Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze nie do końca - spróbować zawsze może:wink: A fabryka stoi już i nawet pracuje:decayed:

Opublikowano

Tak czytam na necie opinie ... caly czas oczom mym sie ujawnia, ze to cale LSSE to jeden wielki oboz pracy :decayed:

Opublikowano

A co Ty myślałeś - że tam druga Anglię założyli?:decayed: Dziś jest tak, że jak chcesz to pracuj, a nie to fora ze dwora - na Pana/Pani miejsce czeka 10 chętnych za te (notabene szmatławe) pieniądze.

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Zresztą tak jest wszędzie teraz. Napiali ludziom znów o kryzysie, więc jest okazja golić ile wlezie:kwasny:

Opublikowano

Co racja to racja ... Zobaczymy do czego czas mnie zmusi :decayed:

Opublikowano

Do łojenia torebek, gwałtów i brawurowej jazdy Fiatem Cinquecento :D

Opublikowano

Haha, w poprzedniej pracy jezdzilem Fiatem Seicento, i nigdy wiecej takich wąskich samochodów haha :decayed:

Opublikowano

Koval jak bedziesz cos wiedzial czy szwagier cos zalatwil to daj znac

Opublikowano
Do łojenia torebek, gwałtów i brawurowej jazdy Fiatem Cinquecento :D
tam od razu gwałtów i szybkiej jazdy...:whistling::wink:
Opublikowano

lepszy cienias niz panda :)

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:56 ----------

Andrew7771 dzieki za spotkanie i jak bys chcial ogarnac temat licznika fis u siebie wal smialo ogarniemy temat

Opublikowano

Nie ma problemu, zawsze i wszedzie hehe :hi: z czasem na pewno fis'a bede chcial miec :decayed:

Opublikowano

numer telefonu masz wiec wal smialo...pojechalem na warsztat pod ktorym sie spotkalismy ogarnac ktory przegub jest do wymiany czy lewy czy prawy...okazalo sie ze dwa :/ czesci juz zamowione wymianka w srode

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 22:45 ----------

bartek jesteś na miejscu czy na wyjeździe? Bajer mam do ciebie

Opublikowano

Wlasnie sie zbieram do Namyslowa. Ale wroce dzis lub jutro.

Opublikowano

nie wiem czy pamietasz kiedys rozmawialismy na temat chwilowej zamiany koł zebym mogl wyeliminowac ze to ich przyczyna dzwieku ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji :)

Opublikowano

Spoko, spoko. Jak wroce to moge Ci dac kola.

Opublikowano

w sobote okolo 14 ewantualnie znalazl bys czas?

Opublikowano

Zależy czy wrócę jutro, czy nie :)

Zdzwonimy się. Wysłałem Ci mój nr na PW. Napisz mi smsa, żeby miał Twój.

Opublikowano

ciśnienia jakiegoś nie ma ewentualnie w przyszlym tygodniu po 18 jeszcze musze sie z ziomkiem zgadac na warsztacie zeby mial czas zeby twoja wyladowala na podnosniku :)

---------- Post dopisany 11-10-2012 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 16:46 ----------

Bartek jaki ten swiat maly :) do nastepnego

Opublikowano

Ano do nastepnego ;) zmieniles kola? Bo zapomnialem spytac...

Opublikowano

Bartek nie mam kiedy tego sprawdzic praca dom teraz jeszcze staram sie wyjezdzic godziny na kursie kat A zeby zdazyc przed koncem roku i tak to wlasnie jest...na chwile obecna daje glosniej radio :) po 1 listopada pewnie zmienie na zimowki i sie przekonam bo tak to jakos checi i czasu brak...na wiosne bede myslal dalej..moze z czasem samo cos wyniknie

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 21:13 ----------

legnica spi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.