Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Swieta sa a Ty Rafal oczekujesz ze ktos sie pojawi ? Poczekaj po swietach jakis wiekszy spocik ogarniemy a nie jak my ostatnio z Krzyskiem we dwoch stalismy ... lepiej cos konkretnego zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta sa a Ty Rafal oczekujesz ze ktos sie pojawi ? Poczekaj po swietach jakis wiekszy spocik ogarniemy a nie jak my ostatnio z Krzyskiem we dwoch stalismy ... lepiej cos konkretnego zrobic :)

Popieram ! :D wolcz jak wpadnę na zlocik, to pochwalę się nowymi zaciskami od Deva :D ^^ świetnie wyglądają :D

łapcie temat :D

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314342-a4-b7-30-tdi-quattro-bkn-204km/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko hasło rzuciłem, nie myślałem nawet nad tym, żeby się w święta spotykać ;) Teraz coś lukałem na nowicjuszach i się dwie osoby pojawiły z B-c więc może być nas więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno pod EKO był spory spot grupy VAG - szczerze, to nie wiem nawet jak i co, ale niektóre auta ładnie wykokszone zjechały ;) Polecam chwilę dychnąć po Świętach i coś na pewno sprawnie zorganizujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie znajdzie się ktoś z okolicy kto ma mozliwośc sprawdzenia mi modułu komfortu? Szukam przyczyny sygnalizacji klapy i teraz padło na moduł. Ma ktoś mozliwośc sprawdzenia laptopem i jakimś programem czy wszystko jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop jest kabel jest vcds lite też jest no i chęci są tylko umiejętności brak ;-) jak poczytasz co i jak możemy ogarnąć

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także posiadam kabelek z lapkiem i VAG tylko te umiejętności :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "nie tu" to wybaczcie,szukam warsztatu ktory wyczysci moje turbo i przy okazji dopasuje nowa gruche ze sztanga bo stara raczej poszla bo kompresorem ja potraktowalem;( sprawdzony jakis warsztat;)

dodam ze turbo wyciagniete z auta;)

Edytowane przez jarek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo wyczyscic to nie problem jezeli masz sprytne rece sam sobie awx czyscilem i teraz ladnie lata;) na YT jest filmik co do stawienia nie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawić też można tylko vcds potrzebny, kawałek prostej i gibkie rączki ;-)

pewnie, ze można- tylko to będzie metoda prób i błędów :wink4: lepiej zaopatrzyć się we wskaźnik i podpiąć to ustrojstwo do gruszki, jak jest wyjęta z auta- mniej problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej regulacji widać w którą stronę idzie wysterowanie więc już druga regulacja nie będzie w ciemno. Wiem co mówię bo robiłem to u siebie pod nadzorem na odległość przez spankyego

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawić też można tylko vcds potrzebny, kawałek prostej i gibkie rączki ;-)

pewnie, ze można- tylko to będzie metoda prób i błędów :wink4: lepiej zaopatrzyć się we wskaźnik i podpiąć to ustrojstwo do gruszki, jak jest wyjęta z auta- mniej problemów
wlasnie jest wyjeta,czytalem gdzies ze za pomoca suwmiarki zmierzyc stara sztange i nowa dopasowac wg starej ale czy to prawda to nie wiem,sam turbo wyciagalem ale za czyszczenie nie chce sie brac;)

http://www.mturbo.pl

ktos korzystal z tej firny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś z gościem i raczej orientuje się w temacie. Ponoć sporo robi do niemcowni i za bardzo nie walczy o polski rynek. Można mu podrzucić i odebrać w mieście.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...