Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje A4 ale nadal nieumyte...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ładna ładna, tylko brudna :mrgreen: i te kierunki boczne zmien na biale :razz:

Opublikowano
i te kierunki boczne zmien na biale

a ty juz zmienileś :?:

no ale fakt kierunki nie pasuja :razz:

Opublikowano

Bardzo fajna :mrgreen: Policja nie zatrzymala cie jeszcze za ciemne szybki z przodu :?:

Opublikowano

No ba, ja juz zmienilem, wierzycie czy mam poswiadczyc fotka ?? :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

no trzeba by było zmienic tylko z tym zasem sie nie wyrabiam nawet nie ma kiedy umyć auta.

a do szyb jakos narazie daja spokoj i mam nadzijee ze tak pozostanie

Opublikowano

nie jest git bo jeszcze klamiki Ci zostaly czarne :razz:

Opublikowano

ale zeby wymienic ten cholerny kierunek trza nadkole zdjac :evil:

Opublikowano

Cos Ty jakie nadkole ?? Podwazasz leciutko i wyskakuje sam, 5 min gora roboty :mrgreen: A klamki mi sie podobaja :razz: współgrają z lusterkami, a lusterka z szybami :mrgreen: Czepiasz sie szczegolow :lol:

Opublikowano
Cos Ty jakie nadkole ?? Podwazasz leciutko i wyskakuje sam, 5 min gora roboty :

Wystarczy podwazyc :mrgreen:

Opublikowano
Cos Ty jakie nadkole ?? Podwazasz leciutko i wyskakuje sam, 5 min gora roboty :mrgreen: A klamki mi sie podobaja :razz: współgrają z lusterkami, a lusterka z szybami :mrgreen: Czepiasz sie szczegolow :lol:

No ja bym jednak rozwazyl polakierowanie ich w kolor, po prostu wole jak panuje jakas jednolitosc, ale to moje odczucie

Opublikowano

szyby masz folią robione czy piecowo przyciemniane???

Opublikowano
jeszcze klamiki Ci zostaly czarne

ja bym klamki zostawił czarne....ja mam nawet kierunki pomarańczowe i takie zostaną :twisted: :mrgreen:

widzę, że kolega Zdeniu ma klamki srebrne ale i lusterka są srebrne wiec wygląda to inaczej niz srebrne klamki i czarne lusterka...proste prawda :mrgreen: :razz:

Opublikowano

No tak wlasnie , zgadzam sie z przedmowca ;)

Opublikowano
No tak wlasnie , zgadzam sie z przedmowca ;)

Trzeba ci dać troche czasu i przekonasz sie sam że czas pomalować te klamki i lusterka , a najpierw zmień z tyłu lampy na liftingowe 1 lub 2 serii

Opublikowano
  • Autor

co do tych lamp to mowa chyba o czerwnoych z bialym paskiem

w jakiej cenach mozna je dostac ?? i czy beda pasowaly

widzialem tez przednie soczewki zespolone razem z kierunkami czy da sie je zamontowac w starszym modelu tzn tam gdzie kierunki i lampy sa osobno? jakie przerobki ?

Opublikowano

No lusterka raczej nie bo pasuja do szyb ( jakbys nie zauwazyl :razz: ) a klamki ... zobaczymy, narazie zbieram na lampy przod i tyl , a dalej zobaczymy moze auto zmienie :mrgreen: hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.