Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma tak dobrze robie w fimie ktora produkuje kolki do lozysk samochodowych :)

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 20:18 ----------

nie ma to jak zaczac dzien od listownej informacji od glownego inspektoratu transportu drogowego :) 200zl 4 pkt lub 300zl bez punktow...fotka z czerwca dotarla dopiero dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kolegów:)

nie chce brudzić forum bo takie pytania i odpowiedzi były ale chciałbym być pewny czegoś. Mam zwykłe lampy przednie,dostałem od szwagra xenony (mówimy ciągle o a4 b6 2004 r sedan),stan jak na moje oko dobry z plusem,valeo,kupił je z allegro.podłączyłem jedną lampę i od razu widzę brak możliwości regulacji a już nie wspomnę o wymianie zderzaka ze spryskami i układem samopoziomowania ażeby było zgodnie z prawem. Powiedzcie mi czy można tą regulację zrobić oraz czy w ogóle coś robić bo nie chce wydawać siana na zderzak,na ten układ i to przerabiać,szkoda mi kasy bo groszem nie smierdze. xenony fajna sprawa,co byście zrobili na moim miejscu?czy zamontować i jeździć bez tych wymganych rzeczy?pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...