Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

A no to moje na winklu czarne a kolega Bartek ma ten moduł świateł jeszcze na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem, nie znalazłem :P

Prędki, mam ale dziś jadę do Holandii i wrócę koło środy. Wtedy się możemy jakoś zgadać. A tak na marginesie - 10l LPG Ci pali Audiczka? Ale w trasie chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki nie ma sprawy to koło środy , a spalanie oczywiście w trasie do 140km/h przy moim ustawieniu na długo terminowe i krotko terminowe wskazania sondy troszkę robiłem jeździłem z gazownikiem się kłóciłem i dałem sobie spokój z nim i sam sobie serwisuje tak to jest jak człowiek chciał zaoszczędzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja na tempomacie i 140km/h spala minimalnie więcej przy 5-biegowej skrzyni. Bardzo bym chciał wsadzić 6-biegową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zrobic-tylne-glosniki-graly-246141/#post3038074 ktos z was jest w stanie pomoc? moj ostatni post w temacie...lub jest ktos z Legnicy lub okolic kto ma ori radio concert kaseciak i glosniki tyl u niego graja jak nalezy...dzisiaj w koncu ogarnelem instalacje jak byla w ori ale tyl nie zagral..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coding

00?xx: Speakers

0 = Sound System (No passive Speakers)

1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone)

2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear)

5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear)

00x?x: Sound System Correction

0 = No Sound System (No Correction)

1 = Sound System (Bose)

00xx?: Configuration

+1 = Active/Remote Supplied Antenna

+2 = CD-Changer

+4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Dominik jutro zobacze co vagina powie...a jak nic nie da bede musial kombinowac dalej

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Panowie kto z Legnicy ma ori wiazke radia w b5 ? chce zerknac tylko doslownie na 5 minut jak to macie polaczone bo juz mnie szlag trafia...proba polaczenia sie po przez vaga z radiem nie przyniosla zadanego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu wiązkę z B5 jak podłączałem inne-niefabryczne radio- może Ci pomoże:wink4:

długopisem narysowana ori kostka i kolory kabli

DSC01339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Dominik ale i tak nadal sie nie obraze jak ktos z Legnicy lub okolicy podjedzie B5 z ori instalacja do mojego kumpla na warsztat...został mi jeden maly brazowy przewod ktory jest luzem i sie zastanawiam czy nie jest to masa glosnikow tyl...na elektrodzie cos tam udalo mi sie znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...