Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie airbagu :P moj błąd :P to u mnie swieci ABS czasami xD Mala pomyłka ;p i tez od foteli :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę czuć ale za dużo nie napisze bo siedziałem tylko chwilę i bawiłem się regulacją. Jest wygodniej, miękko a zarazem bokami trzyma fotel przyjemnie. Zakres regulacji pozwala na ułożenie fotela że równomiernie podpiera ciało. Krótko mówiąc różnica ogromna. Po stronie kierowcy nadal jest naleśnik. Jak już całość założę to podzielę się wrażeniami z dłuższej trasy.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś albo jutro założę resztę ;-)

Jak chcesz zobaczyć na żywo to daj nr na prw

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma mnie chwilowo w domu, początkiem lipca może będę o ile zrobią mi samochód :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie silniczek sprawny wszystko prawie ok, miała przygodę z rabusiem we Wro i wziął sobie nawi (wychodzi na to że na zawsze) :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana foteli zakończona na 99% ;-) Pozostała wymiana climatronica i podpięcie kabli grzania tyłka.

Wtyczka poduchy 3pin pasuje do gniazda które w B6 też ma 3 piny ;-) Ori wtyczka ma 2 piny.

Na koniec wystarczyło vagiem skasować błąd i jest ok.

Zasilanie sterowania lędźwia trzeba było przelutować - 2 kabelki. Kostka ze starych foteli wzięta także gładko poszło.

d8986086f2d4decd9df2dd8b93f4ff99.jpg

67149283e5b33df79fb5eabbd14d7bfd.jpg

wysłane z Commodore 64

Edytowane przez elmer80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboczogodzin z 12 ;-) ale to tylko dlatego że wszystko było prane. Fotele, kanapa oraz wykładzina podłogi. Do tego trzeba doliczyć pracę tapicera który przełożył materiał tylnego siedziska na mój stary stelaż.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie ;)

Mam do was pytanko, może kojarzycie to autko ?

http://allegro.pl/audi-a6-2-0-tdi-170km-pelny-s-line-plus-navi-mmi-i5513456027.html#tabsAnchor

szukam takiego... fajnie wygląda tylko strasznie daleko mam żeby jechać i oglądać... może ktoś coś wie na jego temat ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikt zmienić auta na a4 b7 3.0 TDI, 204HP 2005r ? :P moje (znane już z kilku zlotów:P) dostałem ofertę wyjazdu na stałe do Anglii z firmy i raczej nie będę na początku zabierać auta, a szkoda, żeby stało pod chmurką....

dla osób z którymi się jeszcze nie znam link do fot, oglądać od dołu

https://plus.google.com/u/0/photos/103893175905562014420/albums/6168805429264642449

Edytowane przez Krzysztof27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiela za to cacko ? Musialbym z ojcem pogadac bo on wiekszego kombi szuka jak bmw 3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da rade przyciemnić szybki w Legnicy? Nie potrzebuje Bóg wie jakiego efektu super ale nie chce mieć też fuszerki :) Jeśli tak to gdzie i poglądowo ile bym musiał szykować $$$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...