Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio a4


Basior95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam następujący problem. Posiadam Audi A4 B5 które kupiłem niedawno i niestety słabo odbiera radio - niefabryczne. Czytałem kilka tematów na ten temat ale każde pytanie na forach brzmi jakie radio orgynał niestety nie mam pojęcia ponieważ jestem 2 właścicielem. Jak sprawdzić jakie miałem fabryczne radio są jakieś szczegóły mam antenę na dachu (http://allegro.pl/antena-audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-do-2001r-i5560484726.html). Proszę o pomoc. Pozdrawiam z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli radio jest niefabryczne a masz sedana, to zakładam że nie idzie zasilanie do wzmacniacza anteny. To "gdybanie" ale separator to tania rzecz z którą sobie poradzisz. U mni eproblem był dokładnie taki sam, nawet nowa antenę chciałem zakładać... ale dałem 10 zł za coś takiego:

http://allegro.pl/wzmacniacz-separator-antenowy-vw-seat-skoda-audi-i5652464777.html

i łapie wszystko co nadaje w rejonie Bielska-Białej, nawet czeskie stacje :)

Na Allegro, w Warszawie jest tego mnóstwo.

A na pytanie jak to zakładac, to wpinasz między antenę a radio a niebieski przewód łączysz z przewodem wzbudzającym z radia. To ten przewód który np steruje wysuwana antena, wzmacniaczem itp...

Edytowane przez yuhri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj wzmacniacz antenowy jak radzi kolega wyżej. W b5 ori było radio chorus kaseciak więc to co masz jest o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozumiem a mogę podłączyć RNS-a radio ? czy nie i będę maił nawigację bo coś czytałem że jak ma się antenę na dachu to antena nie jest od radia tylko od navi prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...