Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dziś o której? pod wieczór?

Opublikowano

Widziałem dziś Twoją furę Dominik :)

20 na Gwarnej?

Opublikowano

dobra mi pasuje:wink:

---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

będę na Gwarnej:wink:

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie zapomnę :-) Ktoś jeszcze?

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

Ktoś jeszcze bedzie?

Opublikowano

stoje tu i stoje i nikogo nie widzę :-D

Opublikowano

byliśmy, pogadaliśmy, a ja zaraz do DE walę:decayed:

Opublikowano

bartek jak z kabelkiem do vaga stoisz?

Opublikowano

Posiadam VCDS 10.6 :)

Opublikowano

dojechalem do Mannheim i pije piwko:wink:

Opublikowano

autko na warsztacie na szczesci jutro odbior cale nowe zawieszenie przednie :D nie male koszty ale jak chce sie jezdzic to trzeba inwestowac pozostaly jeszcze hamulce tyl klima i wsio gitarka bedzie :D amorki 4 szt nowe sprzeglo nowe rozrzad zrobiony jeszcze wymiana oleju i czyszczenie smoka mnie czeka ale to juz tego nie licze

---------- Post dopisany 14-04-2012 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 22:50 ----------

panowie macie moze kogos kto handluje czesciami do a4 ? potrzebuje uszczelke welurowa wew od strony kierowcy najlepiej okolice legnicy ewentualnie wroclaw bo wysylka raczej nie wchodzi w gre...a tak poza konkursem mam nowe zawieszenie i poznalem co to komfort jazdy jak nic nie puka

Opublikowano

696262680 Bartoszów :)

No to ciekawe ile pojeździsz na nowym zawiasie :)

A tak z innej beczki: czyja to srebrna A4 w avancie na DL63... z naklejką klubową na klapie?

Opublikowano
696262680 Bartoszów :)

No to ciekawe ile pojeździsz na nowym zawiasie :)

A tak z innej beczki: czyja to srebrna A4 w avancie na DL63... z naklejką klubową na klapie?

No nie chce się nikt przyznać do posiadania - kiedyś już się dopytywaliśmy:decayed:

Opublikowano

jestem w domu:wink:

Opublikowano
696262680 Bartoszów :)

No to ciekawe ile pojeździsz na nowym zawiasie :)

A tak z innej beczki: czyja to srebrna A4 w avancie na DL63... z naklejką klubową na klapie?

No nie chce się nikt przyznać do posiadania - kiedyś już się dopytywaliśmy:decayed:

Dałem koledze awaryjnymi i tyle... Może się ktoś kiedyś odezwie :)

Dominik, cały i zdrowy? ;)

Opublikowano

cały i zdrowy, choć zmęczony:decayed:

Opublikowano

Panowie ktos jedzie do Rothenburga w sobote:decayed:?

Opublikowano

Ja się wybieram... Ale jak będzie d*pa a nie pogoda to zostaję :)

Opublikowano

Tez laskawie spogladam w niebo i chyba bedzie ok.

Opublikowano

a co tam będzie?

Opublikowano

Poszukaj na googlach i youtubie o tym zlociku:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.