Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co kupiles dev? Jakie autko?

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano
Co kupiles dev? Jakie autko?

Sent from my domofon using Tapatalk

poloneza:facepalm:

:grin::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szaleństwo w tej Legnicy :shock3: Nie gadajcie tyle! :grin:

Opublikowano

A czego szaleństwo ?

Opublikowano

Bo ciągle ktoś coś pisze :D

Opublikowano

no piszą heheh Bartek pytanie wczoraj wracałem z mrągowa auto sie dziwnie zachowywało ja wjeżdżałem w w ciapkę ze śniegu to auto wpadało w poślizg d*pa ociekała mam zimówki i dobre zimówki a na s2 jak była szklanka to 60 km/h bo tak autem bujalo co to może być bo rok temu tego nie miałem

Opublikowano

lód- to lód-nawet najwspanialsze zimówki nie pomogą, jak stracisz trakcje-idziesz bokiem i po zawodach, a jak rzuca autem-to może juz amortyzatory mają dosyć

Opublikowano

no dziwne wszystko przed zima sprawdziłem jest oki

aha i jeszcze cos takiego pod wiaduktami przejeżdżając nie wiem czy tam było ślisko czy lód to musiałem korygować a czy wszystkie zimówki sa kierunkowe ?

Opublikowano

Jak się ma za mało luftu w oponkach to też tak czasami potrafi dziwnie dupką rzucić :)

Opublikowano
no piszą heheh Bartek pytanie wczoraj wracałem z mrągowa auto sie dziwnie zachowywało ja wjeżdżałem w w ciapkę ze śniegu to auto wpadało w poślizg d*pa ociekała mam zimówki i dobre zimówki a na s2 jak była szklanka to 60 km/h bo tak autem bujalo co to może być bo rok temu tego nie miałem

A co Ty koleżko w Mrągowie robiłeś:decayed: Pytam, bo to taka wichura na której się wakacyjnie rok w rok wychowywałem :wink:

Lodzik to lodzik - mi w 4x4 te fajnie, ale za to przód wyjeżdża na ciasnych zakrętach i osiedlowych lodowych uliczkach:grin: Mikro ronda koło huty już nawet nie liczę:kox:

Opublikowano

U nas to nazywają rekonesans do zajęć w kwietniu .Tylko wiesz przy zmianie pasa było na środku błoto po śniegowe to mnie zarzucało nigdy tak nie było

Opublikowano

Koval, masz X drive?

Opublikowano
a czy wszystkie zimówki sa kierunkowe ?
o ile pamiętam-to tak, tylko można je zakładać na prawą stronę i lewą
Opublikowano

sa zimowki asymetryczne ktore nie sa kierunkowe... :hi:

Opublikowano

No mam takie tylko bylo dziwne ja jechalem 60 km bo mnie zarzucalo a reszta 100 km

Opublikowano
Koval, masz X drive?

Ano mam, a co?:decayed:

Opublikowano
sa zimowki asymetryczne ktore nie sa kierunkowe... :hi:

asymetryczne-o te mi chodziło:wink:

Opublikowano
Koval, masz X drive?

Ano mam, a co?:decayed:

Daj pojeździć :D

Opublikowano

A już tyle razy pisałem, że póki śnieg to trzeba na sąsiedztwo zjechać, to żaden nie chciał:decayed: Dzisiaj byłem, ale garderoba i pora nie ta i coś słabo było:facepalm:

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Tylko ludzi multum, że na płycie można było crash testy robić:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.