Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10330353_267755910071463_535679453053287

Panie i Panowie, jako że spoty Audi w naszym mieście to dość uboga sprawa, razem z kolegą Mongolski postanowiliśmy po raz kolejny spróbować rozkręcić temat. Fajnie by było gdyby odbywały się one co miesiąc w tym samym miejscu. Daty spotów postaram się pisać w nazwie tematu.
Spot odbędzie się na bocznej drodze wyłączonej z ruchu, przy ulicy Gniewomierskiej (niedaleko ronda przy ulicy Jaworzyńskiej). Na dole dołączam mapkę aby każdy trafił, czerwona strzałka oznacza miejsce spota.

Google maps: Gniewomierska - Mapy Google

Ruszyliśmy również z forum: Audi Dolnośląskie • Strona główna forum

Fotki z poprzednich spotów znajdziecie na facebooku: https://www.facebook...di.dolnoslaskie

Pozdro!

12.10.2014 godz.14.00 ZAPRASZAMY :)

Edytowane przez cwiara

Opublikowano

Ja jestem za.

W moim mieście też jest sporo A4. Ulotek rozdałem sporo. a efektu brak. Chyba nie umieją kożystać z forum. Nie wiem o co chodzi.

Opublikowano
  • Autor
No to kiedy ten zlot , może jakaś sobota lub niedziela??

Ja jestem jak najbardziej ZA wiec podajcie jakis termin ktory wszystkim odpowiada. Moze wstepnie ostatni weekend lutego. Blizej terminu ustalimy szczegoly. Czekam na propozycje :biggrin:

Bardzo nam milo ze mamy w swoich "legnickich" szeregach pania :biggrin:

Pozdrawiam goraco.

Opublikowano

A ja kurde jestem ze Lwówka ale niestety mieszkam w wawie . Z Grzesiem już spota mieliśmy :) Jak tylko tam będe to sie musimy zgadać :)

Opublikowano

W sumie to z Wrocka mam rzut kamieniem, wskocze :a4fan: na :a4fan: i zaraz będę :wink:

Jak tylko będzie dla mnie dobry termin to się bankowo pojawię.

Opublikowano

No to deklarujcie się czy jutrzejsza niedziela, czyli 18-02-2007 wam odpowiada.

Jak tak to czy np godzina 15:00 jest ok :question:

Miejsce: Lotnisko

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem jak najbardziej ZA. Tylko praca trzyma mnie do 17.3o. Na 18.oo dalbym rade najwczesniej :confused:

Opublikowano
  • Autor
Panowie zapraszam jak nie na ta niedziele do na nastepna do Wroclawia

Wlasnie tez o tym pomyslalem. Moze Legnica zbierze sie o 15.oo i polecimy do Wrocka w pare autek. Co Wy na to???

Opublikowano
  • Autor

Wiec moze ta sobota???

Legnica - lotnisko

Godzina do ustalenia.

Czekam na chetnych

Opublikowano

Ja chętnie bym się wybrał, ale jutro, ew. w niedziele...

jutro = piątek

Opublikowano

mi pasuje sobota po południu i cala niedziela :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A tu cisza jak makiem zasial :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Szewczenko7, no to w czym problem? Przeciez miedzy nami 20 km wiec nie trzeba sie nawet umawiac na spot. Wystarczy PW z terminem i no problem. Chetnie bym obejrzal twojego potwora :biggrin:

Opublikowano

Witam jestem z Głogowa Legnica nie tak daleko wiec jak cos to moge dojechac :cool:

Opublikowano

No to grono powoli sie powieksza :twisted:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W sumie ja też z Głogowa, więc blisko :cool: Tylko z czasem trochę gorzej :confused: Dajcie znać kiedy, to można się spotkać.

Opublikowano

serdecznie zapraszamy do Opola na ognisko ktore odbedzie sie w piatek 13 :eek: kwietnia.

w razie jakich kolwiek pytan zapraszam na GG.

Opublikowano

Panowie moze jakis spot po sw, tylko na 100% kto by sie pisal :question::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja chetny na kazdy spot.

Warunek: wolne w pracy.

Opublikowano

Tez jestem otwarty na wszelkie propozycje :wink: jest tylko jeden warunek :czas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.