Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zdemontować uchwyt pod telefon ?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Link nie działa bo mi wypsztykaliście limit miesięczny na transfer ssaki wy jedne! :rolleyes:

Andy, dzięki za umieszczenie dokumentu na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa bo mi wypsztykaliście limit miesięczny na transfer ssaki wy jedne! :rolleyes:

Andy, dzięki za umieszczenie dokumentu na zewnątrz.

Od Ciebie go mam :wink4:

Inny dział mnie w nim interesował :naughty: I interesuje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat,

malik ten link jak zdemontować tunel nie działa, czy mogłbyś mi tego pdf przesłać na adres [email protected]

dzięki wielkie,

lub czy ktoś mogłby mi napisać co trzeba zrobić aby zdemontować ten zestaw głośnomówiący z mikrofonem, u mnie to wygląda tak że pomiędzy tunel a radio są dwie cienkie blaszki, które go trzymają nie jest on w żaden sposób przykręcony do tunelu i w tunelu nie ma dziur( chodzi mi o te dziury i te miejsca o których tutaj wcześniej jest mowa).

NIe wiem co mam pokolei odkręcić i jak się do tego zabrać, proszę o pomoc.

Z góry wielkie dzięki

chłopaki wpadnijcie na zlot w marcu..zmienie Wam tunel w 30 min za przysłowiową finlandię 0,7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :)

wielkie dzięki ale do marca nie wytrzymam ::P

musze już to teraz zmienić bo odrazu zmieniam radio z kasety na cd, i tez mam z tym problem co mam wsadzić i co nacisnąć w te szpary pod pokrętłami radio aby je wyciągnąć mam takie uchwyty od orginalnego radia cd sony ale nie wchodzą???!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by tak wykorzystał uchwyt

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t63051.0.html;highlight=monta%C5%BC+cb

chociaż nie każdy używa cb :wink4:

Jak dla mnie to super robota i gdybym uzywał CB i miał taki uchwyt to zrobiłbym to samo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat,

malik ten link jak zdemontować tunel nie działa, czy mogłbyś mi tego pdf przesłać na adres [email protected]

dzięki wielkie,

lub czy ktoś mogłby mi napisać co trzeba zrobić aby zdemontować ten zestaw głośnomówiący z mikrofonem, u mnie to wygląda tak że pomiędzy tunel a radio są dwie cienkie blaszki, które go trzymają nie jest on w żaden sposób przykręcony do tunelu i w tunelu nie ma dziur( chodzi mi o te dziury i te miejsca o których tutaj wcześniej jest mowa).

NIe wiem co mam pokolei odkręcić i jak się do tego zabrać, proszę o pomoc.

Z góry wielkie dzięki

chłopaki wpadnijcie na zlot w marcu..zmienie Wam tunel w 30 min za przysłowiową finlandię 0,7 :)

to ja w 29 :) za 0,5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wpadnijcie na zlot w marcu..zmienie Wam tunel w 30 min za przysłowiową finlandię 0,7 :)

Jak znajde tunel na alledrogo to wpadam do Ciebie z finką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat,

malik ten link jak zdemontować tunel nie działa, czy mogłbyś mi tego pdf przesłać na adres [email protected]

dzięki wielkie,

lub czy ktoś mogłby mi napisać co trzeba zrobić aby zdemontować ten zestaw głośnomówiący z mikrofonem, u mnie to wygląda tak że pomiędzy tunel a radio są dwie cienkie blaszki, które go trzymają nie jest on w żaden sposób przykręcony do tunelu i w tunelu nie ma dziur( chodzi mi o te dziury i te miejsca o których tutaj wcześniej jest mowa).

NIe wiem co mam pokolei odkręcić i jak się do tego zabrać, proszę o pomoc.

Z góry wielkie dzięki

U Ciebie wystarczy wyjąć tylko radio i uchwyt będzie przykręcony w środku. Nie trzeba demontować tunelu.

Do wyjęcia radia wystarczą standardowe wyjmaki Audi/VW.

http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=wyjmaki+audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopię ten temat bo zakupiłem B6 z takim właśnie uchwytem...

Nie chcę się tego wyzbywać bo jak przeczytałem temat zostają okropne dziury. Wolał bym zaadoptować go pod telefon i tu pytanie moje. Gdzie zakupię adaptery pod ten uchwyt ? I czy są dostępne adaptery pod dowolny model telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopię ten temat bo zakupiłem B6 z takim właśnie uchwytem...

Nie chcę się tego wyzbywać bo jak przeczytałem temat zostają okropne dziury. Wolał bym zaadoptować go pod telefon i tu pytanie moje. Gdzie zakupię adaptery pod ten uchwyt ? I czy są dostępne adaptery pod dowolny model telefonu ?

Zakupisz w ASO lub na serwisach aukcyjnych. Nie są dostępne wszystkie modele telefonów, jest gdzieś na forum link do stronki z jakimi modelami telefonów zadziała :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO tanie nie są. Na serwisach aukcyjnych znajdziesz, ale trafić na pasujący do posiadanego telefonu nie jest łatwo. Zakupiłem autko z adapterem. Dokupiłem pasujący telefon, a później okazało się, że mam moduł BT :). Teraz adapter i zakupiony telefon, leżą w kącie i się kurzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co to znaczy BT ??

Na serwisach aukcyjnych znalazłem kilka modeli adapterów wiec chyba zrobię jak przedmówca najpierw adapter później telefon do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 09:37_________________________________________________a może ktoś już zamaskował te dziury po uchwycie i chciałby się tym pomysłem z nami podzielić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zdementowalem ten u chwyt ale dziury pozostaly nawet jak je zaslepilem bylo widac i na powrot zamontowalem ten uchwyt :)

teraz mi sluzy jako mocowanie na gruszke od CB, juz prawie sie przyzwyczailem

ale jak kogos wioze to sie dziwi ze jeszcze nie nie zdementowalem tegoz elementu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak kogos wioze to sie dziwi ze jeszcze nie nie zdementowalem tegoz elementu :rolleyes:

Pewnie, bo wygląda to obleśnie i niechlujnie!

Na allegro kupisz cały tunel bez uchwytu za ~100PLN. Wymiana zajmie około godzinę. Instrukcja pokazująca co rozkręcić i w jakiej kolejności była wklejana wielokrotnie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik gdzie znalazles tunel za 100??W dobrym stanie chodza tyle co w aso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik gdzie znalazles tunel za 100??W dobrym stanie chodza tyle co w aso...

Przerabiałem akcje jako jeden z pierwszych modów w poprzednim B6 bo nie mogłem ścierpieć tego uchwytu. Tunel kupiłem w niezłym stanie na allegro za UWAGA - 50PLN!!! A wymontowany z uchwytem sprzedałem za 75PLN :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...