Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

.409 w wersji ang smiga ok i przy tym teraz musze zostac..
co ty za kabel masz??? kabel od VCDSa na pewno nie jest kompatybilny z vagami na linii K, tylko z vagiem na szynę CAN-więc jakiego kabla masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to to jest zwykły K-line, obsługuje wszystko do 409- możesz napisać do Viakena, czy jest jakaś wersja po polsku, z która będzie kompatybilny kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno się przyda na przyszłość, bo aut po 2004 roku-już tym nie zdiagnozujesz, bo już po CANie szło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z programem vwtool sciagalem juz chyba z 10 roznych programow i za kazdym razem nie moge zrobic instalki bo brakuje jakiegos pliku .dll ma ktos program ktory normalnie da sie zainstalowac? musze w sharanie skasowac inspekcje bo w vagu nie udostepnia mi kanalow do skasowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chyba masz Windows 7 ? gdzieś na forum chyba był opis jak zainstalować ten program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zainstalowalem bez problemu z pomoca tego linka co podalem tylko wersja pl cos nie chce wejsc

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 07:08 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2012 at 15:17 ----------

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-kupon-wartosci130zl-na-kompleksowa-diagnostyke-auta-we-wrocku-za-pol-ceny-236914/#post2888907 ktos chetny?

---------- Post dopisany 09-06-2012 at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 07:08 ----------

Panowie czy ktos moze mi znalesc w Etce numer manetki tempomatu do przedlifta sedanik? mam etke ale cos mi kompa wysypuje....mam jeden numer 4D0 953 513A ale nie wchodzi mi w zadnym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm głęboka myśl z Twojej strony Bartek

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

ja jednak stawiam na kostke :(

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

ja jednak stawiam na kostke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w lipcach ponoć dobry elektryk-mechanik , bo mi go w sklepie na Chojnowskiej polecali-rozmawiałem z gościem przez tel- nic specjalnego, ale po rozmowie wstępnej sprawia wrażenie rzetelnie podchodzącego do tematu-żadnych ściem na odległość-podjedz zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ogarniety mam kumpla elektryka w legnicy...szlag trafil kostke...swiatlo dziala jak trzeba

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

przy okazji polecam warsztat Auto klinika w Legnicy wulkanizacja mechanika klimatyzacja sklep z czesciami obok warsztatu...warsztat jest bliko reala zaraz za krzyzowka ze swiatlami gdzie w lewo na real w prosto w kierunku libana po prawej stronie...jak powiedzie ze jestescie na polecenie Devona ceny z rabatem :)

---------- Post dopisany 23-06-2012 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2012 at 22:57 ----------

legnicka grupa spi odnosnie spotow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...