Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny dzwięk podczas jazdy.Skrzynia?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś tu pisał o kosztach naprawy ,nie pamiętam ile to było ,ale wiem że bardziej opłaca się wymiana ,bo skrzynie zaczynają się od 500zł w górę,jeśli ktoś wymienia gba to w większości przypadków trzeba wymieniać cięgna zmiany biegów,koszt ok 150zł

Opublikowano

I od razu cisza nastąpiła? Ile zapłaciłeś za skrzynie?

Opublikowano

ja za hck dałem 500zł

Opublikowano

Zakup HCK jest jakos problematyczny?

Bo na allegro jest az jedna, jeszcze kosztuje 1500zl z tego co widze.

Natomiast HCF jest duzo i sa tez duzo tansze.

Opublikowano

jak szukałem ,chciałem długą skrzynię i wtedy było kilka szt najdroższa 1200zł kosztowała

Opublikowano

Ja za swoją HCF dałem 700 zł + wybierak 170 zł + robota 300 zł =1170 zł i jestem happy jak narazie :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie a jak wrazenia z jazdy po przesiadce na HCF ?? sa inne przelozenia czy to samo co GBA
?

Opublikowano

Nastąpił brak wycia.:) A co do wrażeń to nie zauważyłem nic prócz tego, że może prędkość obrotowa wzrosła o jakieś 200- 300 obrotów niż w GBA.

Opublikowano

skrzynia hcf jest minimalnie krótsza od gba

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Nagrałem filmik bo tez ostatnio wysłuchałem że coś wyje macie podobnie albo mieliście ? trzeba sie bardzo wsłuchać najlepiej na słuchawkach.

https://youtu.be/fiuLU86OCNA

Edytowane przez Jarek882

Opublikowano

Niestety mimo wsłuchania się w słuchawkach nie zbyt usłyszałem wycie. Ale np u mnie było podobnie, że przy małej prędkosci nie było słychać wycia w ogóle tylko zaczynało się ono od 50 km/h. A wyje kiedy masz wciśnięty gaz czy dopiero jak puszczasz??

Opublikowano

Niestety mimo wsłuchania się w słuchawkach nie zbyt usłyszałem wycie. Ale np u mnie było podobnie, że przy małej prędkosci nie było słychać wycia w ogóle tylko zaczynało się ono od 50 km/h. A wyje kiedy masz wciśnięty gaz czy dopiero jak puszczasz??

u mnie zaczyna się od 30km/h jak się bardzo wsłucham a najbardziej jest słyszalne przy 60km/h i nie ważne czy jadę na obojętnie zapiętym biegu czy na luzie jest jak to nazwałem wycie ale bardziej dzwięk przypomina wyząbkowaną oponę sprawdzałem ale opony są równo po przejechaniu ręką. jak puszczam gaz czy hamuje silnikiem niema to wpływu na buczenie zauważyłem też że nawierzchnia robi znaczenie raz jest ciszej raz jest głośniej może to efekt placebo :)

Opublikowano

zamień koła przód z tyłem

Opublikowano

i jak kolego znalazłeś problem ?

Opublikowano

i jak kolego znalazłeś problem ?

prawdopodobnie lewy zacisk nie odbija i stąd ten dzwięk bo dzisiaj wróciłem z dłuższej trasy i czuć gorąco z lewej felgi i smród.

Opublikowano

serio ?

ja mam własnie takie same wycie co ty i własnie dzisiaj jadę do mechanika by to sprawdził.

tylko ja mam bardzo głośnę wycie najgłośniej to jest od 100-120 km a od 50 km sie zaczyna

Opublikowano

co to może tak chrobotać ? https://youtu.be/ntGqMj7fmBU zauważyłem że tylko to chrobotanie jest na ciepłym silniku po wciśnięciu sprzęgła jest cisza.

Opublikowano

Nagrałem filmik bo tez ostatnio wysłuchałem że coś wyje macie podobnie albo mieliście ? trzeba sie bardzo wsłuchać najlepiej na słuchawkach.

https://youtu.be/fiuLU86OCNA

Co do tego tak samo miałem i okazało się to łożysko ;-) wymieniełem i cisza ;-)

Opublikowano

W kole?

Wysłane z mojej Sony Xperia z2 za pomocą Tapatalk.

Opublikowano

Na szczęście tak ;):D Był lekki luz nie odczuwalny dla mechanika ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.