Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Prędki, sprawa modułu już nieaktualna... Nie poszło mi z tym włącznikiem, który chciałem zamontować i zostaję przy SD-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamontować zwykły włącznik świateł, ale nie miał opcji wyłączania świateł dziennych po włączeniu mijania. Dlatego zostaję przy regulatorze SD-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy jest w Legnicy jakiś fachman od detailingu? Jakiś czas temu na Krętej urzędowało Car-Clinique, ale już strona nieaktualna. Ma któryś z Was kogoś zaufanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak to z tymi spotami jest, jest cos konkretnego co jakis czas, termin, dzien, czy czekac na wiadomosci jakies ? Czy to jest to co kilka postów niżej, czyli comiesięczny spot Audi ?

w piatek jak dysponujesz czasem? w prawdzie bede w Legnicy VW sharanem kolo poludnia ale na bajere mozna sie ustawic i sie przywitac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak to z tymi spotami jest, jest cos konkretnego co jakis czas, termin, dzien, czy czekac na wiadomosci jakies ? Czy to jest to co kilka postów niżej, czyli comiesięczny spot Audi ?

w piatek jak dysponujesz czasem? w prawdzie bede w Legnicy VW sharanem kolo poludnia ale na bajere mozna sie ustawic i sie przywitac

poka fotkę sharana...:naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik nie ma na co patrzec 2002 rok kolor bialy 310 tys na blacie 1.9 Tdi 6 biegow...na codzien autem jezdzi zona wiec wyglad sredni...auto ogolnie nadaje sie do wizyty u blacharza lakiernika

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

W piatek, mysle ze wolne, co prawda bede w trakcie rozsylania CV, jezeli zadna rozmowa mnie sie nie przytrafi (a CV rozsylam od miesiaca i tylko 2 telefony mialem) takze zapowiada sie, ze kolejne kilkanascie dni bede "na urlopie" hehe

poszlo pw

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

w jakim sektorze szukasz pracy w Legnicy odezwij sie na PW moze bede w stanie pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik nie ma na co patrzec 2002 rok kolor bialy 310 tys na blacie 1.9 Tdi 6 biegow...na codzien autem jezdzi zona wiec wyglad sredni...auto ogolnie nadaje sie do wizyty u blacharza lakiernika

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

W piatek, mysle ze wolne, co prawda bede w trakcie rozsylania CV, jezeli zadna rozmowa mnie sie nie przytrafi (a CV rozsylam od miesiaca i tylko 2 telefony mialem) takze zapowiada sie, ze kolejne kilkanascie dni bede "na urlopie" hehe

poszlo pw

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

w jakim sektorze szukasz pracy w Legnicy odezwij sie na PW moze bede w stanie pomoc

Pany - ja również w kwestii zatrudnienia. Poszukuję roboty dla szwagra - chłopak 33 lata, bardzo uczciwy i ogarnięty - nie jakiś oszołom i bajerant. Kupę lat jeździł na przewozach Prochowice-Legnica i nie tylko. Busem zapierniczać może nawet na śpiąco:thumbup1:

W razie co to posiada swojego Peugeota Boxer'a.

Na zaje..ście pilnie szuka pracy jakiejś, bo dziecko w drodze.

Gdyby ktoś z Was wiedział, to dajcie proszę znać na PW:hi:

Jak coś to oczywiście nie omieszkam się zjawić z dobrą wódeczką!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś coś miał dla mojej lasencji to też byłbym wdzięczny. Nie może sobie już dziewczyna miejsca w domu znaleźć. Może to moja wina? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koval jesli interesuje go robota jako kurier w ups to moge zadzwonic do ziomka jest kierownikiem w legnicy tym bardziej ze posiada swojego busa

Myślę,że tak, bo swojego czasu starał się gdzieś tam dostać, ale wszędzie było: "oddzwonimy do Pana" i ktoś znajomy wskakiwał na etat:wink:

Jeśli nie sprawi CI to problemu to dowiedz się proszę co i jak:hi:

W razie czego pisz śmiało PW,albo esa na mój numer 607 393 083, to oddzwonię.

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

A jakby ktoś coś miał dla mojej lasencji to też byłbym wdzięczny. Nie może sobie już dziewczyna miejsca w domu znaleźć. Może to moja wina? :P

Weź Bartek kobiecie daj klucz w końcu od drzwi, to wszystko się zmieni - nie możesz być takim despotą, sam jeździsz ciągle na wycieczki a biedaczka w domu siedzi:decayed::naughty:

W jakim charakterze szuka dziewczę pracy jeśli można spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim charakterze szuka dziewczę pracy jeśli można spytać?

pewnie gdzieś do biura, bo na budowę, czy na przewozy-to raczej nie...:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...