Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie do końca - spróbować zawsze może:wink: A fabryka stoi już i nawet pracuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty myślałeś - że tam druga Anglię założyli?:decayed: Dziś jest tak, że jak chcesz to pracuj, a nie to fora ze dwora - na Pana/Pani miejsce czeka 10 chętnych za te (notabene szmatławe) pieniądze.

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Zresztą tak jest wszędzie teraz. Napiali ludziom znów o kryzysie, więc jest okazja golić ile wlezie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łojenia torebek, gwałtów i brawurowej jazdy Fiatem Cinquecento :D
tam od razu gwałtów i szybkiej jazdy...:whistling::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy cienias niz panda :)

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:56 ----------

Andrew7771 dzieki za spotkanie i jak bys chcial ogarnac temat licznika fis u siebie wal smialo ogarniemy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer telefonu masz wiec wal smialo...pojechalem na warsztat pod ktorym sie spotkalismy ogarnac ktory przegub jest do wymiany czy lewy czy prawy...okazalo sie ze dwa :/ czesci juz zamowione wymianka w srode

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 22:45 ----------

bartek jesteś na miejscu czy na wyjeździe? Bajer mam do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy wrócę jutro, czy nie :)

Zdzwonimy się. Wysłałem Ci mój nr na PW. Napisz mi smsa, żeby miał Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśnienia jakiegoś nie ma ewentualnie w przyszlym tygodniu po 18 jeszcze musze sie z ziomkiem zgadac na warsztacie zeby mial czas zeby twoja wyladowala na podnosniku :)

---------- Post dopisany 11-10-2012 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 16:46 ----------

Bartek jaki ten swiat maly :) do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie mam kiedy tego sprawdzic praca dom teraz jeszcze staram sie wyjezdzic godziny na kursie kat A zeby zdazyc przed koncem roku i tak to wlasnie jest...na chwile obecna daje glosniej radio :) po 1 listopada pewnie zmienie na zimowki i sie przekonam bo tak to jakos checi i czasu brak...na wiosne bede myslal dalej..moze z czasem samo cos wyniknie

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 21:13 ----------

legnica spi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...