Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta śpi...:decayed::wink:

Opublikowano

No i gdzie to dresiarskie auto z Bawarii, które Koval kupił?? :decayed:

Opublikowano

Ponoć nic szczególnego :whistling:

Opublikowano

a czego sie spodziewales...przeciez brakuje tam znaczka audi

Opublikowano

...słyszałem, że przełożył....:whistling:

Opublikowano

:polew::polew: ślimory jedne :decayed: Ładnie to tak się nabijać z kolegi ?

Zdjęć nie zrobiłem i nie ma za bardzo się czym chwalić - ot taki mało rzucający się w porównaniu do A4 paździerz:wink: Ogólnie wstyd zdjęcia pokazać, bo mi dekielki ukradli:grin:

Jak zrobię, to na bank wrzucę do galeryji:wink:

Chyba, że jakiś spocik machniom na lotnisku, to podjadę chętnie w wolnej chwili. Bartek - a Ciebie w Legnicy nie widać - wywiali Cie znów gdzieś w 3-świat?

Opublikowano

19 w piatek bede w legnicy mozna sie jakos spotkac :)

Opublikowano
a Ciebie w Legnicy nie widać - wywiali Cie znów gdzieś w 3-świat?

znów z misją do Afganistanu pojechał...teraz Kałasznikowy ma w promocji, razem z Bazookami i granatami za pół ceny-ponoć schodzą, jak ciepłe bułki i za tydzień ma wracać po kolejnego TIRa...:grin:

Opublikowano

Coś w tym jest - albo chłopina dorabia do pensji i w kiszeczce przemyca jakieś prochy, albo części do Audi:laughing2:

Opublikowano

Kolega Bartek też misjonarz jaki ten świat mały . Państwa arabskie nie cenią Audi u nich BMW lub Mercedes może być całe zardzewiałe ale jak znaczek jest to jest lans hehehehe

Opublikowano

Podobnie w Niemczech - daleko nie trzeba szukać:wink: BMW i Mercedes są znacznie chętniej kupowane i traktowane jako nieco wyższa półka. Jak byłem w Niemczech po swoje auto to widziałem większość A4B8 oklejonych w firmowe barwy - ani jednej BMW, czy Merca.

Opublikowano

Ja to powiem tak - pojeździłem dwa dni BMW E65 745i i jestem w szoku :decayed:

Nie było mnie, bo dużo pracy miałem ;) Wróciłem właśnie z DE.

A Audi miało unfall :(

Opublikowano

Znaczy się pozytywnym szoku, czy wręcz odwrotnie, bo ja jak na razie nacieszyć się nie mogę mimo pewnych rzeczy, których mi brakuje:decayed:

A cóż to zrobiłeś Audiusi?:kox:

Opublikowano

Pan mi przestawił drzwi i słupek...

W pozytywnym rzecz jasna ;)

Opublikowano
Pan mi przestawił drzwi i słupek...

W pozytywnym rzecz jasna ;)

poka fotki:naughty:

Opublikowano

a ja foty widzialem.....tak sie stalo ze Bartek zagoscil w moim zakladzie zajumac jedna maszyne ktora pojechala do ju es ej....Bartek zawitasz jeszcze do nas cos zajumac?

Opublikowano

devon00 - to gdzie Ty urzędujesz, że Cię Bartek "przeprowadzał":naughty:?

Opublikowano

Koval że tak powiem lece w kolki przez 8 godzin :)

Opublikowano

Kurna - fajna fucha robić na kręgielni:naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.