Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja będę już krążył w tamtym rejonie od 15 bo kobitka nie ma w co się ubrać na zimę :P

Opublikowano

A ja byłem o 16 i nic się nie działo

Opublikowano

Może dlatego kolego grzechu76, bo

Witajcie , spot dzisiaj o godz. 17 na lotnisku pod ECO. CHetni przyjezdzajcie :hi:

:decayed:

Opublikowano

dobra spoko, tylko dowiedziałem sie po. Może nastepnym razem.

Opublikowano

:hi:

Panowie, ktoś się pląta koło Bolesławca?

Opublikowano

Ale za dużo nie straciłeś... Było nas trzech, było zimno, postaliśmy ze 20 minet i się porozjeżdżaliśmy. Nie nawzajem oczywiście :kox:

Opublikowano

sorki panowie mialem sie pojawic ale furka zrobila mi malego psikusa i musialem od godziny 12 do 21 siedziec przed autem...przy temp - 4 stopni robilem zawieszenie...jakis wspanialy niemiec wlozyl odwrotnie srube od amorka na dole i nie chciala wyjsc bo opierala sie o dolny tylny wahacz...z lewej strony poszlo dzisiaj bez problemu w godzine z wymiana amorka...nastepnym razem pojawie sie na 100% ale juz na zawiasie 1BA i nowych amorkach...wysoko ale trudno

Opublikowano

Ale za dużo nie straciłeś... Było nas trzech, było zimno, postaliśmy ze 20 minet i się porozjeżdżaliśmy. Nie nawzajem oczywiście :kox:

pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... :cool1::decayed:
Opublikowano

Ale za dużo nie straciłeś... Było nas trzech, było zimno, postaliśmy ze 20 minet i się porozjeżdżaliśmy. Nie nawzajem oczywiście :kox:

pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... :cool1::decayed:

Ale my twardzi byli wtedy i daliśmy radę... Nóg nie czułem wtedy :naughty:

Opublikowano

Ale za dużo nie straciłeś... Było nas trzech, było zimno, postaliśmy ze 20 minet i się porozjeżdżaliśmy. Nie nawzajem oczywiście :kox:

pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... :cool1::decayed:

Ale my twardzi byli wtedy i daliśmy radę... Nóg nie czułem wtedy :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Ale za dużo nie straciłeś... Było nas trzech, było zimno, postaliśmy ze 20 minet i się porozjeżdżaliśmy. Nie nawzajem oczywiście :kox:

pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... :cool1::decayed:

Ale my twardzi byli wtedy i daliśmy radę... Nóg nie czułem wtedy :naughty:

Koleżko szanowny - jak ja drugi raz będę musiał krzyczeć za Tobą pod PGW, to się przejdę na parking i Ci powietrze z kół pospuszczam :decayed: A furę tam nie trudno znaleźć :tongue4:

Opublikowano

Ale za dużo nie straciłeś... Było nas trzech, było zimno, postaliśmy ze 20 minet i się porozjeżdżaliśmy. Nie nawzajem oczywiście :kox:

pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... :cool1::decayed:

Ale my twardzi byli wtedy i daliśmy radę... Nóg nie czułem wtedy :naughty:

Koleżko szanowny - jak ja drugi raz będę musiał krzyczeć za Tobą pod PGW, to się przejdę na parking i Ci powietrze z kół pospuszczam :decayed: A furę tam nie trudno znaleźć :tongue4:

Nie słyszałem :embarrassed: :embarrassed: :no: Kiedy?

Opublikowano

Ale za dużo nie straciłeś... Było nas trzech, było zimno, postaliśmy ze 20 minet i się porozjeżdżaliśmy. Nie nawzajem oczywiście :kox:

pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... :cool1::decayed:

Ale my twardzi byli wtedy i daliśmy radę... Nóg nie czułem wtedy :naughty:

Koleżko szanowny - jak ja drugi raz będę musiał krzyczeć za Tobą pod PGW, to się przejdę na parking i Ci powietrze z kół pospuszczam :decayed: A furę tam nie trudno znaleźć :tongue4:

Nie słyszałem :embarrassed: :embarrassed: :no: Kiedy?

We wtorek :wink4::naughty: około 15 - szorowałeś z baraków na halę :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 12:48_________________________________________________........................albo masz kurna klona :kox::decayed:

Opublikowano

Nie da się mnie podrobić :decayed:

Widzisz, za bardzo przejęty pracą byłem może, albo szedł mój koleś.

Opublikowano

kto to widzial ze ty taki zapracowany jestes :P

Opublikowano

kto to widzial ze ty taki zapracowany jestes :P

przecież to wariat-jeździ do Indii i do Tajlandii do pracy-sam nawet nie wiem, co On tam robi-Tokyo-rozumiem, ale Indie? co tam ciekawego może być...
Opublikowano

co tam ciekawego może być...

Zupełnie nic... :confused4:

Opublikowano

co tam ciekawego może być...

Zupełnie nic... :confused4:

tak też myślałem, że wysłali Cię tam robiąc Ci tym samym na złość.... :cool1::decayed::wink4:
Opublikowano

Chcieli drugi raz ale się nie dałem :decayed:

Opublikowano

Chcieli drugi raz ale się nie dałem :decayed:

a do UK też Cię czasem wysyłają?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.