Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Mój "nowy" nabytek


gal66

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz witam wszystkich. :hi:

Od dwóch dni jestem, mam nadzieję szczęśliwym, posiadaczem AUDI A4 AVANT 1,9 TDI z 2005 roku. Wcześniej toczyłem się Oplem Vectrą 2,0 DTI, o wdzięcznej nazwie CARAVAN, z roku 2004. Nie to, żebym chciał porównywać :cool1: , ale po dwóch dniach uśmiech z pyska mi nie schodzi. Autko jest w standardowym wyposażeniu + kilka dodatków dilerskich. Jestem na etapie rozeznania co do czego służy i jak poustawiać pewne rzeczy po swojemu. Mam nadzieję, że w razie wątpliwości będę mógł zwrócić się do Was o radę.

Jak tylko znajdę opcję wklejania zdjęć, to Wam pokażę czym jeżdżę.

Dzięki za szybką pomoc. Jest to zdjęcie "komisowe", niedługo wkleję własne fotki.

c61110431dc4.jpg

c61110436oo5.jpg

c61110433kn4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie właśnie interesuje porównanie Opla do B7... co byś mógł sensownego napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj fotki wnętrza, jakie ma wyposazenie?

przy standardowym nie ma się czego uczyć...

również zastanawiałem się nad B7 ale wystraszyłem sie 2.0 Tdi i wybrałem fulla w B6..

czekamy na resztę zdjeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie właśnie interesuje porównanie Opla do B7... co byś mógł sensownego napisać?

Trudno porównywać po trzech dniach jeżdżenia, ale z najbardziej rzucającyocniejszy ch się w oczy różnic, to kwestia wielkości wnętrza i bagażnika. W Oplu jest zdecydowanie większy bagażnik i lepiej rozwiązane składanie siedzeń. Miejsca z tyłu dla pasażerów jest też więcej, ale w końcu Vectra jest ok. 30 cm dłuższa. Właściwości jezdne i komfort podróżowania po stronie A4, chociaż była różnica w kołach(Vectra 17"). Silnik w A4 15 KM mocniejszy i przy mniejszej masie czuć to wyrażnie + większa elastyczność. Dużym plusem w Audi jest jakość materiałów i znacznie lepsze nagłośnienie.

Jeśli masz jakieś konkretne pytania, to wal śmiało- w miarę możliwości postaram się na nie odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo ładne kolor czarny relingi czarne dobrze byłoby jeszcze zmienić szyby czarne i gril czarny s-line i fele czarne :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 14:37_________________________________________________i nazwał byś ją mój "Czarnoskóry Avancik" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czarnoskóry Avancik" :tongue4:

Bardziej pasowałoby "Naomi" :naughty: . Jak dla mnie czarny Avantjest The Best :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich trzech srebrnych samochodach nie miałem już innego wyjścia, jak wziąć czarnego diabełka :evil:. Szyby, felgi - na wszystko, mam nadzieję, przyjdzie czas. Nie w tym roku podatkowym niestety. Co do grila to zostanie taki, bo mi się taki bardzo podoba, ale gusta się zmieniają, więc się nie zapieram.

Nie pomyślałem o imieniu dla niej?, niego? Tak na marginesie jakiego rodzaju jest A4 Avant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie jakiego rodzaju jest A4 Avant?

ja na moją mówię "suka",więc jak dla mnie to ona

co do auto,to fajny tylko kolor :good:,reszta :confused4:,przynajmniej półki co :naughty:

sorry za szczerość :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie jakiego rodzaju jest A4 Avant?

nikt tego Ci nie powie.....nawet jest założony taki wątek "audi A4 to on czy ona"

sam zdecyduj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie właśnie interesuje porównanie Opla do B7... co byś mógł sensownego napisać?

Jeśli chodzi o porównanie to wcześniej jeździłem Oplem Signum 2.2 DTI 2004 rok samochód ogólnie bardzo fajny (+) dużo miejsca , bardzo wygodny na długie trasy , (-) silnik , zawieszenie . W Oplu miałem beżowe skóry i lodówkę z tyłu zamieniłem to na A4 i jestem bardzo zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny czarny Avant :good:

Ogólnie na ulicy zauważyłem już tendencję do przybywania B6 no i B7, co cieszy oko.

Jedyne zastrzeżenie mam do felg. Wiem, że to ori dla tego modelu, ale nie przepadam za nimi. To moje subiektywne zdanie, nie musisz się z nim zgadzać :)

Powodzenia na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko poszukiwania. Sam nie wiem, czy chcę się pakować w 18". Wizualnie git, ale na naszych drogach masakra. Latałem w poprzednim autku na 17" i komfort znacznie mniejszy (fakt, ze auto cięższe było o jakieś 250 kg). Jak do tej pory, to jestem zadowolony z nabytku. Teraz czeka mnie tylko zmiana oleju, filtrów, opon itp. Potem może lekka zmiana wizerunku ,ale to zależeć będzie od nastawienia, jak długo będę jeździć tym samochodem. Kuszą mnie ciemne szybki i ładniejsze fele oraz trochę więcej mocy. Auto ma nalatane prawie 180 000 km i zastanawiam sie, czy warto pchać sie w chip'a i inne zmiany. Czas pokaże.....

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...