Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Koval, weź lepiej się pochwal nową kolumbryną... Krzysiek spać przez Ciebie po nocach nie może ;)

Witamy Andrzeja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval, weź lepiej się pochwal nową kolumbryną... Krzysiek spać przez Ciebie po nocach nie może ;)

Witamy Andrzeja :hi:

Krzysio spać nie może, bo kupiłem nie Audi:facepalm::decayed: Ale nie ma się czym chwalić - autko maleńkie i niepozorne:wink: a i zdjęć nie mam na chwilę obecną. Pstryknę coś, to na pewno wrzucę z opisem co i jak.

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Andrew7771 - nowi zawsze mile widziani:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak się dupsko przyzwyczai do Audi to za wielkiego wyboru nie ma w dalszej kolejności:wink: A nabyłem e91 320xD - cztery łapki napędzane 184KM 380Nm i niewielka akcyza przy sprowadzeniu:whistling:

A co najważniejsze - znacznie więcej miejsca wewnątrz niż w B6 i B8:decayed: co mnie bardzo zaskoczyło.

---------- Post dopisany 15-09-2012 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 20:42 ----------

UPDATE

Wie ktoś może, do kogo w Legnicy "wędrują" dekielki z felg ?? :whistling: Jakaś korva znów się przeszła u mnie po osiedlu i znów komplecik w d*pę poszedł:facepalm: W końcu poświęcę chyba nockę z jakimś batonem w łapie i będzie kuku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za 2 tyg zamieszkuje Legnice ul. Marsa, czy nowi sa mile widziani na spotach ;P ?

no jasne:decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piątku na sobote zawsze giną giełda w Lubiniu u mnie policja zlapala dwie malolaty 16i 17 lat z 40 aut mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, do kogo w Legnicy "wędrują" dekielki z felg ?

najprawdopodobniej gdzieś za miasto, potem allegro, ebay... lepiej przyklej je na silicon, to nie będzie c**jowi za łatwo:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to właśnie moją EX widziałeś- jak szary, obniżony avant z S-Line zderzakami to owszem:wink:

predki74 - właśnie się tak zastanawiam,czy tego nie zgłosić na policję - niech się chociaż zainteresują i przejadą raz na jakiś czas, bo ileż mogą żreć po nocach na CPN...:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Co do silikonu, to owszem można, tylko korva taka pewnie porysuje coś po złości i problem będzie:kwasny: Kamerę w oknie postawię i łapki później przetrącę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Andrew7771 a mojej czarnej nie widziałeś na rogu .Zgłoś na policje nie raz można odzyskać, leży u nich dużo tych dekielków więc można wybrać a ja już od dawna jeżdżę bez dekielków i mam spokój bo jak je przymocuje to albo coś porysują na złość tylko brzydko wygląda szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: widziałem, jak ostatni raz parkowałem swoje auto na pobliskim parkingu (w sumie tylko transportowałem):decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...