Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem kiedyś z gościem i raczej orientuje się w temacie. Ponoć sporo robi do niemcowni i za bardzo nie walczy o polski rynek. Można mu podrzucić i odebrać w mieście.

wysłane z Commodore 64

Bylem zostawilem,gruszka do wymiany tak jak przypuszczalem,czyszczenie 150 zl plus gruszka i do soboty;) stan turba b dobry,po wymianie napisze efekty,pozdrawiam;)

Witam,dzien po wymianie moge powiedziec ze warto do teh firmy oddac,super wyczyscili,ustawili sztange,zaślepili otwory i zalali olejej,dostalem uczszelke pod turbo malutka oraz instrukcje zlozenja,wszystko chodzi pieknie,pozdro;)

Edytowane przez jarek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś wątek o fotelach mi się przewinął przez oczy z B8 do B7(B6 to chyba będzie baaaaaaaardzo podobnie), podobno wchodzą ale dosłownie na styk i musisz na siłę je wciskać. Ręki sobie uciąć nie dam ( bo bym teraz k**** nie miał ręki :buahaha: ) poszukaj a może coś znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy znalazłem na forum ale szukam kogoś z regionu żeby popatrzeć i pogadać co i jak. Fotele już mam tylko pranie im zrobię i zakładam. Później kabelkologia zostanie. Moje naleśniki strasznie wypierdziane i trzeszczą masakrycznie.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to ja Ci nie pomogę, sam mam oryginalne siedziska. Trochę już wysłużone ale jeszcze dają radę, może w przyszłości zmienię ;-) w razie czego daj znać jak to wyszło bo może sam się skuszę na jakieś fajniejsze z B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co wynalazłem są materiałowe sporty czy jakoś tak. Elektryczne lędźwia, podgrzewane, schowki pod spodem, wysuwane podudzia, kołyska, i siatka z tyłu. Do tego tylna kanapa a w podłokietniku mcdonald. Fotel pasażera ma isofixa i do pełni szczęścia brakuje isofixa na tył.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee to prawie full sztos :-) a sprawdzałeś jak to się będzie komponowalo kolorystycznie ? Nie będzie zbyt odstawać od reszty?

Edytowane przez githaros2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isofix będzie a właściwie musi być bo w grudniu rozwiązanie...

Kolor tapicerki jest właściwie taki sam ale mniej wypłowiały ;-) deseń "środkowej" części foteli minimalnie się różni ale to bez znaczenia bo cały komplet będzie wymieniony. Jak już zamontuje to wrzucę foty.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powodzonka w montowaniu i czekam na foty, a nóż widelec się spodobają i do mnie wpadną :thumbup1: Jeszcze jak zamontujesz to daj znać czy wygodniej się siedzi niż na poprzednich, niby na tych moich nie ma tragedii ale zawsze może być lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam, to ktoś na forum sprzedawał uchwyty do isofixa, na pewno podchodziły do B6 i B7, tylko teraz pytanie, jak to się ma do foteli z B8- na pewno nie różnią się konstrukcyjnie za wiele, więc coś tam można wyrezać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isofix na tył przykręcą się do karoserii. Uchwyty wystają między siedziskiem a oparciem więc nie ma znaczenia ;-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej parafii... montaż strojenie gtb17 do poprzecznego tdi ktoś w promieniu 200km ogarnia?

wysłane z Commodore 64

No i pierwszy fotel siedzi. Wszystko idealnie pasuje. Nic nie trzeba kombinować. Oczywiście kostki nie pasują ale to żaden problem do ogarnięcia.

9d2545fcdd034819f946e66beca602ed.jpg

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze fajnie to wygląda B) może u siebie pomyślę nad nowymi siedziskami :decayed: ile taka przyjemność średnio kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda od tylca

10304443aacd23f54bf126c2cece5166.jpg

Komplet znalazłem na olx za 400... Stargowałem na 350 ;-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nie tak drogo a wygląda fajnie :thumbup1: będę musiał pomyśleć :eusathink: Powodzonka w montowaniu kolejnych foteli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak uporasz sie z kostkami do foteli zeby nie pokazywało błędu absu :P bo kuzyn zmieniał i od tego czasu ABS swieci :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak uporasz sie z kostkami do foteli zeby nie pokazywało błędu absu [emoji14] bo kuzyn zmieniał i od tego czasu ABS swieci [emoji14]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

AIRBAGU ;-)

Poduszka w oparciu z B6 ma dwa piny a z C6 trzy piny i tu może być zonk... Prędzej czy później dojdę do ładu.

Teraz czeka mnie pranie drugiej strony wykładziny. Tej gorszej strony bo od kierowcy.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty montujesz fotele z C6 czy z B8 bo już się pogubiłem, czy to tylko kwestia pochodzenia kostki(kostka-C6 a fotele-B8) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...