Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest ktoś może z okolic Legnicy, Polkowic lub Lubina z B8 bo potrzebuje sprawdzić kabel VAG :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag 12.12 raz mi zadziałał czytałem błedy silnika i poduszek. Odłączyłem wszystko jak się należy. Po tyg chcę skasować serwis i d*pa w vcds pokazuje że interfejs ok ale brak połączenia z autem i nie wiem czy kabel padł czy coś w aucie. Bezpiecznik sprawdziłem od złacza diagnostycznego i jest ok :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofnij datę w lapku do daty instalacji vaga i zobaczysz, czy pomoże- może jakiegoś update'a załapał i blokuje, ewentualnie odinstaluj wszystko i zainstaluj ponownie, ale bez internetu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofnij datę w lapku do daty instalacji vaga i zobaczysz, czy pomoże- może jakiegoś update'a załapał i blokuje, ewentualnie odinstaluj wszystko i zainstaluj ponownie, ale bez internetu:wink:

Zaznaczę że wszystkie czynności z kablem robiłem zawsze przy wyłączonym internecie, a program odpalny na pendrive.

Cofnąłem datę nic nie pomogło. W ME usunąłem kable, ponowna instalacja sterowników i programu dalej to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj z innym autem:wink:

Tak jak pisałem wcześniej szukam kogoś z okolicy kto byłby tak miły i podpiął u siebie kabel.

Jak się wpinam pod passata 00r to w kablu zaświeca się czerwnoa dioda a po chwili zielona. Niestety w audi dioda nie świeci.

W czasie podłączania kabla i programu na penie internet nie był używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak chcesz to podstawie audi a6 c6 , tez mam vcds 12.12 ale nie raz zrywa połaczenie , wiec zakupiłem vas i narazie jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak chcesz to podstawie audi a6 c6 , tez mam vcds 12.12 ale nie raz zrywa połaczenie , wiec zakupiłem vas i narazie jestem zadowolony

Bartek i Predki74 wysłalem Wam PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Vasa uzywam dobre 5 lat i nie bylo przypadku ze sie nie połączył z czymś. Wczesniej był V17 teraz V19 i na nowym programie ODIS i wsio hula. Wszystkie klony vcds przy połączeniu z netem zaliczają padake a Vas zawsze działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie słyszał nikt nic o kolejnych ku..ach, które w Legnicy kradną dekielki z felg? Znowu ktoś się kręci po mieście, bo wczoraj w nocy poszły moje, szwagra i w kilku innych samochodach. Wiecie może, czy żeby zgłosić taki incydent na Policję, trzeba się zjawić na komendzie osobiście, czy można tylko telefonicznie?

Niech się chociaż raz na jakiś czas przejadą i postraszą niebieskim kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...