Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

panowie przyznac sie ktory ogarnial zmiane licznika na fis w b5 :P mam wszystkie manele tylko wiedzy brak :D

Jak zamienisz licznik na FIS, to prędkości nie zobaczysz:naughty::grin: A tak na boku, byłby to największy FIS jaki w życiu widziałem:decayed:

lubie sie smiac ale jakos twojego zartu ni hu hu nie moge zrozumiec :P

tak poza tematem fisa panowie mam problem z furka i potrzebuje pomocy...dokladnie chodzi o to ze potrzebuje na doslownie 10 minut zrobic zamianke przednich kol zeby dowiedziec sie czy to moje felgi ewentualnie opony wytwarzaja dzwiek ktory doprowadza mnie kur**cy...oczywiscie zamianka chwilowa kol na moj koszt u kumpla na warsztacie w Legnicy po godzinie 18...ktos bedzie w stanie pomoc? oczywiscie za dobre 0.5 magicznego plynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogą być 18" to ja Ci mogę pomóc :)

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Przy okazji sprawdzę stan klocków, bo mi się komunikat zapalił o kończących się klockach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przyznac sie ktory ogarnial zmiane licznika na fis w b5 :P mam wszystkie manele tylko wiedzy brak :D

Jak zamienisz licznik na FIS, to prędkości nie zobaczysz:naughty::grin: A tak na boku, byłby to największy FIS jaki w życiu widziałem:decayed:

lubie sie smiac ale jakos twojego zartu ni hu hu nie moge zrozumiec :P

tak poza tematem fisa panowie mam problem z furka i potrzebuje pomocy...dokladnie chodzi o to ze potrzebuje na doslownie 10 minut zrobic zamianke przednich kol zeby dowiedziec sie czy to moje felgi ewentualnie opony wytwarzaja dzwiek ktory doprowadza mnie kur**cy...oczywiscie zamianka chwilowa kol na moj koszt u kumpla na warsztacie w Legnicy po godzinie 18...ktos bedzie w stanie pomoc? oczywiscie za dobre 0.5 magicznego plynu :)

To ja Ci organoleptycznie wytłumaczę:decayed:

Licznika na FIS nie zamienisz - co najwyżej na licznik z FIS'em - myślałem, że żart mi się uda:facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::naughty: Wybacz, to taki żart wojskowy był - znaczy się ciężki do ogarnięcia:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam vaga podpiąć zrobić logi wstawić na forum koledzy pomogą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie gdzie w Legnicy można wypożyczyć odkurzacz piorący do tapicerki samochodowej szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na asnyka w Legnicy kolo biedronki widziałem b6 srebrna kombi na legnickich blachach która miała zamontowane światła do jazdy dziennej w tym miejscu co ja chciałem zamontować czyli pod halogenami i chciałem prosić jak ten ktoś jest na forum (ja byłem w b6 sedan) napisał na pw co i jak zrobił,będę b wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-używajcie opcji "odpowiedz z cytatem" i będzie wiadomo o kogo chodzi-bo sam już się pogubiłem, kto i do kogo pisze:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi ci o podłączenie ?

Tak o podłączenie co i jak:) kupiłem takowe: M-Tech - Produkty ale w to miejsce pod przeciwmgłowe tak sobie pasuje (są zaokrąglone) ale nie mam pojęcia jak i do czego się wpiać:) A jak mi nie pójdzie to odezwę się do kolegi devon00:)

A tak na marginesie-czy ktoś kto ma takie światełka zauważył mniejsze zużycie paliwka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...