Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

swoimi 4roma kółkami ciesze się od 2 tygodni ;

W wypasie posiadam :

ABS, ESP

Alufelgi 18" MAM,

Zawieszenie S4 s-line montowane w niemieckiej stajni,

Centralny zamek,

Elektryczne lusterka,

Elektryczne szyby 2x,

Immobilizer,

Klimatyzacja,

Komputer pokładowy,

Lakier metallic czarny,

Poduszka powietrzna x8,

Radio CD Concert,

Reflektory Bixenon samopoziomujący + spryski,

Skórzana tapicerka kolor coffe,

Szyberdach,

Tempomat,

Wspomaganie kierownicy,

bluetooth,

LODÓWKA,

podgrzewane fotele,

skrzynia 6 biegowa,

kierownica multi funkcyjna

elektryczne i podgrzewale lusterka

centralny zamek sterowany z pilota + domykanie szyb z pilota

e8a2fc7dbea72aab.jpg

d74f33ab11df1565.jpg

a6c6b6e30ff80707.jpg

ad8748e39db55ecd.jpg

ee49fea43533ec18.jpg

Po małej modyfikacji układu wydechowego, założony od 2.5TDI

Tak było:

8aad7e30863d5575.jpg

To się zmieniło:

04909e1c39909240.jpg

A tak jest w tej chwili:

5228aac283003791.jpg

A teraz przeróbki które zaistniały przez rok użytkowania:

- Lotka od S-line + wydech na dwie rurki z końcówkami owalnymi 74x92 + lampy tył LEDowe

92aa5bc0f132b1e9med.jpg

6bce61668849f633med.jpg

c8b239650c171edamed.jpg

86e713495e5fa037med.jpg

- Ledki w podświetleniu tab.rejestracyjnej

d90a20caa74e0adfmed.jpg

- Przyciemnione tyle + przednie szyby tyl 35 przód 50%

6b448f5b79801e55med.jpg

Najblizsze mody:

- wymiana przednich hamulcy na 320mm (tarcze,klocki,jażma, zaciski) zrobione

- plyn hamulcowy DOT 5.1 zrobione

- wymiana turbo na 170ps CR z modelu 2.0 03L145702E zrobione

- chips na 170-180ps zrobione

- parktronic tył ( zderzak juz jest, tylko czujniki i centralka) zrobione

- RNS zrobione

- Lusterko fotochromatyczne zrobione

- Czujnik zmierzchu + coming home zrobione

- światła do jazdy dziennej zrobione

- czujnik jakości powietrza zrobione

- Quattro zrobione

- FMIC

Opublikowano

zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia... :rolleyes:

się obrabiaja, daj chociaz z 15 min

Opublikowano

daje :decayed:

Opublikowano

Nie chcesz czasem sprzedac felg..? :decayed:

Opublikowano

fajna furka - mimo że to nie s-line :wink4:

Opublikowano
  • Autor

fajna furka - mimo że to nie s-line :wink4:

no nie, tylko zawieszenie ale itak sprawia duzo radosci z jazdy :P

Opublikowano

piękna furka, w realu wygląda jeszcze lepiej :good:

pozdrawiam właściciela :hi:

Opublikowano

no ładna :wink4: super, że czarnluka :naughty: a na gałce biegów to coś się stało czy dziwnie zdjęcie wyszło? :mysli:

Opublikowano

cacy cacy fura .....piękne felgi....cała super zresztą :good:

Opublikowano
  • Autor

no ładna :wink4: super, że czarnluka :naughty: a na gałce biegów to coś się stało czy dziwnie zdjęcie wyszło? :mysli:

gałka sie zurzyla ,ale juz mam nowa na oku

Opublikowano

bardzo ladna strzała -> :) powodzenia w modach :naughty:

Opublikowano

Autko niezłe, kolor słuszny, może tylko chromów brakuje, ale to kwestia gustu :kox: ogólnie :good:

Opublikowano

ale to kwestia gustu

masz rację... bo ja to bym najchętniej przyciemnił wszystkie światła, grill + CCCO oba czarne i wtedy byłby :kox: - zero chromów

Opublikowano

ładny furex gratuluje

Opublikowano

super fura a na tych felach w realu normalnie masakra :shocked::kox:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wydech poddany modyfikacji

Opublikowano

Wydech oglądaliśmy na spocie,zrobiony bez fuszery 100%ori :gwizdanie:

Opublikowano

No musze przyznać, że ładnie się prezentuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.