Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki moduł do sprzedania za 40zł ;)

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

No dobra, za 35 :P

Opublikowano

bialo bordowa a4 na bialych felach klubowa? widziana kilka razy w legnicy

Opublikowano

Chyba nie :)

Opublikowano

a ty gdzie sie podziewasz Bartku? caly czas w Lca czy gdzies wybyles?

Opublikowano

Bartek, a tak w ogóle, to gdzie Ty pracujesz i czym się zajmujesz, że tak często wyjeżdżasz- o ile to nie tajemnica państwowa...:whistling::decayed:

Opublikowano

Kolega Bartek czego nie zakładał tego modułu ?do swojego auta .

Opublikowano

Ja mam ten moduł aktualnie założony, ale mam LEDy i słabo przez niego świecą, a nie wiem który opornik wymienić, żeby mocniej dawały. Dlatego kupie zwykły automatyczny włącznik świateł i będą świeciły na 100%. Zwykłe H7 nie mogą świecić na 100% mocy, bo będą oślepiać :)

A pracuję w delegacjach, bo mnie w domu wkurzają ;) nie no żartuję. Taka praca się trafiła. Przenoszę maszyny i linie produkcyjne. Aktualnie w namysłowie na Veluxie :)

Opublikowano

Ja jestem od następnego weekendu

Opublikowano

no to mysle ze w niedziele za tydzien mozna sie ustawic

Opublikowano

Siemanko Panowie.

Nie potrzebuje któryś przypadkiem ładnych kółek ori Audi DTM 18x8@ ET43 z oponami Vredestein Ultrac Sessanta 225/40 DOT 2010? Zostało mi się takowe cuś po sprzedaży B6 i nie mam na co tego założyć. Wystawił bym w dziale SPRZEDAM, ale szczerze powiedziawszy nie mam czasu, żeby to pakować, wysyłać, itp.

Aluski malowane przed wiosną, z racji tego, że 2 szt. miały lekko przytarty rant, opona jedna ma ścięty rant na połowie obwodu, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu - bieżnik lalka, nic nie puszczają.

W razie czego, gdyby ktoś był zainteresowany, podaję telefon: 607 393 083

mg68011600x1200.jpg, 20110918153831.jpg

mg68061600x1200.jpg, mg68331600x1200.jpg

mg68331600x1200.jpg

Opublikowano

ile i czemu tak drogo chcesz za te fele?

Opublikowano

Kolega koval81 widzę że mieszkamy po sąsiedzku na marsa w legnicy

Opublikowano

No niestety nie - to już nowy właściciel tam zamieszkuje - ja zasiedlam okolice słynące ze spotów klubowych:decayed:

Co do ceny felg to zawsze można się dogadać:wink: Zrobi się cenę dobrą, odbiór osobisty i "będzie Pan zadowolony":naughty:

Opublikowano

ładne fele ale mam 17 i bardzo nisko a jaka cena za nie

Opublikowano

Będzie do oddania za jakie 2500PLN do małej negocjacji:wink:

Opublikowano

Ło Panie. za 2500zł to bym se życie ustawił... :P

Opublikowano
Ło Panie. za 2500zł to bym se życie ustawił... :P

A gdzie by Ci tyle piwa sprzedali chłopaku-dzieciaku:decayed::naughty: Kiedy spocik machniem jakiś??

Widzę ostatnio, że odzwyczaiłeś się Pan od widoku mojego A4B6, bo jak Ci teraz z Corolli macham, albo błysnę światłem, to dziękujesz, jakbym Cię o patrolu informował:grin:

Opublikowano

Dużo ludzi myli mnie z nowym S4 na DLE, więc może i tym razem mnie mylisz? Bo nie przypominam sobie, żebym mrugał Corolce... :P

Opublikowano

Ty nie, bo to ja ciągle Tobie mrugam, jak się gapisz na baby na chodnikach:decayed: Twoją jeszcze jestem w stanie od S4 odróżnić - bez obaw:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.