Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi


troszku ludzi ogarnąć
eee tam :wink4: jak do LCy przyjeżdżałem, to z Bartkiem sie spotkaliśmy na parkingu- pogadali i do domu, ale zawsze zima była, to i stać długo się nie chciało :lol1:

3fb237fef05f31efmed.jpg

dcf812c4150ab1dcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecicie jakiś dobry serwis, w którym wymienię olej w DSG? Poza ASO rzecz jasna.

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bolesławcu wiem że jest dobry mechanik bo sam u niego robie ale czy przy dsg coś robi to nie mam pojęcia. Warto zadzwonić i sie spytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u tego w Bolesławcu ostanio, wymieniałem olej u siebie w skrzyni, bo miałem szarpanie, skasował mnie jak za zborze, nie zrobił adaptacji skrzyni, ani aktualizacji oprogramowania, zmienił olej na longlife 6, a pod tego tipa po aktualizacji leje się już longlife 8+.... Szarpanie nie ustało, i chciał rozbierać skrzynię wyciągać sterownik i robić jeszcze raz wszystko, pojechałem do ASB, zapłaciłem 500zł, zrobiłem aktualizację skrzyni i adaptację i miałem po problemie, chłopaki zdolne, ale przy prostych rzeczach, sugerował bym poświęcić trochę czasu i podskoczyć tutaj: ja wydałem niepotrzebnie kasę 2x....

https://www.asb-dlugoleka.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to jest w B-cu? Pytam z ciekawości w zasadzie, bo temat już załatwiłem w ASO - okazało się wcale nie drogo (i taniej niż umawiałem się przez telefon), przy okazji gratis zrobili pobieżny przegląd i wypunktowali co tam do zrobienia jest.

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ja o tym co mowisz slyszalem :P do Pająków jezdze ja. To jest zabobrze 95. Jak chcesz numer to wal prv ja ich polecam dobrze robia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzymały 5, Boleslawiec :P

To nie jest ta ekipa, co naprawia automaty i są chyba z Wrocławia? Jeśli tak, to kolega tez miał z nimi przeboje typu "uczymy się, zgadujemy na twoim samochodzie i za twoje pieniądze".

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająki są znane i maja dobra marke w b-cu. Oooo pany widze ze z moich okolic wreszcie ktos na forum zawital , kiedy jakiegos mini spota robimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek wieczór mam cały wolny :D było by dla mnie idealnie :P ale w sobotę też mogę się wyrwać, jak wam nie pasuje piąteczek :P tylko dajcie znać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm piatek wieczorkiem to meczyk leci i czeba kibicowac naszym :) mi pasuja oba terminy w sumie bo i tu i tu sie zdazy :P tylko fajnie by bylo jakby ktos jeszcze podjechal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, to robię wstępną listę osób chętnych i jeżeli ktoś będzie jeszcze chętny niech się dopisuje:D trzeba by to trochę rozgłosić :D

Piątek 30.01:

-Krzysztof27 + mój kuzyn ze swoją a6 :P

-Wolcz2

Sobota 31.01:

-Krzysztof27

-Wolcz2 + mój kuzyn ze swoją a6 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą na pewno:D tylko kuzyn się zastanawia czy jechać 50km do Legnicy na zlot, na którym będą 3 osoby :P ale jak zaproponuje mu piwko później pewnie się zgodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...