Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie by było sie spotkać ale trzeba troszku ludzi ogarnąć

Opublikowano

troszku ludzi ogarnąć
eee tam :wink4: jak do LCy przyjeżdżałem, to z Bartkiem sie spotkaliśmy na parkingu- pogadali i do domu, ale zawsze zima była, to i stać długo się nie chciało :lol1:

3fb237fef05f31efmed.jpg

dcf812c4150ab1dcmed.jpg

Opublikowano

no to można coś myśleć , ustalać :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, polecicie jakiś dobry serwis, w którym wymienię olej w DSG? Poza ASO rzecz jasna.

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

W bolesławcu wiem że jest dobry mechanik bo sam u niego robie ale czy przy dsg coś robi to nie mam pojęcia. Warto zadzwonić i sie spytać

Opublikowano

byłem u tego w Bolesławcu ostanio, wymieniałem olej u siebie w skrzyni, bo miałem szarpanie, skasował mnie jak za zborze, nie zrobił adaptacji skrzyni, ani aktualizacji oprogramowania, zmienił olej na longlife 6, a pod tego tipa po aktualizacji leje się już longlife 8+.... Szarpanie nie ustało, i chciał rozbierać skrzynię wyciągać sterownik i robić jeszcze raz wszystko, pojechałem do ASB, zapłaciłem 500zł, zrobiłem aktualizację skrzyni i adaptację i miałem po problemie, chłopaki zdolne, ale przy prostych rzeczach, sugerował bym poświęcić trochę czasu i podskoczyć tutaj: ja wydałem niepotrzebnie kasę 2x....

https://www.asb-dlugoleka.pl/

Opublikowano

Gdzie to jest w B-cu? Pytam z ciekawości w zasadzie, bo temat już załatwiłem w ASO - okazało się wcale nie drogo (i taniej niż umawiałem się przez telefon), przy okazji gratis zrobili pobieżny przegląd i wypunktowali co tam do zrobienia jest.

Edytowane przez jihaad

Opublikowano

Drzymały 5, Boleslawiec :P

Opublikowano

Nie to ja o tym co mowisz slyszalem :P do Pająków jezdze ja. To jest zabobrze 95. Jak chcesz numer to wal prv ja ich polecam dobrze robia :)

Opublikowano

Drzymały 5, Boleslawiec :P

To nie jest ta ekipa, co naprawia automaty i są chyba z Wrocławia? Jeśli tak, to kolega tez miał z nimi przeboje typu "uczymy się, zgadujemy na twoim samochodzie i za twoje pieniądze".

Edytowane przez jihaad

Opublikowano

Pająki są znane i maja dobra marke w b-cu. Oooo pany widze ze z moich okolic wreszcie ktos na forum zawital , kiedy jakiegos mini spota robimy ?

Opublikowano

Ja jestem "na telefon" :D powiedz tylko gdzie i kiedy a się zjawię :decayed:

Opublikowano

Bylem w zeszlym tyg 2 razy w legnicy. Jak bede teraz jechal to dam znaka

Opublikowano

to może ta sobota ? wieczorkiem pod wiaduktem ? dobra sceneria pod fotki :)

Opublikowano

Piątek wieczór mam cały wolny :D było by dla mnie idealnie :P ale w sobotę też mogę się wyrwać, jak wam nie pasuje piąteczek :P tylko dajcie znać:D

Opublikowano

Hmmm piatek wieczorkiem to meczyk leci i czeba kibicowac naszym :) mi pasuja oba terminy w sumie bo i tu i tu sie zdazy :P tylko fajnie by bylo jakby ktos jeszcze podjechal :)

Opublikowano

Oki, to robię wstępną listę osób chętnych i jeżeli ktoś będzie jeszcze chętny niech się dopisuje:D trzeba by to trochę rozgłosić :D

Piątek 30.01:

-Krzysztof27 + mój kuzyn ze swoją a6 :P

-Wolcz2

Sobota 31.01:

-Krzysztof27

-Wolcz2 + mój kuzyn ze swoją a6 :P

Opublikowano

Ja bede z kolega ze swoim A4 :)

Opublikowano

pstryknijcie jakieś fotki :wink:

Opublikowano

Fotki będą na pewno:D tylko kuzyn się zastanawia czy jechać 50km do Legnicy na zlot, na którym będą 3 osoby :P ale jak zaproponuje mu piwko później pewnie się zgodzi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.