Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#


koman

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne mody wpadaja 

Koncowe puszki usunięte i wspawane rurki na prosto 2,25'

1499626270825.jpg

1499626271148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zrobieniem swoich ledow s6 w kolor  żolty  ,czyli folia I po sprawie dodajac do tego zaciski w kolor żolty badz zloty co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koman, a jak z dynamiką jazdy jak na 177 koni? Bo właśnie przymierzam się do zakupu A6C6 i zastanawiam się czy brać Twój silnik (do LPG prawdopodobnie) albo diesla 2.7 lub 3.0 (ale mam malutkie przebiegi i głównie po mieście, więc średnio to się opłaca). Mam garaż podziemny z zakazem wjazdu LPG, więc plus dla diesla, ale jak ukryję wlew pod klapką to nikt się nie skapnie że mam gaz :)

 

Jakieś opinie/podpowiedzi na temat 2.4 masz? Aktualnie mam jej starszego brata BDV i jedyna różnica jaka wiem jest w budowie rozrządu bo jest z 2 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak dla mnie wystarczająco ... Moment obrotowy i 177 km to jest spoko ,nawet przy wyprzedzaniu jest czym jak trzymasz na obrotach .

Minus wiadomo wymiana rozrządu i problemu z kolektorem dolotowym bo to usterka też kosztowna .

Pod względem spalania źle nie jest bo nie mam gazu także po kieszeni znów nie odczuwam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda spalanie? Powiedzmy, że przy bardzo dynamicznej jeździe po mieście, ale bez żadnego palenia gumy.

Ile w dowodzie masz wpisanej masy własnej? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak wyszlo ze czas jest to I mala aktualizacja 

Dzieki dla kolegi Dominika "chomiczesq"

IMG_20180519_182455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha

Mozna tak powiedziec 

Szukam przy okazji rozpiski do zrobienia obrysow .

Oraz mamy kogos kto ma przyciemnione lanpy przednie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ja wiem czy ładniej niż oryginał... Rzecz gustu - mi nie siada to. Ale jak Tobie to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peter22 napisał:

Kolejny kolega widzę tablice z d*py zamontował ????

Ananasku a moze ty masz lepiej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nie pora ale... kurde prawa lampa wygląda jakby auto miało wypadek... nie możesz poprawić dla symetrii tak jak lewa? co tam się stało z dołem przy drzwiach tylnych? 

no i rejestracja... ten grill wygląda teraz... jakby auto miało swapowany przód do A4 b5 z c6  u naszych rosyjskich braci :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, skubiszek napisał:

wiem, że nie pora ale... kurde prawa lampa wygląda jakby auto miało wypadek... nie możesz poprawić dla symetrii tak jak lewa? co tam się stało z dołem przy drzwiach tylnych? 

no i rejestracja... ten grill wygląda teraz... jakby auto miało swapowany przód do A4 b5 z c6  u naszych rosyjskich braci :( 

A Wiec jak wracalem w tym roku do stołu wigilijnego mialem spotkanie z sarną,stad tak wyglada lampa.

Czekam akuart na nową lampe poniewaz mocowania pękły.

A co do reszty odnośnie grilla I rekestracji rozwin mysl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też myślałem, bo lampa wygląda tragicznie. A nie możesz samego zestawu naprawczego założyć do lampy?

Co do tablicy, wydaje mi się, że jest za nisko i wygląda bardzo niesymetrycznie- ja bym ją trochę podniósł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skubiszek napisał:

tak też myślałem, bo lampa wygląda tragicznie. A nie możesz samego zestawu naprawczego założyć do lampy?

Co do tablicy, wydaje mi się, że jest za nisko i wygląda bardzo niesymetrycznie- ja bym ją trochę podniósł 

Docelowo bedzie montowana kwadratowa mala tablica

Szczerze chce zrobic czarne lampy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablica US? hmm nie wiem czy to dobry pomysł ale można mieć potem trochę problemów i w starostwie i z niebieskimi 

Edytowane przez skubiszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...