Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a tu zona wrociła z zakpow o7a37qou.jpg in5kvg5o.jpg

 

Opublikowano
12 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:

a tu zona wrociła z zakpow o7a37qou.jpg in5kvg5o.jpg

 

:kox: odczujesz różnicę

Opublikowano
  • Autor

a tu juz na aucie hamulce i zawieszenie ox9f8yoh.jpg  si58lbq6.jpg

 

Opublikowano

I jak to teraz hamuje? :) Jaka cena za komplet?

Opublikowano

no na zimówkach wygląda teraz kiepsko :P na Rotorach będzie szał pał :D

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Mango155 napisał:

I jak to teraz hamuje? :) Jaka cena za komplet?

nie wiem jak to hamuje dopiero sie dowiem w kwietniu :P narazie zona smiga :)

 

5 minut temu, Stich napisał:

no na zimówkach wygląda teraz kiepsko :P na Rotorach będzie szał pał :D

no rotorki wpadna w kwietniu :)

Opublikowano
Teraz, Piotr Czarnojan napisał:

nie wiem jak to hamuje dopiero sie dowiem w kwietniu :P narazie zona smiga :)

Nosem jeszcze nie uderzyła? :grin:

Opublikowano
  • Autor

nie bo kazali jej jezdzic powoli by sie wszystko tam ułozyło i tez kazałem jej pasy zapiac :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 14.03.2017 o 20:54, Piotr Czarnojan napisał:

a tu juz na aucie hamulce i zawieszenie ox9f8yoh.jpg  si58lbq6.jpg

 

Ale git! U Deva ogarniałeś? Idę w Twoje ślady (hamulce i zawiecha) :D

Na rotorach będzie super :)

Opublikowano
  • Autor

tak kolego dev malował by było ok i graty mu za to bo zrobił to nice  tez czekam na rotory  i powidzenia w modach 

Opublikowano

Rozumiem kupić ori zaciski od S4 i to wstawić, ale po co to niefabryczne oznaczenie na tym zacisku?

Opublikowano

A co trwoim zdaniem ma pisać na zacisku s4 bo aż jestem ciekaw?

dobry mod, hamulce to podstawa, sam teraz kompletuje graty na swap hebelków w b8

Opublikowano

To nie zacisk od S4 tylko brembo z Q5 4 tłoki. 100 razy lepiej wizualnie wygląda niż s4. Napisać można co się chce :) WRC ma napis RS jeżeli się nie mylę :)

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, komoornik napisał:

Rozumiem kupić ori zaciski od S4 i to wstawić, ale po co to niefabryczne oznaczenie na tym zacisku?

Pewnie jak był by tak. Napis  d*pa też by ci się nie podobało ale tu już chyba każdy jest przyzwyczajony do twoich opinii 

3 godziny temu, marcin_o23 napisał:

A co trwoim zdaniem ma pisać na zacisku s4 bo aż jestem ciekaw?

dobry mod, hamulce to podstawa, sam teraz kompletuje graty na swap hebelków w b8

 A to jest kolego zacisk od q5

Opublikowano
59 minut temu, Piotr Czarnojan napisał:

Pewnie jak był by tak. Napis  d*pa też by ci się nie podobało ale tu już chyba każdy jest przyzwyczajony do twoich opinii 

 A to jest kolego zacisk od q5

:grin::grin::grin:

Super do tego koloru auta pasują  

I przedewszystkim zrobią dobrą robotę :naughty:

 

Zawartość dodana 1 minute later
3 godziny temu, Gibons napisał:

To nie zacisk od S4 tylko brembo z Q5 4 tłoki. 100 razy lepiej wizualnie wygląda niż s4. Napisać można co się chce :) WRC ma napis RS jeżeli się nie mylę :)

Tak Grzesiek ma takie z napisem RS

Opublikowano
  • Autor

a tu mała paczka z aso i do tego spryski z a7 a teraz czas na hejty    3.2.1.09nixtrfn.jpgwmykrnuz.jpg    zhd7lnku.jpg  46m9ouls.jpg 

 

Opublikowano

Fajnie to siadlo. Daj proszę lepsze fotki.

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Jak do radia maryja xD przelewy do serwisu audi na czesci hehe 

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, SpierfolES napisał:

Jak do radia maryja xD przelewy do serwisu audi na czesci hehe 

Przynajmniej nie kleje foli i jej po 2-och dniach  nie zrywam ?  a tak na poważnie co do aso jak mam kupić podrapane nakladki za 600to wolę dać +150i brać nowe 

 

Opublikowano
  • Autor

a tu juz wpadły letnie buciki 17571216_407895742901405_1873576391_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.