line avant 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.9 też może być przecież silnik jest częścią wymienną . może 1.9 było mu taniej włożyć. Ale powinien poinformować o tym przy sprzedaży

Opublikowano
  • Autor

https://youtu.be/kMeanSCh9JA tak cyka silnik....mechanik twierdzi,ze to 2.0tdi.

sprawdzalismy po kodzie glowicy i wyskakuje 1.9tdi. jak juz ostygnie silnik to sciagne oslone z rozrzadu.moze tam sie doszukam kolejnych oznaczen.

Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

twój mechanik się nie zna, masz 1.9 ale moim zdaniem to dobra dal ciebie wiadomość-mniej awaryjny.

Opublikowano

jesli Ci sie to nie widzi , masz 2 tyg na zwrot kasy , o ile sprzedawca wczesniej nie inf w warunkach sprzedazy opisie auta ze przekładal silnik

co jest ewidentna wadą ukrytą

Opublikowano
  • Autor

sprzedawca w ch....polecial....dlatego pewnie jest brak wlep. Dla mnie to wyglada na to 1.9 ale i tak bede drazyl co to za jeden bo co kolwiek do wymiany to musze wiedziec jakie oznaczenia. 1.9tdi to mega plus ale mniej mocy ;) tylko czemu po podlaczeniu kabla do komputera dalej pokazuje 2.0?czy jest to mozliwe zeby 1.9tdi chodzil na parametrach 2.0? i na co tu ten zdymany dpf? spalanie tez jest jak w 2.0 i cykanie silnika tez....ahhh ta polska rzeczywistosc ;)

Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oznaczenie na bloku silnika Wojtasa jest takie

038103373r

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy sezon juz troszeczkę za nami ale zważywszy na brak czasu jednak udalo sie kliknac kilka nowych fotek po kolejnych kosmetycznych zabiegach...

83ebad0d4c54773a0572e0ca8b7d8600.jpg1ecbd901f7b6e83e75f74aeeac4bc553.jpgf08242454c3fd661df9f541ae29c40cf.jpg

dokladka cupry plus obnizylem na -40mm przod,a tyl zostal w standardzie...

tak jak podejzewalem przed zmiana sprezyn,ze nie wjade do garazu:/ i niestety....wyglada pieknie ale przetarcia raczej nieuniknione.

A jak Wy sie maci ze swoimi glebami?

Ps doszły również nakrętki na wentyle, złote korony w stylu Króla Albanii[emoji26] [emoji28] [emoji23] [emoji22] [emoji12]

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez woojtas1985

Opublikowano

na -400mm przod

Jeszcze chyba nikomu nie udało się tyle zejść . szacun ! :grin:
Opublikowano
  • Autor

na -400mm przod

Jeszcze chyba nikomu nie udało się tyle zejść . szacun ! :grin:
poprawiono wink[emoji28] [emoji28] [emoji28]

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zmień garaż :decayed: ja tak zrobiłem ze swoim :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zmień garaż :decayed: ja tak zrobiłem ze swoim :naughty:

najchętniej to wstawilbym ja do sypialni ale nie da rady [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no teraz jak siedzi niżej to o wiele lepszy wyglad :) garaż to nie wszystko, powiedz żonie że ma miejsce na graty w garażu w zamian za nowe graty do auta :)

nie myslales nad czarnym srodkiem w lampie?

Opublikowano
  • Autor

pomysl swietny z czarnym srodkiem i do tego ringi fajnie wygladaja ale jakos waham sie z rozklejaniem lampy mimo,ze kiedys juz to raz zrobilem w innym aucie...

no teraz jak siedzi niżej to o wiele lepszy wyglad :) garaż to nie wszystko, powiedz żonie że ma miejsce na graty w garażu w zamian za nowe graty do auta :)

nie myslales nad czarnym srodkiem w lampie?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ringi to lipa, temat zarezerwowany dla bmw. Ale z rozklejaniem nie ma się czego bać, sama przyjemność :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ringi to lipa, temat zarezerwowany dla bmw. Ale z rozklejaniem nie ma się czego bać, sama przyjemność :)

mimo gustow i guscikow mi sie widza ringi czy led...wiem,ze to juz odbieganie od ori ale cos w tym jest ;) na cale szczescie jest bixenon i sprawa ledow odpada wiec pewnie tak zostana,a czarny kolor przy odrobinie szczescia i czasu moze sie pojawi.

A co do rozklejania to jakos lamp za tysiaka nie szkoda mi bylo rozklejac...tu juz reka sie trzesie ;)

kilka wakacyjnych fotek:

490f786fbf1ac9a53a64145e6aad2888.jpg

088ffa4fdaea647503b8121dd24ddb33.jpg

742b1529ba822f4aca21fd1dbeafb4ab.jpg

Edytowane przez woojtas1985

Opublikowano

Mam podobna felge 19.. i chyba zmienie na taki sam kolor tzn wypoleruje je.. :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świetnie wygląda na tych felgach!

Opublikowano
  • Autor
e52a2b2a4c9a8d231cfd13bfc260314d.jpg
Opublikowano

Świetnie auto się prezentuje i ładny kolorek :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

3ceb5cb838403f32a0728d4c42096477.jpg

chrom na lusterkach chyba nie zaszkodzil w tym przypadku [emoji12] ale zaraz oszpece calosc stalowymi kolami

Edytowane przez woojtas1985

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.