Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

będę w następną sobotę, lub niedzielę-pisałem o tym wcześniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek- to auto z Bolesławca-zapytaj tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?67733-Bogatynia-Zgorzelec-Luba%F1-Boles%B3awiec-i-okolice-spoty-pr%EA%BFna-grupa

może ktoś powie Ci coś więcej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna sprzedawcę bądź oglądał te auto ?

http://otomoto.pl/audi-s4-2-7t-xsenon-skora-gwint-bosse-C22815947.html :mysli:

A niechaj pokopie w "Zakupie Kontrolowanym", bo wydaje mi się, że gdzieś to autko już na forum omawiane było:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czeka mnie wymiana kompletu zawieszenia z przodu ogolnie lipy nie ma ale wqrwilem sie i kupilem cale nowe zawieszenie i teraz kwestia ile moga krzyczec za wymiane 8 wahaczy drazkow z koncowkami? macie jakis warsztat godny polecenia? mozecie popytac o ceny? zrobil bym to sam ale czasu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przeglądu potrzebujesz, czy w ogóle chcesz wymienić? jeśli to drugie-wymieniaj sam, bo jest z wymiana sporo roboty-wszystko trzeba zwalać, a to może potrwać parę ładnych godzin-teraz policz roboczo-godzinę i będziesz wiedział, ile możesz zapłacić...:wink:

samemu to możesz jeden, lub dwa wahacze dziennie wymienić i po 1,5 godz. możesz dalej autem jeździć,a w warsztacie-zwalą wszystko i cały dzień auta nie masz- potem po wszystkim na zbieżność, bo niby wahacze są takie same, ale zawsze coś się inaczej skręci, ułoży-szczególnie, ze to wszystko nowe-to profilaktycznie bym podjechał ustawić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas we wro 400zł + zbieżność. Lepiej znajdź ogarniętego gościa od zawieszeń. Musi potrafić dokręcić zawieszenie na opuszczonym aucie, w innym wypadku za kilka miesięcy znowu będzie czekała Cię wymiana.

Pozdrawiam Nelson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik o przeglad sie nie martwie bo nawet jak by bylo bardzo zle to bedzie zrobiony..kupilem caly nowy zestaw na przod w komplecie wszystko lacznie z drazkami kierowniczymi...gadalem z kumplem ktory ma warsztat w legnicy ostatnio robil i mowil ze do jednej sruby z gornego wahacza jest tak kiepski dostep ze trzeba sciagac amor troche mnie to zdziwilo...mam polapanego mechanika u ktorego robilem rozrzad gosc siedzi tylko w grupie vag jesli chodzi o auta od 9 lat ale pewnie krzyknie z 500zl w tym zbieznosc

---------- Post added at 05:32 ---------- Previous post was at 05:31 ----------

U nas we wro 400zł + zbieżność. Lepiej znajdź ogarniętego gościa od zawieszeń. Musi potrafić dokręcić zawieszenie na opuszczonym aucie, w innym wypadku za kilka miesięcy znowu będzie czekała Cię wymiana.

Pozdrawiam Nelson

mozesz kogos polecic z wrocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wymianę pojedynczych wahaczy-to nie musisz zwalać całości-przynajmniej ja w B6 nie zwalałem, ale wiem, ze będzie o wiele lepszy dostęp i pójdzie szybciej, jak odkręcisz cały amor od góry i wyjmiesz go na zewnątrz,odkręcasz śruby na górze i opada Ci zwrotnica-odkręcasz resztę-jest zabawy i musisz to obejrzeć i zobaczyć, po odkręceniu którego-pójdzie łatwiej, bo wahacze na górze-dostęp tylko płaskim kluczem i ciasno-ja dałem radę odkręcić oba od amora, ale jest zabawy-dlatego napisałem wcześniej, ze jak sam wymienisz-to pojedynczo-jeden dziennie, a w warsztacie-nikt się nie będzie bawił-tylko całość zwalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wolal bym ogarnoc wszystko w gora dwa dni weekendowe...zestaw kluczy mam...garaz wyposazony jak nie jeden warsztat wiec o to sie nie martwie..myslalem ze ograne temat teraz na weekend bo od pt mam wolne i dopierow w pon do roboty ale pogoda mnie martwi bo w garazu miejsca za wiele nie ma zeby robic tylko przed garazem musial bym to wszystko robic...a lewa strona daje o sobie znac dosc ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zacznij od niej-zwalaj całość i zakładaj nowe :wink: jak masz całe dwa dni-to spokojnie dasz rade to wymienić-jedna strona-jeden dzień- na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że troche go tu straszycie! Jeden wahacz jeden dzien?? To bez sensu. Jak już będziesz miał koło zdjęte to wymień całą stronę. Mi wymiana całego kompletu z dwóch stron zajmuje jakoś 4 godziny tyle że ja wymieniam zawieche co pół roku więc śmiało powiem że z zamkniętymi oczami robię :P Tak naprawdę jest problem tylko z jedną śrubą od dolnego wahacza bo trzeba sanki opuścić. Ale jak już to zrobisz, to wrzucisz wtedy śrubę z drugiej strony i już masz problem z głowy.

A co do spota to też się piszę! Opony już kupiłem, wymyję tylko alu i będzie coś z tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogas powoli ogarne temat sam juz wymianielem amorki przod i tyl sam wiec luzik tylko od mechanika uslyszalem ze przy jednym wahaczu sruba jest tak dluga ze bez demontazu calego amorka z auta nie da sie do niej dojsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że troche go tu straszycie! Jeden wahacz jeden dzien?? To bez sensu.

nie straszymy tylko proponowałem takie rozwiązanie, bo Devon nie ma czasu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale zj***li to forum ... Gdzie są emotki?! :D

z boku----------------------------------------------------------------------------------->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma :(

To niech sobie zmieni w ustawieniach żeby wszystko pokazywało (zaawansowane) a nie podstawowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w Legnicy od wczoraj-jak by co, to poruszam się granatowym Touranem na angielskich blachach z ciemnymi szybami, obniżony na 18'' -dawac znac, jak ktoś mnie będzie mijał:wink:

jestem na Piekarach cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...