Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik - wszystko się okaże wkrótce. Chodzi mi również po głowie A4B8 z napędem na cztery łapki,bo raz, że świeższe o ten rok, czy dwa, a druga sprawa - mam nadzieję, że już wszystko w nim poprawili.

Na dzień dzisiejszy szukam czegoś wśród tych dwóch modeli:wink: ale zadbany i nie bity naprawdę ciężko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 w avancie-zawsze będzie większa na dłuższe wypady, a A4w quattro- no to miał bym dylemat-dla siebie wziął bym A4, a dla rodziny A6...:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zmień już te dane, bo przestarzałe są. A jak już nie masz A4 to sio stąd. I jeden i drugi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domino - spadamy, nie będziemy siedzieć z takimi ło jak ten tu wyżej:kox:

A co do auta,to ja jeżdżę w 95% sam (i w dodatku po mieścinie), lub na naprawdę krótkie trasy - raz, dwa razy w roku strzelę dłuższa na wakacje. Stąd właśnie mój dylemat co wziąć - A6 kusi komfortem i wielkością, ale zdaję sobie sprawę,że w większości czasu była by ie wykorzystana.

A4 w sumie jest w sam raz, tylko nie wiem, jak będzie w B8 z komfortem, którego mi brakowało w B6:wink: Gabarytowo myślę, że wystarczyła by całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za B8... Świeższe autko. Powietrza nie ma co wozić... Jak masz 100 koła to bierz od Patroxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, jak pisałem wyżej-dla siebie wziął bym A4, a ja robię spore trasy z rodziną, to A4 dla mnie już trochę za ciasna jest:kwasny: jak dzieci podrosną trochę-trzeba będzie się na jakiegoś avanta z quattro przesiąść...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za B8... Świeższe autko. Powietrza nie ma co wozić... Jak masz 100 koła to bierz od Patroxa :D

Jak byś się "troszkę" dołożył, to już byśmy się po wsi powozili :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sprzedam mieszkanie i będę kimał w B8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sprzedam mieszkanie i będę kimał w B8 :naughty:

:grin::grin::grin::grin::grin: przynajmniej nie za***ią...:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Po prostu bońćcie :D I nie musicie mieć zwieracza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie.

mam pytanko. potrzebuje gnojowozu. passat b4 w dobrym stanie

moze komuś udało mu sie podjechac do Chojnowa

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C24065916.html

bo nie chiałbym jechac z poznaia tylko po to zeby na pierwszy rzut oka stwierdzic ze auto to jedynie rdza. bardziej zalezy mi na budzie niż silniku, wyposazeniu.

jak by ktos moze z okolić miał blisko i oblukał na zywo bede wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie -macie może jakiegoś zaufanego człowieka,z którym można by się wybrać po samochód? Upatrzyłam sobie auto, ale nie dogadam się w chwili obecnej na tyle, żeby budzić jakiekolwiek zaufanie:kwasny: Poza tym, potrzebuję kogoś, kto pomoże auto sprawdzić i prześwietlić.

Oczywiście gratyfikacja za trud i pot zapewniona:thumbup1::wink:

Macie kogoś pewnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie chcesz jechać po auto, co masz na myśli sprawdzić i prześwietlić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie chcesz jechać po auto, co masz na myśli sprawdzić i prześwietlić?

Auto stoi w Hanau, koło Frankfurtu nam Menem. Sprawdzone jest w ASO po VINie i niby wszystko się zgadza. Szukam kogoś, kto rozmawia przyzwoicie po niemiecku i jest w stanie jeszcze zerknąć na samochód pod kątem jakiegokolwiek wałka (miernik lakieru, itp.).

Nie chcę podjarany sam kupować, to raz,bo zawsze można czegoś nie dopatrzyć, a dwa, że obecnie po długich latach nieużywania mój "niemiecki" co najmniej kuleje:wink:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Dokładnie chodzi mi o to:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=160209566&lang=pl&action=previous&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rodzine w Mannheim, język to nie problem-prędzej wiedza o samochodach i obsługa miernika lakieru:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rodzine w Mannheim, język to nie problem-prędzej wiedza o samochodach i obsługa miernika lakieru:decayed:

Ja mam gdzieś w okolicy ziomka, z którym jechałem po poprzednią B6, ale z nim się dogadać, to lepiej samemu iść na kurs samochodziarstwa i języka niemieckiego i samemu pojechać:polew: Trzeci dzień i obiecuje, że zadzwoni, jak go pogonię, to mówi, że dzwonił, ale nikt nie odbierał...Dziś się zobowiązał podjechać jutro, ale jakoś w bajki nie wierzę:grin:

Taki zwyczajnie zabiegany człowiek, ale ma blacharkę i sprowadzanie aut w małym paluchu:hi:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Poza tym, jak pisałem potrzeba mi właśnie osobę, z którą pojadę sfinalizować w razie czego całość - oczywiście nie za darmo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bierz jego i jeszcze kogoś-zawsze to dwie głowy oprócz Twojej-tak jest najlepiej, bo jak pojedziesz z Nim, tylko was dwóch-to i tak, jak Ci się auto spodoba, pomimo mankamentów-przegadasz go i przekonasz, ze jednak warto kupić coś, co On by nie wziął, choćby ze względu na odległość, jaką przerobiliście w jedna stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że koleś jest na miejscu niedaleko Frankfurtu właśnie i za czorta nie można się z nim dogadać:decayed: - zaganiany jest:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...