Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi pasuje najbliższa niedziela godzina do dogadania: :a4fan:

Opublikowano

a kolega ze Zgorzelca nie jest zainteresowany spotkaniem?

Opublikowano

a kolega ze Zgorzelca nie jest zainteresowany spotkaniem?

Niestety nie dam rady, w spotach Świdnickich podałem nawet grafik jak pracuję w najbliższych dniach :wink4:

Opublikowano

a kolega ze Zgorzelca nie jest zainteresowany spotkaniem?

brawo Iwona!

podkręć trochę chłopaków niech ruszają tyłeczki :th:

udanego spocika i czekamy na fotki :>

osa pozdrawia

Opublikowano

niestety poki co mamy tylko 2 osob chetne

Opublikowano

i bardzo dobrze!

od czegoś trzeba zacząć!

jesteście świetni, że wogole myslicie o spocie!

teraz 2 osoby, z czasem dołączą inni :th:

życzę udanego rozwoju spotów legnickich

Opublikowano

niestety poki co mamy tylko 2 osob chetne

O tego się zaczyna :th:

W Świdnicy też zaczynali od dwóch aut, teraz przyjeżdza kilka, jak będzie cieplej to pewnie u Was wzrośnie frekfencja.

Ważne żeby spotkać się pierwszy raz :th:

Opublikowano

A może rzeczywiście lepiej druknąć ulotki i sprubowa kogoś wciągnąć :)[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________spróbować sorki

Opublikowano

A może rzeczywiście lepiej druknąć ulotki i sprubowa kogoś wciągnąć :)

oczywiście, że tak, każdy sposób na promocję spota jest dobry!

a zapewne po Waszym mieście kręci się mnóstwo A4'EK

dacie radę!

Opublikowano

moze BarthPL zmieni plany i sie pojawi,

no nic, dzisiaj jest dopiero sroda, moze ktos jeszcze nabierze ochoty do niedzieli :tongue4:

jutro wrocimy do tematu

Opublikowano

Trzeba trochę uświadomić legniczan jeżdżących :a4fan: że jest coś takiego jak to forum :>[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 22:09 _________________________________________________spedyt możemy zrobi spota rano to zdążysz do pracy

Opublikowano

spedyt możemy zrobi spota rano to zdążysz do pracy

Tylko czy będzie mi się chciało wstać :naughty:

Wszystko można dogadać, trzeba jeszcze zapytać Marcina vel cayenne może zdecyduje się przyjechać a ja mam coś dla niego :)

Opublikowano

Na którą godzinę planujecie to spotkanie? Wstępnie się deklaruję.Tomek nie omieszkam przyjąć owej rzeczy z rąk Twoich :cwaniak1: No i chce zobaczyć te czarne cudeńka na przodzie :>

Opublikowano

Jeżeli mamy się spotkać rano to najlepiej ok godz 9-10, parking MM tam gdzie wtedy był car audio show.

Opublikowano

ok godz 9-10

Jak dobrze wstać,skoro świt :kox: na 10 dałbym radę :bag:

Opublikowano

Teraz niech określą swoją obecność miejscowi napaleńcy :)

Opublikowano

Teraz niech określą swoją obecność miejscowi napaleńcy :)

Żeby nie było tak,że tylko we 2 będziemy o tej porze :doh1:

Opublikowano

Żeby nie było tak,że tylko we 2 będziemy o tej porze :doh1:

Wtedy jaja pourywam albo coś innego :polew:

Opublikowano

Wtedy jaja pourywam albo coś innego

I pójdzie kilka A4-czek z dymeczkiem :decayed: :gwizdanie:

W sumie już raz Legnica,że się tak brzydko wyrażę popuściła szpareczki na Car Audio :decayed:

Więc drodzy mieszkańcy Legnicy przybądźcie,bo spedyt jak coś mówi to tak robi :decayed:

Opublikowano

I pójdzie kilka A4-czek z dymeczkiem

To nie wchodzi w rachubę, miałem niedawno pogróżki nt auta i nawet dla żartów nie mówie o uszkadzaniu aut.

Jajca to inna sprawa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.