Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś chciał to moje S-line 18" (MAM8) na sprzedaż :hi:

daj fotki i podaj cenę,ew. link do aukcji- szukam jednej takiej :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś chciał to moje S-line 18" (MAM8) na sprzedaż :hi:

daj fotki i podaj cenę,ew. link do aukcji- szukam jednej takiej :wink4:

Nie mam fotek w stanie "na dziś". Poczyszczę je i porobię jakieś zdjęcia. Nie mam do nich dekli, bo zayebali w piąty dzień jak się przeprowadziłem do nowego M... Może to zbieg okoliczności, nie wiem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotek w stanie "na dziś". Poczyszczę je i porobię jakieś zdjęcia. Nie mam do nich dekli, bo zayebali w piąty dzień jak się przeprowadziłem do nowego M... Może to zbieg okoliczności, nie wiem :no:

Bartek-stan mnie za bardzo nie interesuje, bo plan jest pomalować i do Tourana wrzucić- ważne, żeby były proste, bo mam trzy i pół takiej felgi :gwizdanie: , a do jazdy potrzeba mi całej :decayed::wink4:

jak by cena była ok to pomyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia jakies tych felg i cenę jaką chcesz za 4. Może być pv ale pewnie więcej ludzi chciałoby wiedzieć ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogarnę to podjadę do starych, poczyszczę i wrzucę. Uprzedzam, że może to trochę potrwać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogarnę to podjadę do starych, poczyszczę i wrzucę. Uprzedzam, że może to trochę potrwać :gwizdanie:

nie pier**l, że znów do Indii jedziesz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jakis spot? czekamy na wieksza ilosc sniegu? gdzie w legnicy mozna sie pobawic na sniegu autkiem oczywiscie bezpiecznie? juz widzialem kumpla 3 lata temu na parkingu auchana jak stracila 4 felgi przez kraweznik na parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogarnę to podjadę do starych, poczyszczę i wrzucę. Uprzedzam, że może to trochę potrwać :gwizdanie:

nie pieprz, że znów do Indii jedziesz :decayed:

Nie-e, do Niemiec na tydzień pod koniec miesiąca.

kiedy jakis spot? czekamy na wieksza ilosc sniegu? gdzie w legnicy mozna sie pobawic na sniegu autkiem oczywiscie bezpiecznie? juz widzialem kumpla 3 lata temu na parkingu auchana jak stracila 4 felgi przez kraweznik na parkingu

No jak to gdzie? Na lotnisku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...