Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no to moje na winklu czarne a kolega Bartek ma ten moduł świateł jeszcze na sprzedaż?

Opublikowano

a co Wy tak z rana sie tu zebraliście?

Opublikowano

Niedziela ile można spać heheheh

Opublikowano

na giełdę do Lubina jedzcie, szukać dekielków:grin::grin::grin::grin::wink:

Opublikowano

Giełda w sobotę tylko .

Opublikowano

Ja wczoraj byłem, nie znalazłem :P

Prędki, mam ale dziś jadę do Holandii i wrócę koło środy. Wtedy się możemy jakoś zgadać. A tak na marginesie - 10l LPG Ci pali Audiczka? Ale w trasie chyba?

Opublikowano

Oki nie ma sprawy to koło środy , a spalanie oczywiście w trasie do 140km/h przy moim ustawieniu na długo terminowe i krotko terminowe wskazania sondy troszkę robiłem jeździłem z gazownikiem się kłóciłem i dałem sobie spokój z nim i sam sobie serwisuje tak to jest jak człowiek chciał zaoszczędzić

Opublikowano

Moja na tempomacie i 140km/h spala minimalnie więcej przy 5-biegowej skrzyni. Bardzo bym chciał wsadzić 6-biegową :)

Opublikowano

a można wsadzić 6 biegów , z jakiego modelu?

Opublikowano
a można wsadzić 6 biegów , z jakiego modelu?

do B6 wejdzie z BEXa:wink:

Opublikowano

A jakie oznaczenie ma skrzynia z BEXa

Opublikowano

możesz połączyć się vagiem z radiem?

Opublikowano
możesz połączyć się vagiem z radiem?

szczerze nie mam pojecia vaga mam ale co ma mi to pomoc? w glosnikach jest wzmak mozliwe ze zbyt male napiecie ktore idzie na wzmaka nie rusza glosnikow bo miernikiem pozakazlo 4,6 v

Opublikowano

miałem kiedyś radio z TT-ki i wpakowałem do B5-tył też nie grał-zmiana kodowania i powinno zagrać:wink:

Opublikowano

Dominik cos wiecej co jak zrobic i na jakie kodowanie?

Opublikowano

Coding

00?xx: Speakers

0 = Sound System (No passive Speakers)

1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone)

2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear)

5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear)

00x?x: Sound System Correction

0 = No Sound System (No Correction)

1 = Sound System (Bose)

00xx?: Configuration

+1 = Active/Remote Supplied Antenna

+2 = CD-Changer

+4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)

Opublikowano

dzieki Dominik jutro zobacze co vagina powie...a jak nic nie da bede musial kombinowac dalej

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Panowie kto z Legnicy ma ori wiazke radia w b5 ? chce zerknac tylko doslownie na 5 minut jak to macie polaczone bo juz mnie szlag trafia...proba polaczenia sie po przez vaga z radiem nie przyniosla zadanego efektu

Opublikowano

masz tu wiązkę z B5 jak podłączałem inne-niefabryczne radio- może Ci pomoże:wink4:

długopisem narysowana ori kostka i kolory kabli

DSC01339.jpg

Opublikowano

dzieki Dominik ale i tak nadal sie nie obraze jak ktos z Legnicy lub okolicy podjedzie B5 z ori instalacja do mojego kumpla na warsztat...został mi jeden maly brazowy przewod ktory jest luzem i sie zastanawiam czy nie jest to masa glosnikow tyl...na elektrodzie cos tam udalo mi sie znalesc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.