Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do dziś stoi piękny zakład :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie - czy od naszych ostatnich pogawędek na temat detailingu coś się może komuś rozjaśniło, albo się o czymś/kimś dowiedział?:wink: Potrzebuje mocno ogarniętego człowieka w kwestii doprowadzenia lakieru do pierwotnej postaci, a przy okazji kogoś, kto będzie dobrze umiał zrobić drobnicę lakierniczą - jakieś zaprawki, obicia, itp.

Opublikowano

musi być L-ca, czy może być dalej?

Opublikowano

no najlepiej legnica ale dalej też może być .Wiem ze w galeri gwarna gościu robi polerkę 350 zł bierze

Opublikowano

poznań trochę daleko?

Opublikowano

prędki - wiesz jak to jest z naszymi "fachmanami" Ja muszę zrobić naprawdę dobrą robotę na aucie, bo w chwili obecnej woła o pomstę do nieba:kwasny: Dominik - rozumiem, ze chodzi o Vario? chętnie bym pojechał na wycieczkę, ale musiał bym tam spędzić ze 3-4 dni znając życie, a to w chwili obecnej nie wchodzi w grę.

Opublikowano

tak-miałem na myśli Bartka Vario:wink:

Opublikowano

Ja wam moge plakatówkami pomalować :P

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano
Ja wam moge plakatówkami pomalować :P

Sent from my domofon using Tapatalk

Sam SE pomaluj - Ty to nawet hultaju ludzi nie poznajesz na Orlenach, jak nie wysiadają z A4:facepalm: Chyba, że się wstydziłeś przy małżonce :naughty:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Moją Corollę to olewasz już któryś raz gościu :decayed:

Opublikowano

stań obok i szerzej drzwi otwórz-zobaczysz, jak wtedy będzie oglądał się dookoła:grin:

Opublikowano
:kox::naughty: widzisz Dominik - Bartuś to taki nasz miejscowy ortodox - poza Audi się nie patrzy:decayed:
Opublikowano

Bardzo przepraszam :D

Ograniczony chłop ze mnie :P

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano

:hi::grin:

Bartek - a kto po Legnicy zasuwa takim sedanem jak Twój, dwa kominy na tyle i ramki klubowe, ale z przodu ma jakiś zderzak a'la Rieger, czy coś takiego.

Opublikowano

Nie widziałem jeszcze takiej :)

Ale widziałem niedawno zarejestrowane S4 B5 avant srebrny

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano

No kurcze - identyczna prawie jak Twoja, trzeba obadać temat - auto też z tego, co pamiętam na tych pełnych aluskach 18" (albo Ty miałeś u siebie, albo Dominik-już nie pamiętam)

Opublikowano

Ja i Dominik :D Ja mam dalej tylko dekle się komuś do łap przykleiły

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano

heheh moje dekle w domu leżą odpoczywają

Opublikowano

moje dekle na silikon były-może dlatego nie chciało się nikomu ich walić, z resztą w taką zimę jak byłem-komu by się chciało dekle w taki mróz wykrajać:grin::wink:

Opublikowano

Jak zobaczyli wariata takiego na letnich kapciach, to się zlitowali :polew::decayed:

Opublikowano

spadaj-na zimówkach z przodu byłem:wink::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.