Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, jako że spoty Audi w naszym mieście to dość uboga sprawa, razem z kolegą Mongolski postanowiliśmy po raz kolejny spróbować rozkręcić temat. Fajnie by było gdyby odbywały się one co miesiąc w tym samym miejscu. A więc spot odbędzie się 20 maja o godzinie 16 na bocznej drodze wyłączonej z ruchu, przy ulicy Gniewomierskiej (niedaleko ronda przy ulicy Jaworzyńskiej). Na dole dołączam mapkę aby każdy trafił, czerwona strzałka oznacza miejsce spota. Zdjęcie jest trochę nieaktualne, gdyż jak je robili droga jeszcze była w budowie, ale wszystko jest ok.

mapkaoc.jpg

Współrzędne Google Maps: 51.17259,16.179557

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops::bag: AMON samochód chciał na szybkiego obejrzeć, a ja w międzyczasie musiałem jeszcze córę ululać, więc sam rozumiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam spoty kuleją -my właśnie z AMON'em skończyliśmy dzisiejszego:naughty:
tia...my z Bartkiem też się widujemy raz na rok, a z Tobą, to następnym razem się zobaczę, ale wymyśliłem już nawet jak, po prostu zaparkuję na Twoim miejscu...:whistling::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak teraz byłem w Legnicy, to na samych Piekarach, wokoło mojego bloku-widziałem z 6 A4-ek, Panowie-można zakupić wizytówki z logo Klubu i powkładać za wycieraczkę każdej napotkanej A4-zawsze można "upolować" jakąś zbłąkaną owieczkę, która szuka info o aucie, a może zostanie na dłużej, jak my...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam spoty kuleją -my właśnie z AMON'em skończyliśmy dzisiejszego:naughty:
tia...my z Bartkiem też się widujemy raz na rok, a z Tobą, to następnym razem się zobaczę, ale wymyśliłem już nawet jak, po prostu zaparkuję na Twoim miejscu...:whistling::decayed:

:naughty::kox: takich cwaniaczków to ja blokadą traktuję:banan: A poważnie, to może bez auta jeszcze będę, jak się poszukiwania opóźnią,to z miłą chęcią pozwolę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::kox: takich cwaniaczków to ja blokadą traktuję:banan:

szybciutko byś ją zdjął...:decayed::wink:

:naughty: zawsze można trawnikiem przejechać wokoło - kiedyś już się o tym przekonał jakiś ch.j, który stanął i mi jeszcze nabluzgał, że się go czepiam z parkować mu nie pozwalam:facepalm: Co niektórzy ludzie tupet jednak mają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta była srebrna ale fajnie, że jesteś kolejną osobą w klubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a moja zmieniła wczoraj właściciela...:decayed:

To jest co opijać, bo moja w niedzielę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam dolnego spojlera do tourana z centralnym grillem-tylko cały, bo połamany już mam...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, poszedł avant do Tomka?

Poszedł poszedł - z mega przebojami, ale skutecznie:decayed: Także będzie nowy "uczestnik" na spotach regionalnych:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...