Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi sie szukać...:whistling::tongue4:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Bartek, coś dla przypomnienia, ze się spotkaliśmy-nie pierwszy raz już:wink::decayed:

dcf812c4150ab1dc.jpg

3fb237fef05f31ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jako, że od jakiegoś już czasu rozglądam się za czymś większym, to mam do Was pytanie. Mianowicie - znalazłem w Legnicy A6C6 i chciałem się poradzić, czy ktoś zna to autko, lub Właściciela:wink: Wiadomo zawsze można osobiście podjechać i sprawdzić, ale na tym etapie chciałbym poradzić się Was.

http://allegro.pl/a6-avant-3-0-tdi-quattro-tiptronic-modelyear-2007-i2267568881.html

Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny - da się dostrzec w tym aucie coś niepokojącego? Wiadomo pewne rzeczy są w stanie wyjść dopiero pod kompem, ale może coś wizualnie wpadnie komuś w oko.

Z góry bardzo dziękuję

Pozdro

KOval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz-na nic nie patrz-jak masz pieniądze-to masz na prawdę dobre auto, na wypasie-trochę nalatane, ale to normalny przebieg-jak byś kupował-podjedz z kimś, kto ma vcdsa i sprawdź przebieg, ale wydaje się być realny :wink: takie auto średnio robi 30-40tys rocznie, przy takich przebiegach zwróć uwagę na nadkola, bo od kamieni mogą być poobijane i rdza może się rzucać, ale to jest pryszcz, bo środek ma za***iście wyposażony -ja bym brał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dominiku :wink: Ja mam wrażenie, że po podpięciu okaże się, że ma więcej niż pokazuje, ale mogę się mylić:grin: Ze zdjęć w sumie mało widać, ale wygląda na zadbany egzemplarz - ciekawe dlaczego musi się pozbyć - czyżby się "czas życia produktu" kończył??:naughty:

W razie co to mam VAG'a -zabiorę Bartka naszego forumowego i się sprawdzi:kox: co i jak -chwilo to takie gdybanie, bo zapomniałem poszukać kupca na swoją bryczkę:dziura:

domjenick - tak na boku, to muszę się przyznać, że Cię k...a nie poznałem na Święta:grin: Z gadziną wychodziłem na spacer z domu, jak podjechałeś i się po wszystkim skapnąłem, że to Twój Turas na GB blachach był:polew:

.................alecoś się za to k...a nawydzierał na dole to Twoje:banan: Następnym razem browara już musimy zrobić:drinks:

EOT - wracamy do poważnych spraw, na temat pojazdu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie z kimś pomyliłeś:wink4: siedzieliśmy bardzo cicho i spokojnie, bo dziecko spało:whistling: a to czemu chce się gościu auta pozbyć? zapytaj...pewnie chce kupić inne:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby co to pomogę podłączyć, tylko weź poczytaj gdzie to ma złącze diagnostyczne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba musze sie blizej przyjrzec Twojej furce Mariusz i kto wie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się chcesz kupić ode mnie B6 - jeśli tak,to zapraszam,bo już dziś klient był oglądać i ma dzwonić w czwartek.

Jak coś,to śmiało wal: 607 393 083. (tylko już jutro,bo piszę z tel i właśnie spadam spać):wink:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też na sprzedaż jest, jak by się ktoś pytał:wink:

A masz dekielki z S-line'ów? :decayed: odkupię :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku - byłbyś chętny w dniu jutrzejszym podjechać ze mną obejrzeć autko?? Rozmawiałem chwilkę temu z właścicielem - wszystko wygląda na ok, ale kompa warto podpiąć i obczaić, co tam siedzi. W razie co ja kabelek mam:wink:

Z godziną dopasuję się jak coś i umówię na taką, żeby Ci pasowało - byle nie w nocy:decayed:

Jak będzie dobrze, to w późniejszym czasie i tak się rozbije o ASO i dokładne prześwietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też na sprzedaż jest, jak by się ktoś pytał:wink:

A masz dekielki z S-line'ów? :decayed: odkupię :kwasny:

nie mam, bo mam felgi od R8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady :( Pracuję od 8 do 18... Po 18 masz zamknięte serwisy itp...

Młodzieńcze - ale ja do sprzedającego chcę podjechać oblukać ogólnie i podpiąć pod kompa, żeby sprawdzić przelot i jakieś błędy, jeśli są.

Gdybym ostatecznie się decydował, to wtedy podjadę do serwisu - na dzień dzisiejszy wystarczy mi to,co planuję:wink:

Co Ty na to? - może być po 18,wtedy ustawię się jak trzeba z Właścicielem. Daj tylko na PW jakiś numer do siebie jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...