Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Róg Drzymały i Stanisławowskiej.

Robiłem tam parę aut. Za b6 oprócz przednich 450,-

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie kogoś z okolicy kto ogarnie zbieżność na zawieszeniu TA Technix - gwint ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy jest ktoś w okolicach Legnicy bądź w samej Legnicy kto wyłączył czujnik od pasów w B7 i oferowalby pomoc? Oczywiście nie za darmo

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da rade przyciemnić szybki w Legnicy? Nie potrzebuje Bóg wie jakiego efektu super ale nie chce mieć też fuszerki :) Jeśli tak to gdzie i poglądowo ile bym musiał szykować $$$?

Hej.
Ja robiłem jakiś czas temu A4 B5 4x+tył i płaciłem po znajomości 450zl (to chyba właśnie Róg Drzymały i Stanisławowskiej.)
ale ściągali tapicerki, rozbierali ramki i wyciągali szyby potem tak poskładali że szumiało, ale szybki ładnie wyszły.
Znajomy parę aut przyciemnił w Nowej Soli - http://sciemnijsie.pl/kontakt.html Jeśli jest więcej chętnych to gość nawet dojeżdża na miejsce można się dogadać.
Ceny konkurencyjne i robota pierwsza klasa.
Ten gość z Nowej soli robi na aucie.
Znam jeszcze firmę z Obory koło Lubina, kolega robił w BMW5 e60, wyszło bardzo dobrze, wszystko sobie znaczyli żeby dobrze poskręcać i są ubezpieczeni w razie draki.
Edytowane przez cypek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info, kilku moich znajomych poleca również ten serwis na rogu Drzymały i Stanisławowskiej. Ja niestety z braku czasu zaplanowałem sobie przyciemnianie szybki na wiosnę. Teraz robię rozeznanie co gdzie i jak. Nowa Sól troszkę daleko ale jakbyśmy może tu na forum nazbierali ludzi do tego to by wpadł do Legnicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da rade przyciemnić szybki w Legnicy? Nie potrzebuje Bóg wie jakiego efektu super ale nie chce mieć też fuszerki :) Jeśli tak to gdzie i poglądowo ile bym musiał szykować $$$?

Hej.

Ja robiłem jakiś czas temu A4 B5 4x+tył i płaciłem po znajomości 450zl (to chyba właśnie Róg Drzymały i Stanisławowskiej.)[/size]

https://www.facebook.com/przyciemnianieszyb.info

ale ściągali tapicerki, rozbierali ramki i wyciągali szyby potem tak poskładali że szumiało, ale szybki ładnie wyszły.

Znajomy parę aut przyciemnił w Nowej Soli - http://sciemnijsie.pl/kontakt.html Jeśli jest więcej chętnych to gość nawet dojeżdża na miejsce można się dogadać.

Ceny konkurencyjne i robota pierwsza klasa.

Ten gość z Nowej soli robi na aucie.

Znam jeszcze firmę z Obory koło Lubina, kolega robił w BMW5 e60, wyszło bardzo dobrze, wszystko sobie znaczyli żeby dobrze poskręcać i są ubezpieczeni w razie draki.

gosc z nowej soli robil mi i moim znajomym kilka aut wszystko ok ,bez problemu przyjezdza i robi naprawde dobra robote doradzi pomoze w dobraniu odpowiedniego odcienia

polecam

Edytowane przez CIUPEK1235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Gdyby ktoś poszukiwał pewniaka A6C6 z jedynym słusznym motorem i napędem, to w dziale sprzedam wylądowała właśnie moja :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340752-audi-a6c6-avant-2009r-lift-30tdi/

Pozdrawiam

KOval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Gdyby ktoś poszukiwał pewniaka A6C6 z jedynym słusznym motorem i napędem, to w dziale sprzedam wylądowała właśnie moja :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340752-audi-a6c6-avant-2009r-lift-30tdi/

Pozdrawiam

KOval

Piękne autko, aż żal sprzedawać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się rodzi w głowie :decayed: Najgorsze, że znów będzie szukania pół roku i cały ten okres bez auta. Generalnie jak się nie sprzeda, to płakał nie będę - auto nie generuje kosztów, wyposażone jest myślę bogato i jazda nim sprawie wiele radości.

Żona chce jednak coś wyższego, żeby mogła spokojnie wozić córcię ;) i ładować się pod krawężniki :grin:

Ja oglądam się za f10/f07, lub C7, ale w przypadku Audi, już nieco opatrzyły mi się podobne wnętrza.

Edytowane przez KOval81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak, jak u mnie- żona przesiadła się z a4 do torana i teraz nie chce słyszeć o takim modelu, bo przy jej wzroście- auto za niskie jest i ciężko się jej wysiada z auta- touran wyższy, ale myslimy o q5, choć ja bym wolał a6 w kombi, patrzyłem też mazdę cx7... nie wiem, na pewno coś po nowym roku trzeba zmienić, najlepiej, jakby ktoś przyjebał i w auto i zezłomować tourana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Pany ma ktoś vcds- mam temat na dosłownie 20minut.

Jeżeli Tak bardzo proszę O PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...