Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 2.0 by Hubson12


Hubson12

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :siema:

Po katowaniu przez ubiegły rok mojej A4 B5, która służyła mi znakomicie cdn.

bikepics-2765587-800.jpg

bikepics-2765589-800.jpg

przyszedł czas na długo wyczekiwane Audi A4 B6 :

bikepics-2765588-800.jpg

bikepics-2765592-800.jpg

bikepics-2765591-800.jpg

bikepics-2765593-800.jpg

Samochód kupiłem za dość przyzwoitą cene biorąc pod uwage, że ma :

- fotele + kanapa tylna + tapicerka drzwi w jasnej, kremowej skórze,

- multifunkcyjna kierownica,

- org radio CD,

- 4x elektryczne szyby,

- podgrzewane/elektryczne lusterka,

- fajne nagłośnienie, org subwoofer,

- podświetlany podłokietnik,

- org alarm AUDI,

- pełny FIS,

- alufelgi S-line 17" + nowe opony 225/55 itp

Silnik 2.0 ALT czyli 131km, które nawet dają rade choć jednak jest wyczuwalny mały niedosyt mocy :) Samochód kupiłem z zamiarem założenia gazu, lecz dzień przed umówioną wizytą u gazownika buuum.. ypadek, niestety z mojej winy, na szczęście jechałem wolno dlatego też nikomu sie nic nie stało jednak Audi ucierpiało juz troche gorzej..

bikepics-2765586-800.jpg

bikepics-2765585-800.jpg

Obecnie autko jest w naprawie, zastanawiam sie nad malowaniem dolnych dokładek zderzaków i progów w kolor nadwozia, a kolejne mody bedą wprowadzane gdy autko wróci z warsztatu ;)

Zdjęcia które są umieszczone teraz w temacie są zastępcze, niektóre od poprzedniego właściciela, uzupełnie i wymienie je z dniem kiedy dostane samochód w swoje ręce i podkradne dziewczynie lustrzanke :D

Pozdrawiam !! :lol1:

Edytowane przez Hubson12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek ładnie się prezentuje ale chyba długo się nim nie nacieszyłeś? Szkoda bo wyglądała na zadbana :D A co plastików to maluj w kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pech chciał, że niestety faktycznie długo sie nie nacieszyłem ;/ przytulenie było do ciężarówki z drzewem, a dokładnie do jej "zderzaka" :D

ciężarówka nie miała praktycznie żadnych uszkodzeń, nie było to wielkie uderzenie, było to raczej przesunięcie sie bokiem po jej zderzaku bo w pore zdążyłem wyhamować i odbić kierownicą w przeciwną strone ;)

Zadbana jest dalej :D jedyne co chce zrobić w środku to malowanie przycisków szyb, włącznik świateł + panel klimatronika czyli norma

Ogólnie w samochód chciałem wepchnąć częsci bez malowania, szukałem wszystkiego po kodzie lakieru w idealnym stanie, nawet znalazłem ale jednak odcienie sie troche różnią dlatego wszystko i tak bdz malowane, goły pas przedni udało mi sie kupić nowy, niezakładany z naklejkami itp za 230zł (podobno był brany przez kogoś w ASO) są faktycznie naklejki z numerami, Made in Germany itp :huh:

Kupiłem :

- błotnik przedni + kierunek,

- drzwi przednie + drzwi tylne,

- pas przedni,

- lampa lewa,

- filtr węglowy,

- obudowa filtra powietrza

Błotnik tył bdz klepany, maska też, mechanik-lakiernik jest dobry no ale potwierdze to jak samochód bdz skończony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...