Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

no ksenonów tak sobie nie włożysz :wink: musisz rezać, żeby było tak, jak ori, ale ja bym zamontował, ustawił lampy tak, żeby nie raziło i jezdził, zawsze możesz powiedzieć, ze się zepsuło coś i "mechanik " ustawił lampy nisko, żeby nie raziło, a sam czekasz na części :wink: może przejdzie, jak z HIDami przechodzi- to czemu z ori ksenonem i palnikiem nie przejdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy w passacie b6 da sie zrobic tak zeby lusterka skladaly sie po zamknieciu auta z pilota? czy pozostaje tylko opcja zamykania przyciskiem w aucie? da sie to jakos dodac do kodowania modulu komfortu?

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 19:51 ----------

Pobudka wstać koniom wody dać ja tu trąbie pół godziny a wy śpicie skur**** :D Legnica jak zwykle ciągle śpi :) a ja poznałem w tym tygodniu kolejnego człowieka z Legnicy posiadacza Audi....Arti witaj w ekipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie bo coś nie mogę się doczekać na paczkę od kolegi Faster84. Ma ktoś jakieś namiary na gościa ? Nie chce mi się ruszać tyłka do Legnicy żeby wyjaśnić sprawę. Jak już się ruszę to będzie mi musiał zwrócić za trasę i obiad. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/62/36/09/2762360906 zdjecie pogadowe z alledrogo do zmieniarki mam oczywiscie kabel i magazynek

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

panowie dzisiaj doszla do mnie cyfrowa zmieniarka...mam pytanie do czego jest ta czarna kostka przy tym przewodzie? niebieska rozumiem do radia idzie ale co z ta czarna?

beztytuu11ha.jpg

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

panowie dzisiaj doszla do mnie cyfrowa zmieniarka...mam pytanie do czego jest ta czarna kostka przy tym przewodzie? niebieska rozumiem do radia idzie ale co z ta czarna?

beztytuu11ha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szuka ktoś felg MAM8 18"? :decayed:

jak pytałem pół roku temu-to nie maileś, a byłem w pl i zapłacił bym każdą cenę za komplet prostych-teraz to nie potrzebuję...:grin::wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Marcin-podaj mi wymiary tej zmieniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano dam znać na pw bo teraz w pracy udaje że pracuje :)

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 06:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 23:40 ----------

wymiary zmieniarki szeroka 25 cm wysoka 18 gruba 8

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 06:45 ----------

pochwale sie dzisiaj zdalem prawko na motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele tracisz...ja od wczoraj siedze i szukam motoru..wiele jest na rynku motorow z angli az tak slabo stoja motorki z rocznika 2000-2004 tam u ciebie?

Z Anglii nie kupuj - kierownica po prawej stronie i nie wiadomo jak tym jeździć:decayed: A tak na poważnie, to mi się zawsze marzył motocykl i chyba zacznę małżonkę przekonywać do realizacji mojego pomysłu:naughty: Jakiegoś turystyka by kupił do rekreacyjnych wypadów.

Kapitalna sprawa jak dla mnie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele tracisz...ja od wczoraj siedze i szukam motoru..wiele jest na rynku motorow z angli az tak slabo stoja motorki z rocznika 2000-2004 tam u ciebie?
różnie-sam zobacz

Used Bike - Bike Trader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...