Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie samo mam właśnie podejście, ale zobaczyć na żywo warto by:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bartek jaka wersje vaga-com masz? szukam wersji Pl na angielskiej smiga wszystko ok a na polskiej nie udostepnia interfejsu

Opublikowano

Jak chcesz PL to szukaj 704.1 PL...

Ja mam eng VCDS 10.6.

Opublikowano

co polecacie do diagnozowania aut po lini can taniego a dobrego

Opublikowano

Jeśli 200zł to dla Ciebie tanio to VCDS właśnie :)

Opublikowano

Dzieki a możesz polecić jaki bo troszkę tego jest

Opublikowano

VCDS- inaczej VAG 10.6 -jest najpopularniejszym klonem-obsługuje wszystko z grupy VAG, nawet rowery i śmigłowce- o ile pochodzą z VAGa:decayed::wink4:

Opublikowano

beztytuuzhz.jpg

co robie nie tak? na tym vag co podales jest to samo co na vcds pl 11.11 a angielski chodzi normalnie, mozliwe ze programy sie gryza ze nie chce udostepnic interfejsu?

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

beztytuuzhz.jpg

co robie nie tak? na tym vag co podales jest to samo co na vcds pl 11.11 a angielski chodzi normalnie, mozliwe ze programy sie gryza ze nie chce udostepnic interfejsu?

Opublikowano

Jeden kabel przystosowany jest z reguły do jednego programu i nie chce chodzić pod innym - przynajmniej tak mam w 704.1 Eng.

Jak masz Win 7/ Vistę, to odpalasz jako administrator w trybie XP? Czasem pomaga:wink:

Opublikowano

teraz juz mi sie nie chce leciec z lapem na dol mam Viste ale dziwne ze wersja eng chodzi normalnie a polskie sie gryza

Opublikowano

Żeby program chodził, musi być kupiony razem z kablem, czyli w komplecie...

Kupując VAG'a od jednego sprzedawcy masz "sparowany" kabel z tym programem.

Pzdr

Opublikowano

kabel kupilem na stronie viaken.pl polecanej na naszym forum

Opublikowano

a możecie pokazać jakaś aukcje z tym kabelkiem

Opublikowano

Ja kupowałem od forumowych kolegów...

704.1 PL nie pamiętam od kogo, VCDS 10.6 od czaki22.

Pzdr

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

Ja kupowałem od forumowych kolegów...

704.1 PL nie pamiętam od kogo, VCDS 10.6 od czaki22.

Pzdr

Opublikowano

Marcin-jakiego vaga dostałeś z kablem?

Opublikowano

nie ograniam tego :( na ang wszystko ok a na polskim lipa pisac do viakena na jakim polskim programie kabel bedzie dzialal?

Opublikowano

kabel jest kluczem aktywacyjnym do programu, który dostałeś od viakena z kablem-nie będzie działał z innym vagiem

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

jeśli działa na angielskim-będzie działać tylko na nim

Opublikowano

problem w tym ze to co dostalem od viakena na plycie antywirus wywalil mi polowe rzeczy...doczytalem ze lapie ten kabel vaga do wersji 409-1 dobrze zeby byla wersja pl ale jak sie nie da to trudno powalcze z ang

Opublikowano

jak masz kabel do VCDSa-to nic, żaden VAg niżej 704 chyba nie będzie działać, tym bardziej 409, bo to zupełnie inny kabel

odłącz antywira, zainstaluj ponownie i po kłopocie

Opublikowano

dalem sobie na razie spokoj z tym kablem po dzisiejszym dniu bede w Legnicy podjade do kumpla zeby zerknal co jest grane...409 w wersji ang smiga ok i przy tym teraz musze zostac..a z czasem zakupic cos lepszego jesli chodzi o kabel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.