Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF 175PS/380NM] Avant. I LY7Q, I S-Line, 19", I RNS-E, I Kierownica B8 + + +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Audi zakupione przeze mnie w 05.2015r. z przebiegiem 207 000km, uzytkowane przez I wlasciciela ktorym byl standardowo niemiec. Auto trafilo do serwisu/salonu Audi Bochum a pozniej do mnie. Bylo kiedys 1.8T Bex, jako pierwszy samochod, jednak w tamtym nie bylo nic zmieniane. Na drugie Audi u mnie zagoscilo 1.9 TDI ktore moge dzis przedstawic, jak narazie w skromnym opisie i galeri.

f56d6ef78420a500.jpg

qihxbj8o.jpg

Po zakupie wymieniono standard:

- rozrzad

- olej Liqui Moly Top Tec 4100 5W/40

- filtry komplet KNECHT

Wyposazenie Fabryczne :

- kolor Atlas Gray Metallic LY7Q

- reflektory bi-ksenonowe z funkcją automatycznego poziomowania i systemem myjącym

- ESP ASR ABS

- skrzynia manualna 6-biegowa

- czujniki zużycia klocków hamulcowych

- system nawigacji RNS-E

- zmieniarka w schowku

- tapicerka pół skóra + speed

- 4 elektryczne szyby

- S-Line wewnętrzny

- pakiet oświetlenie

- komputer z kolorowym i pełnym FISem

- szyberdach

- czarna podsufitka

- listwy progowe S-Line

- aluminiowe listwy dekoracyjne "Visier"

- relingi chromowane

- zawieszenie 1BV

- elektryczne i podgrzewane lusterka zewnętrzne

- klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa (16 stopni)

- nagłośnienie Audi Sound System (10 głośników w tym subwoofer)

- zderzaki i progi lakierowane w kolorze nadwozia

Male nowości ode mnie:

- kierownica B8

- soczewki z B8

- felgi 19" ET 35 Przod 225 tyl 235 Made in Germany

- nowe sprzeglo BRD

- nowy dwumas

- wirus na 175KM i ok 380NM

Najblizsze plany ktore musza byc zrealizowane:

- zderzak przód S-line

- listwy drzwiowe S4

- zderzak tył S-line

- lotka

- recaro

- swap hamulcy

STAN OBECNY

 

 

sii42zeg.jpg

 

yr7azh97.jpg

 

 

 

 

s38ztazr.jpg

 

 

z543ygcq.jpg

 

 

gz7x3cv2.jpg

 

mkokvkxu.jpg

 

Audik po konserwacji podwozia, progów, drzwi, profili, komory silnika, elektroniki w firmie Krown Polska.

b1b6033da4eae852med.jpg

04a599f97a843029med.jpg

c2191c4bb08d1c25med.jpg

 

Umycie zzewnatrz bylo rowniez :)

(piekny zimowy alus :facepalm:)

 

38e5bacf54f157f1med.jpg

Zbieranie gratow na zewnetrzny pakiet, w trakcie....

 

 

 

 

 

Edytowane przez dawid93

Opublikowano

Ładna :-)

Opublikowano
  • Autor

dzieki, mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej :)

Opublikowano

Piękny kolorek :banan: Gratki zakupu i powodzenia w modzeniu :wink:

Opublikowano

Dobra sztuka kolego ;) a jak zrobisz te mody to będzie :kox: No i nie zapomnij podziałać pod maską :P

Opublikowano
  • Autor

grzes283

ja mam kolorek a Ty masz sporo innych rzeczy ktory u mnie brakuje!! :(

blachu

kusisz i wkoncu wykusisz!! dzieki :D

Edytowane przez dawid93

Opublikowano

Trochę cierpliwości i kasy a na pewno mnie przegonisz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Blachu mnie kusi z mocą :P i nie wiem co pierwsze czy estetyka zewnetrzna i wewnetrzna czy mechanika :D

Edytowane przez dawid93

Opublikowano

Najważniejsza jest mechanika, aby poprawnie autko jeżdziło, reszta może poczekać...

Opublikowano
  • Autor

mechanika jak narazie bez zarzutu, chodziło mi o zmiany w mocy :)

Opublikowano

Lakierek chyba w fajnym stanie. Troch modów i coś z tego będzie. Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu. Co do planów to pewnie z czasem ich przybędzie ale trzeba od czegoś zacząć :wink4:

Opublikowano

Witam. Audi zakupione przeze mnie w 05.2015r. z przebiegiem 207 000km, uzytkowane przez I wlasciciela ktorym byl standardowo niemiec. Auto trafilo do serwisu/salonu Audi Bochum a pozniej do mnie. Bylo kiedys 1.8T Bex, jako pierwszy samochod, jednak w tamtym nie bylo nic zmieniane. Na drugie Audi u mnie zagoscilo 1.9 TDI ktore moge dzis przedstawic, jak narazie w skromnym opisie i galeri.

(Zdjęcia srodka w krotce...)

qihxbj8o.jpg

Po zakupie wymieniono standard:

- rozrzad

- olej oraz komplet plynow

- filtry

Wyposazenie Fabryczne :

- kolor Atlas Gray Metallic LY7Q

- reflektory bi-ksenonowe z funkcją automatycznego poziomowania i systemem myjącym

- ESP ASR ABS

- skrzynia manualna 6-biegowa

- czujniki zużycia klocków hamulcowych

- system nawigacji RNS-E

- zmieniarka w schowku

- tapicerka pół skóra + speed

- 4 elektryczne szyby

- S-Line wewnętrzny

- pakiet oświetlenie

- komputer z kolorowym i pełnym FISem

- szyberdach

- czarna podsufitka

- listwy progowe S-Line

- aluminiowe listwy dekoracyjne "Visier"

- relingi chromowane

- zawieszenie sportowe, obniżone o 20mm

- elektryczne i podgrzewane lusterka zewnętrzne

- klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa (16 stopni)

- nagłośnienie Audi Sound System (10 głośników w tym subwoofer)

- zderzaki i progi lakierowane w kolorze nadwozia

Male nowości ode mnie:

- soczewki z B8

- felgi 19" ET 35 Przod 225 tyl 235 Made in Germany

- nowe sprzeglo BRD

- nowy dwumas

- wirus na 175KM i ok 380NM

Najblizsze plany ktore musza byc zrealizowane:

- zderzak przód S-line

- listwy drzwiowe S-line

- zderzak tył (jeszcze nie wiem jaki dokladnie ^^)

- kierownica B8 po lifcie (czeka na zalozenie)

STAN OBECNY

sii42zeg.jpg

yr7azh97.jpg

s38ztazr.jpg

z543ygcq.jpg

gz7x3cv2.jpg

i Kierowniczka ktora czeka :)

qgqnxoha.jpg

Witaj!

Piękna sztuka no i kolorek oryginalny!

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

farba w stanie dobrym ale zawsze moze byc lepiej, teraz raczej na sezon letni bedzie dopiero przygotowany :P

Opublikowano

Piękna jest :)

Opublikowano

Z kierownicy będziesz zadowolony. :thumbup1: Zakładaj czym prędzej.

Opublikowano
  • Autor

tak mysle ze bedzie klasa ! praca mnie hamuje z przekladka, ale w grudniu powinna byc zalozna ! :)

Opublikowano

Piękne auto i ten kolor :)

Opublikowano
  • Autor

Piękne auto i ten kolor :)

dzieki kolego !

Opublikowano

Ładna sztuka. LY7Q to jeden z lepszych kolorów jeśli chodzi o utrzymywanie auto w czystości. Wiem coś ze swojego doświadczenia.

BTW: Kolego nie parkujesz przypadkiem pod Kaufem w Koninie, bo często widzę tam podobnego małysza?

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka. LY7Q to jeden z lepszych kolorów jeśli chodzi o utrzymywanie auto w czystości. Wiem coś ze swojego doświadczenia.

BTW: Kolego nie parkujesz przypadkiem pod Kaufem w Koninie, bo często widzę tam podobnego małysza?

fakt, kolor do utrzymania bardzo dobry :) a co parku pod kaufem to nieee, malo kiedy tam jestem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.