Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prościej ..ale jutro niedziela i nudny dzien wsiadam w autko i od razu jakim może film obejrze i dzien minie

Opublikowano

to zostaw auto w galerii:wink:

Opublikowano

ok namówiłeś mnie;P

Opublikowano

...przy okazji zobaczysz, jak wygląda duuuuże miasto...:grin::grin::grin::wink:

Opublikowano

no no .........nieraz byłem ..wiem ale ja i tak wole góry...

Opublikowano
no no .........nieraz byłem ..wiem ale ja i tak wole góry...

eee tam górki chyba...:decayed::grin::wink:

Opublikowano

byłem 140zł zostawiłem + jakis chłam 3d w czranobiele z jakims psem i juz jestem w domu...

Opublikowano

Ma dowalić śniegu...

Opublikowano
Ma dowalić śniegu...

zrób fotki i pokaż, chociaż jak śnieg wygląda...

Opublikowano

Ano dowaliło z lekka....:kox: Można sprawniej się ślizgać, bo na lotnisku szklaneczka jest ładna:thumbup1: tylko coś chętnych z quattro nie widać - same stare omegi i mietki:decayed:

Opublikowano

jak się rozpie[przy- to szkoda nie będzie:grin::grin::grin::wink:

Opublikowano

Nie za bardzo jest gdzie - nawet jak wypadniesz z trasy, to wlatujesz na równiutką trawkę, która jest na jednym poziomie z drogą:wink:

Opublikowano

a u mnie lód....i łyżwy, zamiast zimówek się sprawdzają...:grin:

Opublikowano

Dominik, look LEGNICA z niš zawsze po drodze

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

A przy okazji, ma ktoś listwę drzwiową dolną zwykła od kierowcy?

Opublikowano

Młodzieży - ja powinienem mieć cały komplet z B6, ale w "delfinie" więc musiałbyś sobie lakierować pod kolor. Wywoziłem chyba do mamuśki - dam Ci znać wieczorem, czy mam na pewno:wink: Odwiedzę rodzicielkę to sprawdzę, chyba, że mi coś wypadnie.

Opublikowano

No już nieważne chyba, bo gość ma mi jutro wysłać za pobraniem...

Opublikowano

No to spoko, bo nie znalazłem niestety:kwasny:

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 19:14 ----------

Panowie - jakby się któryś wybierał na lotnisko, to oznajmiam, że od wczorajszego dnia Policja wzięła się za osoby starające się wyżywać na nie publicznych drogach i w ruchu miejskim:doh: Wczoraj aż niebiesko było i nawet drogę chłopaki jedną busem odcięli, żeby się "przestępcy" nie wymsknęli:naughty::kox:

Opublikowano

Panowie, poratuje mnie ktoś po taniości garażem z kanałem w Lubinie + pomocną dłonią fachowca. Cieknie mi płyn spryskiwacza, podejrzewam sprysk ksenonów ale w taka pogodę nie da się poleżeć pod autem na parkingu? A teraz bez spryskiwacza jezdzi się ciężko :-(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wybiera się ktoś do Bukowiny w tym roku?

Opublikowano

Witam.

Śmierdzi mi coś spalinami w aucie jak również trzęsie nim (lekko,nie ciągle a takie chwilowe ale odczuwalne) na postoju. Wyczytałem na forum że mogą być to różne objawy ale ja stawiam na tą plecionkę bądź złącze elastyczne pod egr-em.Chcę ja wymienić u mechanika i tu moje pytania czy ktoś już ją wymieniał?czy to pracochłonne bo wymieniłbym u mechanika w leg i poczekał aż skoczy.Ta pleciona jest w środku schowana jeszcze czy taka krótka?po zdjęciach widać że już lata troche i zalana olejem (egr czyściłem na wakacjach ale ostatnio zapomniałem korka wlewu paliwa założyć i zakręcić i chlapało troche olejem:D)

http://imageshack.us/a/img526/9001/zdjcie0018q.jpg

http://imageshack.us/a/img838/5548/zdjcie0017wb.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.