Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma tak dobrze robie w fimie ktora produkuje kolki do lozysk samochodowych :)

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 20:18 ----------

nie ma to jak zaczac dzien od listownej informacji od glownego inspektoratu transportu drogowego :) 200zl 4 pkt lub 300zl bez punktow...fotka z czerwca dotarla dopiero dzisiaj

Opublikowano

Jadać do Wałbrzycha wczoraj, dostałem 300zł i 8pkt ;)

Opublikowano

to coś ty zrobił? Ja przekroczyłem prędkość o 26km

Opublikowano
Jadać do Wałbrzycha wczoraj, dostałem 300zł i 8pkt ;)

za szybko, brak pasów i pewnie jeszcze był niemiły...:decayed:

Opublikowano

Bartek nie mily jakos nie wierze :)

Opublikowano

91 na 50...

Opublikowano

na bogato :) jak dobil bys do 100 bylo by 500zl i 10 pkt :)

Opublikowano

A ma być jeszcze gorzej dla nas bo za tanie są mandaty .A wczoraj co za zlot pod marsa był srebrnych a4 avant

Opublikowano

Jedna srebrna to kolegi, który tam mieszka

Opublikowano

Druga podobna też była, jedna strażaka

Opublikowano

A to też kolegi :)

Opublikowano

To prawie spot pod marsa hehehe Prawie trzy

Opublikowano
To prawie spot pod marsa hehehe Prawie trzy
przyjechał bym, ale do PL mam daleko, a co dopiero na Marsa...

:grin::wink:

Opublikowano

W poniedziałek odstawiam auto do Wrocka i przesiadam się do Leona turbo :decayed:

Opublikowano

Leon Cupra?:naughty:

Opublikowano

Pewnie nie, ale polatam sobie 2 tyg i porównam z naszymi wynalazkami ;)

Opublikowano

lata ktoś do Wro z Legnicy ? mam do odebrania wzmak od kolegi Faster84

zjawia się u was na spotach czy coś ?

Opublikowano

Moj koles dzien w dzien jezdzi do wro

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem z legnicy a jutro rano bede we wrocku...szkoda ze nie zauwazylem wczesniej twojego wpisu

Opublikowano

Witam Was kolegów:)

nie chce brudzić forum bo takie pytania i odpowiedzi były ale chciałbym być pewny czegoś. Mam zwykłe lampy przednie,dostałem od szwagra xenony (mówimy ciągle o a4 b6 2004 r sedan),stan jak na moje oko dobry z plusem,valeo,kupił je z allegro.podłączyłem jedną lampę i od razu widzę brak możliwości regulacji a już nie wspomnę o wymianie zderzaka ze spryskami i układem samopoziomowania ażeby było zgodnie z prawem. Powiedzcie mi czy można tą regulację zrobić oraz czy w ogóle coś robić bo nie chce wydawać siana na zderzak,na ten układ i to przerabiać,szkoda mi kasy bo groszem nie smierdze. xenony fajna sprawa,co byście zrobili na moim miejscu?czy zamontować i jeździć bez tych wymganych rzeczy?pozdrawiam:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.