Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

prościej ..ale jutro niedziela i nudny dzien wsiadam w autko i od razu jakim może film obejrze i dzien minie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no .........nieraz byłem ..wiem ale ja i tak wole góry...

eee tam górki chyba...:decayed::grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem 140zł zostawiłem + jakis chłam 3d w czranobiele z jakims psem i juz jestem w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dowaliło z lekka....:kox: Można sprawniej się ślizgać, bo na lotnisku szklaneczka jest ładna:thumbup1: tylko coś chętnych z quattro nie widać - same stare omegi i mietki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo jest gdzie - nawet jak wypadniesz z trasy, to wlatujesz na równiutką trawkę, która jest na jednym poziomie z drogą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, look LEGNICA z niš zawsze po drodze

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

A przy okazji, ma ktoś listwę drzwiową dolną zwykła od kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzieży - ja powinienem mieć cały komplet z B6, ale w "delfinie" więc musiałbyś sobie lakierować pod kolor. Wywoziłem chyba do mamuśki - dam Ci znać wieczorem, czy mam na pewno:wink: Odwiedzę rodzicielkę to sprawdzę, chyba, że mi coś wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nieważne chyba, bo gość ma mi jutro wysłać za pobraniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, bo nie znalazłem niestety:kwasny:

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 19:14 ----------

Panowie - jakby się któryś wybierał na lotnisko, to oznajmiam, że od wczorajszego dnia Policja wzięła się za osoby starające się wyżywać na nie publicznych drogach i w ruchu miejskim:doh: Wczoraj aż niebiesko było i nawet drogę chłopaki jedną busem odcięli, żeby się "przestępcy" nie wymsknęli:naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poratuje mnie ktoś po taniości garażem z kanałem w Lubinie + pomocną dłonią fachowca. Cieknie mi płyn spryskiwacza, podejrzewam sprysk ksenonów ale w taka pogodę nie da się poleżeć pod autem na parkingu? A teraz bez spryskiwacza jezdzi się ciężko :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Śmierdzi mi coś spalinami w aucie jak również trzęsie nim (lekko,nie ciągle a takie chwilowe ale odczuwalne) na postoju. Wyczytałem na forum że mogą być to różne objawy ale ja stawiam na tą plecionkę bądź złącze elastyczne pod egr-em.Chcę ja wymienić u mechanika i tu moje pytania czy ktoś już ją wymieniał?czy to pracochłonne bo wymieniłbym u mechanika w leg i poczekał aż skoczy.Ta pleciona jest w środku schowana jeszcze czy taka krótka?po zdjęciach widać że już lata troche i zalana olejem (egr czyściłem na wakacjach ale ostatnio zapomniałem korka wlewu paliwa założyć i zakręcić i chlapało troche olejem:D)

http://imageshack.us/a/img526/9001/zdjcie0018q.jpg

http://imageshack.us/a/img838/5548/zdjcie0017wb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...