Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ktoś na miejscu?? :-)

Opublikowano

Witam
Chipował ktoś swoje auto w Legnicy w warsztacie Velostat na przemkowskiej? Polecacie czy nie?

Opublikowano

Witam

Chipował ktoś swoje auto w Legnicy w warsztacie Velostat na przemkowskiej? Polecacie czy nie?

Daj sobie spokój z inż. L :wink: Chcesz softa z hamownią, to poleć do Wrocka - masz Ecu, masz Jetronic - do wyboru do koloru ;)

Opublikowano

Witam

Chipował ktoś swoje auto w Legnicy w warsztacie Velostat na przemkowskiej? Polecacie czy nie?

Daj sobie spokój z inż. L :wink: Chcesz softa z hamownią, to poleć do Wrocka - masz Ecu, masz Jetronic - do wyboru do koloru ;)

Wiesz może jak tam z ceną? Tu mi powiedzieli za a4 b6 1,9tdi 130km 800zl

Opublikowano

Jak jest grupowe to zapewne okolice 1000. Normalnie chyba było 1200, ale nie pamietam dokładnie już. Stary sterownik to pewnie i cena spadła. Robiłem, auto przejechało 35 tys. i nic się nie działo, wiec śmiało polecę ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie nie ma co ukrywać 800 zeta ze edc15 to spora przesada. Tak na marginesie możesz zrobić moda na podstawie logów a hamownie odwiedzisz dla sprawdzenia wyniku. Byłem ostatnio z znajomym w jednej z w/w firm, kolega sie upar bo gwarancja itd. finał był taki ze po pierwszym hamowaniu wgrał gotowca i tyle. Żadnej korekty. gwarancja to tez chwyt wyborczy.

Opublikowano

Legnica może jakiegoś spota się skleci

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Link coś nie działa. Przynajmniej u mnie

Opublikowano

Link coś nie działa. Przynajmniej u mnie

U mnie też nie z kad kolego jesteś

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie też nie z kad kolego jesteś

wg profilu Zielona Góra :lol1:

Opublikowano

U mnie też nie z kad kolego jesteś

wg profilu Zielona Góra :lol1:

Jelenia :banan:

Opublikowano

U mnie też nie z kad kolego jesteś

wg profilu Zielona Góra :lol1:

Jelenia :banan:

no tak :lol1:

Opublikowano

U mnie też nie z kad kolego jesteś

wg profilu Zielona Góra [emoji38]1:

Jelenia :banan:
Siemanko jelenia

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

siemaaaaa kto ma tego vcds najlepiej najnowszego potrzeujemy wgrac menu do rnse i kodowania wporawdzic,

Opublikowano

Witam

Chipował ktoś swoje auto w Legnicy w warsztacie Velostat na przemkowskiej? Polecacie czy nie?

Daj sobie spokój z inż. L :wink: Chcesz softa z hamownią, to poleć do Wrocka - masz Ecu, masz Jetronic - do wyboru do koloru ;)

Wiesz może jak tam z ceną? Tu mi powiedzieli za a4 b6 1,9tdi 130km 800zl
Lekkie przegięcie... Ja kupiłem kabelek chinol za 6 dych czy jakoś tak i spanky zrobił mi soft na odległość za dwa litry dobrej whiskey.

Wcześniej miałem zrobiony przez "speca" i niby było ok ale dopiero spanky tchnal życie w moją skorupe. Mierzyłem czasy przyspieszen w różnym zakresie na serii i obydwu softach i spora różnica na plus dla roboty spankyego.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Witam

Chipował ktoś swoje auto w Legnicy w warsztacie Velostat na przemkowskiej? Polecacie czy nie?

Daj sobie spokój z inż. L :wink: Chcesz softa z hamownią, to poleć do Wrocka - masz Ecu, masz Jetronic - do wyboru do koloru ;)

Wiesz może jak tam z ceną? Tu mi powiedzieli za a4 b6 1,9tdi 130km 800zl
Lekkie przegięcie... Ja kupiłem kabelek chinol za 6 dych czy jakoś tak i spanky zrobił mi soft na odległość za dwa litry dobrej whiskey.

Wcześniej miałem zrobiony przez "speca" i niby było ok ale dopiero spanky tchnal życie w moją skorupe. Mierzyłem czasy przyspieszen w różnym zakresie na serii i obydwu softach i spora różnica na plus dla roboty spankyego.

wysłane z Commodore 64

Podeślij te softy, chętnie obejrzę.

Opublikowano

Witam

Chipował ktoś swoje auto w Legnicy w warsztacie Velostat na przemkowskiej? Polecacie czy nie?

Daj sobie spokój z inż. L :wink: Chcesz softa z hamownią, to poleć do Wrocka - masz Ecu, masz Jetronic - do wyboru do koloru ;)

Wiesz może jak tam z ceną? Tu mi powiedzieli za a4 b6 1,9tdi 130km 800zl
Lekkie przegięcie... Ja kupiłem kabelek chinol za 6 dych czy jakoś tak i spanky zrobił mi soft na odległość za dwa litry dobrej whiskey.

Wcześniej miałem zrobiony przez "speca" i niby było ok ale dopiero spanky tchnal życie w moją skorupe. Mierzyłem czasy przyspieszen w różnym zakresie na serii i obydwu softach i spora różnica na plus dla roboty spankyego.

wysłane z Commodore 64

Podeślij te softy, chętnie obejrzę.
Jak dasz się karnąć swoim tdi ;-)

wysłane z Commodore 64

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

poleci ktoś jakieś miejsce do regeneracji turbo ? bo tak szukam jakiś opinii w dolnośląskim i ciężko...

na fb znalazłem TX Performance turbo we Wro - robią hybrydy i mają dość ciekawe projekty: https://www.facebook.com/TXPerformanceTurbo/?fref=ts

ale numeru nie odbierają, i adresu żadnego nie ma :o

no a na forum naszym w 2011r polecał ktoś http://www.turboreg.eu/- ale innych opinii brak, a 160km w jedna stronę to trochę daleko, żeby tak o się przejechać :P szkoda czasu i paliwa ;>

a turbo sypie coś błędami... P0235, a wczoraj P0299...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.