Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=982

Jak widać na załączonych wykresach, do czwartku śniegu nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=982

Jak widać na załączonych wykresach, do czwartku śniegu nie będzie ;)

Joł ziomki :> Odebrałeś już chłopaku paścia od Łukasza :decayed: Widziałem, że młodzież tam wykręcała jakieś części, a jeden to się nawet uczył radio wyciągać bez przyrządów :kox::naughty:

W razie co, to służę kabelkiem pod 704.1 - tylko będziesz musiał sobie instalkę wrzucić jak coś ode mnie. Będziesz potrzebował, to daj znać, bo mój chwilowo nie używany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno odebrany. Oczywiście po raz drugi tylna dokładka do poprawy :decayed: Ale cieniowanie mu wychodzi bardzo dobrze :good:

Co do radia to panel zabrałem, żeby mi się nie wozili po wsi z muzą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam roboty jak byscie slyszeli o jakies pracy za godziwe pieniadze dajcie znac mam sporo uprawnien typu na suwnice i żurawia do 30 ton :P [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 00:17_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240123.new#new jesli mozecie dajcie tak nie wiele od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do Wroclawia chetnie Zapraszamy !! :biggrin:

Moze zbierzemy Zgorzelec...Bolesławiec...Legnice i wpadniemy do Wrocka w któryś weekendzik ?? Mysle ze byloby kilku chetnych na takie spotkanko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje pomocy elektryka lub czlowieka ktory zamontowal by mi ori wyswietlacz temp w aucie...mam wyswietlacz 8 pin plus wtyczke oraz czujnik temp sam tego nie ogarne bo z elektryka jestem zielony zaplace za pomoc przy montazu ewentualnie odwdziecze sie dobrym trunkiem %[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 14:18_________________________________________________i Legnica dalej spi :P od dzisiaj mroz moze mnie pocalowac w rure wydechowa bo dzisiaj zakupilem nowe aku :P byly 42 ah a jest 74 ah :D aku zakupione zreszta w legnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mam problemy z Touranem po zimnej-nawet nie mroźnej nocy, a Audi dziś w ogóle zdechło... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi coś się w tej Niemcowni stało. Nie mam ogrzewania :no:

Czy może to być wina braku płynu w chłodnicy? Mam dużo poniżej mininum, a nie mogę znaleźć G12 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi coś się w tej Niemcowni stało. Nie mam ogrzewania :no:

Czy może to być wina braku płynu w chłodnicy? Mam dużo poniżej mininum, a nie mogę znaleźć G12 :/

mogło się zapowietrzyć...

ile było minus 5 ? w tym powaznym kraju przy - 7 zamykaja szkoly hahahah

było wciąż na plusie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devon,to ma być mróz? U mnie wzcoraj o 22 było -23 :tongue4: Niestety nie wypowiem sie w temacie uruchamiania auta bo to pracy mam 400metrów więc zielone stoi w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pomysl sobie co by bylo w polsce

jak to co? nic-nie odpaliłby i bym biegał za kablami, żeby odpalić :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temp. normalnie idzie na 90 i stoi jak powinna.

Dolałem dziś płynu i dalej nic. Zimno jak było.

Przy jeździe powyżej 3 tys obr. ciepło zaczyna lecieć. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temp. normalnie idzie na 90 i stoi jak powinna.

Dolałem dziś płynu i dalej nic. Zimno jak było.

Przy jeździe powyżej 3 tys obr. ciepło zaczyna lecieć. :disgust:

sprawdź nagrzewnicę, czy nie zatkana i jest obieg, potem vag i sprawdź temperaturę w zegarach-u mnie to samo, tyle, że w Touranie-na blacie 90*, a dmucha sobie tak tylko troszkę i termostat mam do wymiany :wink4:

z tą tylko różnicą, ze termostat do AVJ jest j**any chyba najdroższy z możliwych termostatów w dziejach motoryzacji-zanim kupisz-sprawdź dwa razy , czy węże górne są gorące, czy tylko ciepłe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...