Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 lata temu byłem w Bridgend w Walii przez 3 miesiące :)[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 20:54_________________________________________________Czytałem niedawno, że to miasto samobójców :kox:

Opublikowano

Nie da się mnie podrobić :decayed:

Widzisz, za bardzo przejęty pracą byłem może, albo szedł mój koleś.

W węża ciąłeś idąc na halę :kox::decayed: A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje :decayed:

Opublikowano

Panowie jak na ta niedziele cos szykujecie (spot) to mozna cos pomyslec,ja w koncu jakis wolny weekend albo raczej jego czesc :kwasny:

Opublikowano

Nie da się mnie podrobić :decayed:

Widzisz, za bardzo przejęty pracą byłem może, albo szedł mój koleś.

W węża ciąłeś idąc na halę :kox::decayed: A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje :decayed:

Wołałeś Bartek do Grześka, więc się nie dziw, że się nie odwrócił :decayed: To był mój koleś najwidoczniej :wink4:

Opublikowano

spot niedzielny czemu nie tylko musial bym zabrac swoje małe szczescie ze soba bo zona jedzie sie edukowac na uczelnie ale "bajtek" mowi wiec na wujka sie nadajesz :P

Opublikowano

To może i ja wezmę swoje małe szczęście? :decayed:

Opublikowano

To jak robimy cos w niedziele to i ja wezmę swoje szczęście tylko że już dorosłe :P

To o 16 pod EKO??

Opublikowano

Ja koło 17 będę mógł jakby co...

Opublikowano

Pogoda ladna :)

Opublikowano

ja będę ze swoją kobitą max o 16.30... Ja jeździć nie bardzo mogę bo wczoraj Andrzej mnie ugościł :gwizdanie:

Opublikowano

i plaża wpadli goscie bez uprzedzenia :disgust: wiec mnie zabraknie

Opublikowano

Ja byłem o 17 i nikogo nie było :)

Opublikowano

ja byłem o 16.30 i tylko street Lca było... żadnej A4 :confused4: może poczekamy do zimy i wtedy zrobimy coś większego i wcześniej żeby jasno było??

Opublikowano

Nie da się mnie podrobić :decayed:

Widzisz, za bardzo przejęty pracą byłem może, albo szedł mój koleś.

W węża ciąłeś idąc na halę :kox::decayed: A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje :decayed:

Wołałeś Bartek do Grześka, więc się nie dziw, że się nie odwrócił :decayed: To był mój koleś najwidoczniej :wink4:

Nie podkapcaj młodzieńcze - Twoją facjatę widziałem :tongue4::naughty:

:polew: :polew: Panowie - nasze umawiania jak widać coś o kant rozbić można :naughty: Coś się ekipa zebrać nie potrafi, ale jesień, więc same leniwce :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Nie da się mnie podrobić :decayed:

Widzisz, za bardzo przejęty pracą byłem może, albo szedł mój koleś.

W węża ciąłeś idąc na halę :kox::decayed: A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje :decayed:

Wołałeś Bartek do Grześka, więc się nie dziw, że się nie odwrócił :decayed: To był mój koleś najwidoczniej :wink4:

Nie podkapcaj młodzieńcze - Twoją facjatę widziałem :tongue4::naughty:

:polew: :polew: Panowie - nasze umawiania jak widać coś o kant rozbić można :naughty: Coś się ekipa zebrać nie potrafi, ale jesień, więc same leniwce :gwizdanie: :decayed:

True,true :gwizdanie:

Opublikowano

Nie da się mnie podrobić :decayed:

Widzisz, za bardzo przejęty pracą byłem może, albo szedł mój koleś.

W węża ciąłeś idąc na halę :kox::decayed: A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje :decayed:

Wołałeś Bartek do Grześka, więc się nie dziw, że się nie odwrócił :decayed: To był mój koleś najwidoczniej :wink4:

Nie podkapcaj młodzieńcze - Twoją facjatę widziałem :tongue4::naughty:

:polew: :polew: Panowie - nasze umawiania jak widać coś o kant rozbić można :naughty: Coś się ekipa zebrać nie potrafi, ale jesień, więc same leniwce :gwizdanie: :decayed:

True,true :gwizdanie:

A Ty się nie ciesz, bo nawet paścia nie pokazałeś po zrobieniu :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

A co tam się w nim narobiło? Cabrio? :decayed:

Opublikowano

Nie da się mnie podrobić :decayed:

Widzisz, za bardzo przejęty pracą byłem może, albo szedł mój koleś.

W węża ciąłeś idąc na halę :kox::decayed: A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje :decayed:

Wołałeś Bartek do Grześka, więc się nie dziw, że się nie odwrócił :decayed: To był mój koleś najwidoczniej :wink4:

Nie podkapcaj młodzieńcze - Twoją facjatę widziałem :tongue4::naughty:

:polew: :polew: Panowie - nasze umawiania jak widać coś o kant rozbić można :naughty: Coś się ekipa zebrać nie potrafi, ale jesień, więc same leniwce :gwizdanie: :decayed:

True,true :gwizdanie:

A Ty się nie ciesz, bo nawet paścia nie pokazałeś po zrobieniu :gwizdanie: :tongue4:

Ja chce pokazac tylko czasu nie ma,jak cos sie ustali konkrektnego to napewno bede :) i zaproszenia powysylam nawet :tongue4:

A co tam się w nim narobiło? Cabrio? :decayed:

Cabrio nie,tylko zewn s line doszedl :decayed: a w srodku niedlugo zagosci RNS E :naughty: jeszcze tylko pare czesci i bedzie jak zloto :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.